Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Led Kina • Shanghai

Nga shtatori 18, 2019 09: 00 deri në shtator 20, 2019 17: 00
At Shanghai New International Expo Center (SNIEC) Adresa: 2345 Longyang Rd, ShiJi GongYuan, Pudong Xinqu, Shanghai Shi, Kinë, 201203
86 21 6157 7288

https://www.ledchina.com/shanghai/en-us/

Booking.com
https://www.ledchina.com/shanghai/en-us/
Klikime: 4945

Që nga vendosja e këmbë në Shangai në 2015, LED CHINA ka evoluar në një ngjarje globale të ekranit me shkëlqim LED dhe dixhital, ndriçimi LED shenjë dhe ndriçim LED. Ajo mbulon një zonë ekspozimi të 100,000sqm së bashku me DIGITAL SIGNAGE & SIGN CHINA, paraqet një zinxhir të plotë industrial për sinjalizime tradicionale, ekran LED dhe sinjalizim dixhital dhe përshëndeti blerësit ndërkombëtarë të cilësisë nga vendet e 120 çdo vit në të kaluarën.

LED CHINA është iniciatori i këtij lloji. Me kultivimin e vitit, LED CHINA tani është bërë pikë referimi e industrisë LED globale dhe zgjedhja e parë për prodhuesit dhe blerësit LED. Prej tani, LED CHINA do të prezantohet si një ekspozitë seri dhe do të organizohet në të dy Shenzhen dhe Shangai.

Një ngjarje globale e ekranit dixhital të nivelit të lartë dhe ndriçimit LED

LED CHINA, një ngjarje globale e nivelit të lartë të ekranit dixhital dhe ndriçimit, si dhe një platformë perfekte për promovimin e markës dhe angazhimin e blerësve të synuar nga e gjithë bota.

Një shkurtore për të përmbushur blerësit globale

Shanghai është "dritarja e biznesit" të Kinës, si dhe një qendër ekonomike ndërkombëtare. Një vend i tillë i shkëlqyer e bëri ZHEL Kinë një platformë perfekte për etiketimin global. LED CHINA paraqet një zinxhir të plotë industrial për shenjat tradicionale, ekranin LED dhe shenjat digjitale. Çdo botim në vitet e kaluara 13, tërhoqi blerës jashtë shtetit nga vendet dhe rajonet e 110.


Booking.com
Hitoshi Kurita
Përvoja e mrekullueshme dhe shumë furnizues të mirë për mua. faleminderit

500 Figurë u larguan