Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Panairi i Udhëtimit Botëror të Shanghai


From July 30, 2020 09:00 until August 02, 2020 18:00
+86-21-6195 3532;+86-21-6195 6023
Kategorite Udhëtim & Turizëm

Panairi i Udhëtimit Botëror të Shanghai

Panairi i Udhëtimit Botëror të Shanghai 

Si një platformë gjithëpërfshirëse për krijimin e rrjeteve profesionale dhe marketingun e konsumatorëve, Panairi Botëror i Udhëtimeve në Shangai do të mbahet në Qendrën e Ekspozitës në Shanghai.

Për të gjithë profesionistët e industrisë së turizmit në mbarë botën, është një mundësi unike për të kuptuar tregun dhe për të gjetur partnerë lokalë, si dhe mënyra më e mirë për t'u ofruar klientëve potencialë një paraqitje të parë në oferta që ata nuk do ta konsideronin ndryshe.

Shanghai World Travel Fair, ekspozita kryesore e udhëtimit në Kinë, organizuar çdo vit në Shangai dhe bashkë-organizuar nga Shanghai Municipal Tourism Administration dhe VNU Exhibitions Europe, është e gjallë duhet të marrë pjesë në një ngjarje që tregon një gamë të larmishme të destinacioneve dhe sektorëve të industrisë në tregjet më dinamike të Kinës .

Isshtë një mundësi unike për tregtinë globale të udhëtimeve për t'u takuar, rrjetëzuar, negociuar dhe drejtuar biznes, plus një platformë efektive për marketingun e konsumatorit. Panairi mblodhi më shumë se 65,000 vizitorë dhe mbi 750 ekspozues globalisht.

 
Pikat kryesore:
 • Ngjarja Vjetore e Industrisë Turistike të Kinës
  Si ngjarja kryesore dhe më e mirëpritur e orientuar drejt marrëveshjeve të turizmit në Rajonin Delta të Lumit Yangtze, SWTF tashmë është bërë një ngjarje vjetore e një shkalle të gjerë dhe ndikimi ndërkombëtar dhe çështje e nxehtë. Pavarësisht se jeni vendas ose në bordin e agjentit të udhëtimit, furnizuesit ose vendimmarrësit të kompanisë, SWTF është një mbledhje vjetore e industrisë e cila nuk do ta humbisni kurrë.
 
 • Përqëndrohuni në të dy profesionistët dhe publikun
  SWTF bën përpjekje për të ndërtuar një panair tregtar ndërkombëtar për industrinë e turizmit vendas dhe të huaj dhe konsumatorët e turizmit. Në një platformë profesionale, ajo ndan analizat e industrisë, lëshon inteligjencën e industrisë dhe krijon një atmosferë të shkëlqyeshme tregtare. Ndërsa platforma publike hap një lloj ndërveprimi të drejtpërdrejtë midis ekspozuesve dhe konsumatorëve të fundit, që përfshin udhëtime jashtë vendit dhe udhëtime të brendshme, udhëtime biznesi, udhëtime të kohës së lirë të lundrimit, udhëtime shëndetësore mjekësore, argëtim në parkun temë , dhe turizëm kuzhinës.
 
 • Platforma Superexcellent për Zinxhirin e Përgjithshëm të Industrisë
  Përkushtoni sigurimin e një platforme efikase për ekspozuesit për të zhvilluar Kinën dhe tregun aziatik, konvergjon organizatën dhe ndërmarrjet e destinacionit global, tërheqjen, linjat ajrore, lundrimin, hotelet, agjentin e udhëtimit, etj., U siguron atyre një zgjidhje me një ndalesë në shfaqjen e burimeve, zhvillimin kanale, duke krijuar një markë.
 
 • Ngjarje Onsite Ngjarje të njëpasnjëshme
  Kombinuar me SWTF Awards Influential Industry Industry Awards, nisjen e produktit të ri të udhëtimit dhe forume profesionale të udhëtimit në vend, SWTF bën përpjekje të mëdha për të ndërtuar një ngjarje të madhe tregtare për publikun dhe një platformë e preferuar për talentin e udhëtimit për të ndarë përvojat e tyre të udhëtimit.

Klikime: 16837

vend


Du lịch thật tuyệt vời. Chúng ta cần đẩy mạnh xúc tiến ngành du lịch
0
Hetim për çmime
Përshëndetje nga Amy Lee.
Në emër të Sky Safari në Kenia dhe Tanzania, ju lutemi këshilloni nëse keni ndonjë çmim udhëtimi që ne mund të jemi në gjendje të marrim pjesë. Ne jemi operatorët e rrallë të safarit luksoz me bazë aeroplani të Afrikës, të cilët zotërojnë flotën tonë, shtëpizat luksoze të safarit, ferma çaji dhe më shumë. Ndërsa ne jemi mjaft të njohur në Afrikë, Amerca dhe Evropë, ne nuk po i zgjasim gjurmët tona në Kinë.

WeChat: "Amytwlee"
Whatsapp: + 852-91019999
SMS / Zëri: + 254-746486254

Faleminderit.
Amy Lee

0
Putri
Ngjarja e tregtisë së udhëtimeve ishte shumë e mirë dhe e suksesshme, kam ndërmend të marr pjesë në panairin e ardhshëm të udhëtimit
0

500 Figurë u larguan