Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita e Maternitetit për Fëmijët Fëmijë - CBME China


From October 10, 2020 09:30 until October 12, 2020 18:00
+86 21 6157 7288

Ekspozita e Maternitetit për Fëmijët Fëmijë - CBME China

Rreth CBME Kinë

Të mbajtur çdo vit në Shangai, CBME Kina është panairi më i madh tregtar në botë për produktet dhe shërbimet e fëmijës, foshnjave dhe amësisë. Ky është vendi i përsosur për ju për të përmbushur blerësit, prodhuesit, shpërndarësit dhe furnizuesit në industri nga e gjithë bota.

Ekspozita kryesore për shtatzëninë, foshnja dhe fëmija në botë - ekspozita e CBME Kinë për ekspozimin e fëmijëve dhe fëmijëve dhe veshmbathja e fëmijëve (në tekstin e mëtejmë CBME Kina) përfundoi me sukses në kongresin kombëtar dhe qendrën ekspozuese (Shanghai). Ekspozita mori gjithsej vizitorë profesionistë 95,518 nga e gjithë bota për tre ditë, duke arritur një nivel të lartë.Në të njëjtën kohë, CBME Kina fokusohet në të tashmen dhe udhëheq të ardhmen në fazën e re të zhvillimit të shtatzënisë, industria e fëmijëve, e cila është njohur plotësisht nga të gjithë pjesëmarrësit.

Ekspozita e Maternitetit për Fëmijët Fëmijë - CBME China

Produktet dhe konceptet e fundit

Zona CBME e Kinës u rrit në 266,548 metra katror, ​​duke sjellë së bashku ekspozuesit 3,065 dhe markat 4,332 nga e gjithë bota.

Përfshirë wyeth, zviceran, lëkurë të vogël, bei puthje, philips avent, moony, Britax, MAXI COSI, Joie, Hape, vtech, Mikro, princi bretkocë, mbretëria beibei, David Bella, kategori e plotë 4332: markë e fëmijëve, dhe idetë që përqëndrohen në pamjen, promovimin e inovacionit të industrisë, plotësojnë kërkesën e foshnjës së re të stilit të jetës familjare.

Zona jo tradicionale e nënës dhe fëmijës: për stilin e jetës së familjes së fëmijës, "le huo mei ma", "produktet natyrore - të gjalla dhe të freskëta", "le huo outdoor", "le jiao experience" dhe e para "Shtëpia e mençur" do të sjellë pika të reja rritjeje për shtatzaninë, fëmijën dhe industrinë e fëmijëve. "Ne duhet të plotësojmë nevojat e reja të një brezi të ri të prindërve".

Grupet ekspozuese u prezantuan nga Amerika Veriore, Britania, Franca, Australia, Spanja, Japonia, Koreja e Jugut, Singapori, Hong Kongu, Tajvani dhe rajone të tjera.
Cool Fashion Kids Shanghai: së bashku me markat 105 Fashion për veshin e fëmijëve nga vendet dhe rajonet 17, Cool Fashion Kids Shanghai plotëson nevojat e reja të prindërve në modë për produktet e veshjeve të fëmijëve.
CBME Kina do të mbahet në konventën kombëtare dhe qendrën e ekspozitës në Hong Kong (Shanghai). CBME do të vazhdojë të bashkohet me të gjithë industrinë për të krijuar një atmosferë të shëndetshme industriale për të ardhme të favorshme.

Kategoritë e produktit:
  • Materniteti dhe Baby Care ProductsToys,
  • Produkte Arsimore dhe SuvenireVeshtakë për fëmijë,
  • Makina dhe Mobilje, Shkallë, Veshje për fëmijë dhe adoleshentë,
  • Këpucë dhe AksesorëMaternship Veshje,
  • Ndërresa dhe aksesorëFood,
  • Produkte të Kujdesit Shëndetësor dhe SnacksLicensing ZoneCool Moda ModaTë tjera

Klikime: 25323

vend


i interesuar

  • Gravatar

    HabyMarketing

Nanci Torres
Interesado en ropa de bebe y i porsalindur
Hola, le saluda nanci, estoy interesada en ropa de bebe y porsa lindur, saludos.
0
YONG HO YAN
婴 幼儿 服装
我 想 知道 如何 參展 , 需要 什么 条件。
0
Patrick
Ishte një shfaqje shumë e mirë me shumë ekspozues interesantë, ajo ishte e parashtruar mirë. Gjithmonë dua të bëhem pjesë e kësaj shfaqjeje
0

500 Figurë u larguan