Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Tekstile shtëpiake ndër-strukturore Shanghai

From March 11, 2020 10:00 until March 13, 2020 18:00
+ 852 2802 7728; + 86 21 6160 1155

https://intertextile-shanghai-hometextiles-spring.hk.messefrankfurt.com/shanghai/en.html


Booking.com
https://intertextile-shanghai-hometextiles-spring.hk.messefrankfurt.com/shanghai/en.html

Tekstile shtëpiake ndër-strukturore Shanghai

Tekstile shtëpiake intertekstuale Shanghai - panairi kryesor për tekstilet shtëpiake në Azi

Tekstile shtëpie intertekstile Shanghai është panairi kryesor i tekstileve në shtëpi në Azi. Panairi është organizuar bashkërisht nga Messe Frankfurt, Nën Këshilli i Industrisë së Tekstileve, CCPIT dhe Shoqata e Tekstileve në Kinë. Profesionistët e industrisë marrin pjesë në këtë panair nga e gjithë bota për udhëzimet e marketingut dhe mbajnë të azhurnuar për informacionin më të fundit për trendin, ai siguron një platformë efektive tregtare të tekstileve shtëpiake dhe aksesorëve për furnizuesit dhe blerësit.

Kategoritë e produktit:
Shtrati, Banja, Kuzhina dhe Tabela
 • Liri krevati, batanije dhe produkte për shtratin
 • Futons, jastëk dhe shkumë memorie
 • Dyshekë, jastëk
 • Terri, produkte peshqir dhe dyshek për banjën
 • Tabela dhe liri kuzhine
Qilima & tapete
 • Qilima të punuara me dorë
 • Qilima makinerish
Brendshme (jo tekstile)
 • Piktura dekorative, pasqyra, dekorime në mur
 • Porcelani, enë qelqi, artizanat
 • Ndriçim dekorativ, shandan, aromaterapi
 • Zanat e bastunit / druri / hekuri / gur
 • Dekorime të kopshtarisë, zanat e florës
Printime dhe Teknikë Dixhitale
 • Pajisjet e makinerive shtëpiake të tekstilit
 • Sistemi CAD / CAM / CIM
 • Dizajnimi, testimi, çertifikimi
Modelet e Tekstileve
 • Dizajnoni vepra arti

https://www.youtube.com/watch?v=FGTHdS7ysz8

Bek Cogger
Rendit
Përshëndetje, Unë jam duke dashur të pyes për batanije me shumicë xhup me kapuç. A i bëni dhe furnizoni këto lloj produktesh?
0

500 Figurë u larguan