Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Taipei International Electronics Show - TAITRONICS

Nga tetori 16, 2019 09: 00 deri në tetor 18, 2019 17: 00

https://www.taitronics.tw/en_US/index.html

Booking.com
https://www.taitronics.tw/en_US/index.html

c331.jpg - 89.96 kB

Paralelisht, do të mbahet edicioni inaugurues i "AIoT Taiwan", duke sjellë firma të njohura duke përfshirë Chunghwa Telecom, Advantech, Lite-On Technology, Delta Electronics, Mobiletron, Protech Systems, Good Will Instrumenti, TES Elektronike Elektronike Tenmars Elektronikë, ECE, TARO & TYC, dhe Grupi Syscom. Këto kompani vijnë së bashku nën një çati dhe tërheqin më shumë se ekspozuesit 350 duke përdorur kabina 650.

Tajvani është motori i industrisë së elektronikës në botë. Sipas të dhënave statistikore të Shoqatës së Prodhuesve Elektro dhe Elektronikë të Tajvanit, në 2017, eksporti i industrisë TIK dhe elektronike të Tajvanit arriti në 152.7 miliardë dollarë amerikanë, duke llogaritur më shumë se 40% të eksportit total të Tajvanit. Përveç kësaj, Tajvani është ndër 3 në botë në tabelat e shtypura, komponentët pasiv, lidhësit, modulet e baterive, komponentët LED, bordet IC dhe më shumë. Është e qartë se Tajvani është duke u përpjekur për industrinë elektronike inovative dhe shumë të sofistikuar dhe vazhdon të kuptojë këtë avantazh. TAITRONICS do të shfaqë produkte si Qelizat, Bateritë dhe Furnizimet e Energjisë, Proceset Industriale dhe Automatizimin, Komponentët Elektronikë dhe Pjesët, Metrat dhe Instrumentet dhe shumë më tepër. TAITRONICS do të fokusohet në kategoritë profesionale, për të lidhur Tajvanin dhe për t'u zgjeruar në Azi dhe tregjet ndërkombëtare, duke çuar prodhuesit për të zhvilluar mundësi të biznesit në të gjithë botën.

Pikat kryesore
 • 1-on-1 Mbledhjet e Përputhjes së Prokurimeve në Prokurim
 • Çmime të reja të aplikimit
 • Seminare dhe forume
Zonat e ekspozimit
 • Qelizat, bateritë dhe pajisjet e rrymës
 • Procesi Industrial & Automatizimi Pajisjet
 • Komponentet elektronike dhe pjesët
 • Metra dhe Instrumenta
 • Ndriçim LED dhe Aplikime

i interesuar

 • Gravatar

  iqbal

Rohit
Me të vërtetë bukur. Kam bërë më shumë kontakte për zhvillimet e ardhshme dhe Shumë furnizues për komponentët e EV që gjeta

500 Figurë u larguan