Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Kina Panairi Ndërkombëtar i Industrisë

From September 15, 2020 09:30 until September 19, 2020 17:30
021-22068388
Klikime: 22158

Kina Panairi Ndërkombëtar i Industrisë

Kina Panairi Ndërkombëtar i Industrisë - CIIF është organizuar bashkërisht nga Ministria e Industrisë dhe Teknologjisë së Informacionit, Komisioni Kombëtar për Zhvillim dhe Reformë, Ministria e Tregtisë, Ministria e Shkencës dhe Teknologjisë, Akademia Kineze e Shkencave, Akademia Kineze e Inxhinierisë, Këshilli i Kinës për Promovimin e Tregtinë Ndërkombëtare, Organizatën e Zhvillimit Industrial të Kombeve të Bashkuara dhe Qeverinë Popullore Komunale të Shangait, bashkëorganizuar nga Federata e Industrisë Makinerie të Kinës dhe menaxhuar nga Donghao Lansheng (Group) Co., Ltd. CIIF, një ngjarje kryesore në prodhimin e pajisjeve në Kinë, është organizuar nga e marta e parë deri të shtunën në nëntor në vit në Shangai.

Që nga fillimi i CIIF në 1999, CIIF është bërë një nga ekspozitë më të rëndësishme ndërkombëtare të markave të industrisë në Kinë, përmes zbatimit të "profesionalizimit, marketingut, internacionalizimit dhe markimit" si strategjitë e saj për më shumë se 18 vjet. CIIF, një ngjarje e miratuar nga UFI, është një ngjarje kryesore për prodhimin në Kinë, si dhe një dritare dhe platformë e rëndësishme e hapur për botën për tregtinë ndërkombëtare, komunikimin dhe bashkëpunimin në fushën industriale.

Sesioni Kina Panairi Ndërkombëtar i Industrisë ose CIIF do të mbahet në Qendrën Kombëtare të Ekspozitave dhe Konventave (Shanghai). CIIF do të përbëhet nga nëntë shfaqje të temave nën një çati dhe do të zënë 280,000 metra katrorë si sipërfaqen e saj të ekranit. Mbi ekspozuesit 2,600 dhe vizitorët tregtarë të 170,000 pritet të marrin pjesë në ngjarje.

https://www.youtube.com/watch?v=tXGg9Ohv30c

GRUPI JYOTI
pjesët e automjeteve
ne jemi importues.
ne importojmë nga Kina, Tajvani

0

500 Figurë u larguan