Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Mbërtheu Expo Shanghai


From August 18, 2020 09:00 until August 20, 2020 17:30
+ 8621-6180 6789

Mbërtheu Expo Shanghai

Fastener Expo Shanghai tashmë ka mbajtur me sukses nëntë botime. Gama e produkteve, pajisjeve dhe teknologjisë së lidhur në ekspozitë mbulojnë të gjitha aspektet e industrisë së shulave. Ekspozita përfshin një shumëllojshmëri të fasteners që gjallërisht përfaqëson të gjithë industrinë. Këto përfshijnë pjesë jo standarde, fasteners për aplikim industrial, teknologji prodhuese shul, dhe pajisje, myk dhe harxhuese për fasteners, materialet e papërpunuara, dhe madje edhe produktet dhe teknikat mbështetëse të lidhura. Expo vazhdon të përmbushë nevojat e zhvillimit të kësaj industrie gjithnjë në ndryshim, do të vazhdojë të arrijë një rekord të ri të lartë. Sipërfaqja e përgjithshme e ekspozitës pritet të arrijë metra katror 60,000, me më shumë se ekspozues 633. Rreth 28,359 vizitorët dhe profesionistët e industrisë priten nga brenda dhe jashtë vendit. Ekspozita njihet gjerësisht si lider i industrisë në Azi.

Mbërtheu Expo Shanghai

Prodhim i avancuar dhe materiale të reja Aplikimi i gjerë në
Prodhim i shtrëngimit

Me rregullimin dhe transformimin e strukturës industriale duke fituar vrull në Kinë, industria e shiritit të Kinës aktualisht paraqet të dyja mundësitë, si dhe një sfidë. Në ballë të zhvillimit të industrisë, "Fastener Expo Shanghai", tregu më i madh i Azisë dhe eksporti më i madh në botë në industrinë e mbërthimit, jo vetëm që ka ushqyer tregjet në zhvillim në Kinë dhe jashtë saj, por gjithashtu ka ofruar një platformë të shkëlqyeshme për furnizuesit nga e gjithë bota për të fituar qasje në këto rajone.

Qendra Kombëtare e Ekspozitave dhe Konventave (Shanghai) do të presë "Fastener Expo Shanghai" si dhe "Ninth Auto Fastener Expo Shanghai", ngjarjet e bashkëfinancuara nga ITE Asia Exhibitions Limited (një degë e ITE Group) dhe Shanghai ITE Ebseek Exhibition Co., Ltd Temat kryesore të tilla si "prodhimi i avancuar", "materialet e teknologjisë së lartë" dhe "lidhje e ngushtë me përdoruesin përfundimtar" duhet të jenë fokusi kryesor, me qëllim që të ngasin ngritjen e ardhshme të industrisë së shulave.

Produkt Kategoria:

1. Pajisjet mbështetëse të fastenerit: Pajisjet e prodhimit të shulit, materialet e lidhjes, format e lidhjes dhe materialet e harxhimit, instrumentet e provës, pajisjet e paketimit, teknologji dhe pajisje të tjera të prodhimit të lidhura.

2. Mbërthim i mbaruar: Mbërthendje standarde, fasteners jo standarde, zona ekspozite e fasteners automobilistike dhe me forcë të lartë, zona e ekspozitës së fasteners ndërtimi, vulosje pjesë dhe pjesë torno, produkte fastener në fusha të ndryshme profesionale të aplikimit

https://www.youtube.com/watch?v=FUmnqcnhpX8

Klikime: 21114

vend

500 Figurë u larguan