Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Kina Panairi Ndërkombëtar i Mobiljeve (Shanghai) - CIFF Shanghai

Nga shtatori 07, 2020 09: 30 deri në shtator 10, 2020 18: 00
+ 86-20-8912 8026

http://www.ciff-sh.com/zh/index

Booking.com
http://www.ciff-sh.com/zh/index
Klikime: 14608

CIFF Shanghai

CIFF Shanghai do të paraqesë një festë fantastike për mobilimin dhe orenditë e shtëpisë. CIFF përmban temën e "Jeta më e mirë, puna më e mirë". Duke përdorur të gjithë hapësirën e Qendrës Kombëtare të Ekspozitave dhe Konventave (Shanghai • Hongqiao), shfaqja mbulon 400,000 sqm. Mbi markat 2000 nga industria në rrjedhën e sipërme dhe në drejtim të rrymës do të marrin pjesë nga sektorë të ndryshëm duke përfshirë mobilje në shtëpi, dekor në shtëpi, tekstil në shtëpi, mobilje në natyrë, mobilje zyre, mobilje komerciale, mobilje hoteliere, makineri mobiljesh dhe lëndë të para.

CIFF Shanghai vazhdon të kushtojë veten në krijimin e platformës më të vlefshme për industrinë dhe ofrimin e tregtisë më të mirë, ekspozitës, komunikimit, mundësive për promovim dhe promovim.

Kategoritë e produktit:
 • Mobilje moderne:
  Living Room Furniture, Mobilje gjumi, Mobilje Soft, Sofa, Dining Room Furniture, Mobilje fëmijëve, Mobilje adoleshente
 • Mobilje klasike:
  Mobilje stilesh evropiane, Mobilje amerikane të stilit, Mobilje neoklasike, Mobilje klasike të butë, Mobilje sofëresh kineze, Të tjera
 • Homedecor & Textile:
  Tepiha & Rugs, Lule artificiale, Foto, Pasqyra & Korniza, Qeramikë & Qelqe, Rrëshirë, Plastikë & Metal Mjeshtëri, Ndriçim, Telefon, Orë, Carvings, Mobilje të Vogla, Tjetër
 • Outdoor & Leisure:
  Living Outdoor: Mobilje Kopshti, Tabela Leisure & Karrige, Sun-Shding Pajisjet Outdoor Items
  Aktivitetet në natyrë: Artikuj Barbecue, Tenda Outdoor, Dekoratave Kopshti, Vegla dhe Pajisje
 • Mobilje për zyre:
  Mobilje për zyre: Vende për zyra, Rafte të librave, Tavolina për zyra, Kabineti i sigurt, Ndarëse, Njësi magazinimi, Mur ndarës, Kabinete mbushëse, Aksesore për zyra, Të tjera, ju lutemi specifikoni
  Mobilje Hotel: Hotel Mobilje, dyshek, Mobilje Restorant, Sofa, Bar Chair & Desk
  Mobilje Komerciale: Mobilje Publike (Mobilje Aeroporti, Teatri / Auditoria Mobilje dhe kështu me radhë), Seating publike, Mobilje Shkolla, Furnitur Laboratori
 • Makineri dhe materiale:
  Makinerite: Makine per perpunimin e drurit, Perpunimi i drurit, Pajisjet e tharjes, Makine per gdhendje, Makine per rrobaqepesi, Vegla & hapese, Vegla pneumatike, Makina per tapiceri dhe shtresa, Te tjera
  Materialet e mobiljeve: Montimi i pajisjeve, Produktet gjysëm të gatshme për mobilje zyre, Seksioni alumini për mobilje modulare, Kolegjet dhe gurët, Tapiceri dhe shtresa, Materiale paketimi, PVC dhe rrasa, Fabrics & Leather, Materialet kimike, Të tjera

Booking.com

i interesuar

 • Gravatar

  cantonfair.net

Tehiina
Është shumë e madhe dhe më pëlqen. Ekspozitat janë shumë dhe më përshtaten mirë.
Machaniry
Ne jemi të interesuar në Makineri

500 Figurë u larguan