Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Panairi Ndërkombëtar i Modës të Kinës - CHIC

From September 23, 2020 09:30 until September 25, 2020 18:00
+ 8610 65054123

http://en.chiconline.com.cn/


Booking.com
http://en.chiconline.com.cn/

Panairi Ndërkombëtar i Modës të Kinës - CHIC

Panairi i Kinës Ndërkombëtare të Modës

Panairi ndërkombëtar i modës i Kinës është ekspozita më e madhe dhe më me ndikim në Azi. Panairi ndërkombëtar i modës i Kinës ka qenë një nga platformat më të mira të burimeve më të plota që integrojnë funksione si negocimi i biznesit, zgjerimi i kanalit, integrimi i burimeve, bashkëpunimi ndërkombëtar, testimi i tregut, lirimi i trendit, bashkëpunimi i ndërveprimit dhe lidhja e kapitalit etj.

Si ekspozita më e madhe dhe më me ndikim profesional në Azi, CHIC ka qenë një nga platformat burimore më të plota të burimeve, duke integruar funksione si negocimi i biznesit, zgjerimi i kanalit, integrimi i burimeve, bashkëpunimi ndërkombëtar, testimi i tregut, lirimi i trendit, bashkëpunimi ndërkufitar dhe kapitali lidhje, etj.

Gjatë viteve të kaluara, më shumë se 27, duke çuar transformimin e industrisë dhe tregut, CHIC nuk ka ndalur kurrë të jetë inovativ. Ajo është rritur së bashku me markat e modës kineze dhe është njohur gjerësisht si promotor dhe partner i industrisë së modës kineze dhe zhvillimit të tregut.

CHIC funksionon si një platformë e domosdoshme. Ky rol është theksuar në kontekstin e industrisë së modës dhe modelit të konsumit të shpejtë dhe gjithmonë në ndryshim në Kinë. Gjithnjë e më shumë markat e modës, prodhuesit, industritë e lidhura me modën dhe kanalet e terminaleve u bashkuan me CHIC dhe morën arritje të ndryshme. Ndërkohë, CHIC ka zgjeruar funksionet e saj të ekspozimit, ka përmirësuar tërësisht sistemin e saj të shërbimit dhe në këtë mënyrë ka rritur vlerën e platformave.

Salman
Ishte hera e parë që po ndiqja, kjo është marrëveshje e mirë dhe ndihmë për blerësit dhe furnizuesit. Unë dua të shfaq kohën tjetër me markat e mia dhe Duhet të jetë në dispozicion për pronarët e tjerë të biznesit ose blerësit online ku mund të paguani një tarifë për të marrë pjesë dhe për të fituar qasje në Panairin e Modës të Kinës dhe të jeni në gjendje të bëni blerje në të njëjtën kohë
0

500 Figurë u larguan