Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

AutoTronics Taipei / TAIPEI AMPA / TAIWAN EV / Tajvan tij

Nga prilli 15, 2020 09: 00 deri në prill 18, 2020 17: 00
886-2-27255200 ext. 2626

https://www.taipeiampa.com.tw/

Booking.com
https://www.taipeiampa.com.tw/

c324.jpg - 83.96 kB

Auto Parts, Auto Aksesore, Tuning & Restyling, Pjesë Engine, Shasi Sistemit, Automobile Frame dhe Pjesë, Riparimi dhe mirëmbajtja, Komponentet elektronike Automobile & Pjesë, Produkte Automobile elektronike, gomave dhe rim, automjetet elektrike, Drive dhe motor Sistemet, , Infrastruktura e Ngarkimit të Energjisë, Sistemi i Navigimit Satelitor, Harta Elektronike, Komunikimi dhe Argëtimi i Automjeteve, Menaxhimi i Energjisë, Automjetet Elektrike, Sistemi i Inteligjencës së Autobusëve, Pajisjet e Ngritura të Parkimit, Sistemi i Menaxhimit të Hyrjeve, Menaxhimi i Pajisjeve Inteligjente të Parkimit, , Pajisjet e Testimit, Riparimi i Pajisjeve, Prodhimi i Pjesëve, Bikes e Qytetit, etj.

AutoTronics Taipei do të shfaqë fusha si sistemi elektrik i drejtimit të servisit, kontrolli elektronik i shpërndarjes së frenave, sistemi i kontrollit të automjeteve, sistemi i kontrollit elektrik, pajisje marrëse GSM / GPS, sistemi i automjeteve për punë zyre etj.

Tema: "Motorizim, elektrizim, inteligjencë" Karakteristikat:
Një gamë e plotë e produkteve të cilësisë me teknologji Parashikimi i inteligjencës elektronike bazuar në themelet e madhe të industrisë së TIK përfshin:

(1) Industria e automjeteve: Motoçikleta, makina elektrike dhe motoçikleta (EV) dhe autobus elektrik

(2) Pjesë Auto & Aksesore: Automobile dhe Motor Pjesë & Aksesore, Tuning & Restyling, Komponentet Elektronike Automobile & Pjesë

(3) Aplikime Inteligjente: Telematike, Zinxhiri Furnizues i IoT (Internet i Automjeteve)

Pikat kryesore
  • Para-tregoni konferencën ndërkombëtare për shtyp.
  • Para-Trego Konferencën e Shtypit dhe Ceremonia e Çmimeve të Inovacionit.
  • Forumi i Tendencave të Tregut të Automjeteve Auto & Elektrike.
  • Automjetet elektrike dhe internetin e seminareve të automjeteve.

500 Figurë u larguan