Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Appliance & Elektronikë World Expo

Nga Mars 11, 2020 10: 00 deri në mars 14, 2020 18: 00
400-630 8600-

http://en.awe.com.cn/

Booking.com
http://en.awe.com.cn/
Tags: bileta falas
Klikime: 11454

Merrni biletat AWE falas

c360.png - 468.40 kB

Appliance & Electronics World Expo do të paraqesë industrinë e aplikacioneve shtëpiake në Kinë me vëmendje globale dhe tregun e konsumit të pajisjeve shtëpiake të zhvilluara në mënyrë të qëndrueshme, AWE është bërë një nga ekspozitat më të mëdha të 3 në botë në këtë fushë.

AWE do të promovojë integrimin ndërinstitucional të aparateve tradicionale në shtëpi me fusha në zhvillim, të avancojë një gamë të plotë të komunikimit dhe shkëmbimeve në nivele të shumëfishta dhe të çojë në një mënyrë krejt të re të jetës inteligjente në mënyrë që të lehtësojë inovacionin dhe përmirësimin e të gjithë industrisë dhe të arrijë zhvillim të lartë të kualifikuar!

Sponsorizuar nga Shoqata Kinë e pajisjeve elektrike shtëpiake AWE, gjithmonë të përmbahen në efektin e zhvillimit të qëndrueshëm, koncepti i parë ekspozitë, të përmbahen për të krijuar "vlera e konsumatorit" si qëllim, është rritur në pajisje shtëpiake dhe industrinë e elektronikës të konsumit, thelbi i globale industria në një ekspozitë gjithëpërfshirëse në shkallë të gjerë, bëhen pajisjet më aktive dhe shtëpiake dhe fushën e elektronikës të konsumit të platformës inovative të komunikimit, për konsumatorin global përvijojnë planin për skenën e jetës inteligjente të ardhshme dhe një jetë më të mirë.

Pikat kryesore

  • Mundësuar nga teknologji të zeza, shtëpi e zgjuar për të shkëlqyer
  • Pajisje të lëvizshme portative për të krijuar një jetë të mençur
  • Parashikimi i teknologjive të zgjuara në të ardhmen dhe përhapja e ndikimeve të markës
Kategoritë e produktit:
  • Prestige Home Pajisje
  • Pajisjet Kryesore të Shtëpisë
  • Consumer Electronics
  • SDA dhe Pajisje Kuzhina
  • Mjedisi dhe Shëndeti
  • Shërbime të ngjashme

Booking.com
Eric Liou
Të gjitha rregullimet ishin të mira. E shkëlqyeshme për biznesin tim.

500 Figurë u larguan