Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Shanghai APPPEXPO - Ekspozita Ndërkombëtare e Reklamimit & Shenjës së Teknologjisë dhe Pajisjeve


From July 21, 2021 09:30 until July 24, 2021 18:00
86-21-63288899 ext.185

Shanghai APPPEXPO - Ekspozita Ndërkombëtare e Reklamimit & Shenjës së Teknologjisë dhe Pajisjeve

Ekspozita Ndërkombëtare e Teknologjisë dhe Pajisjeve e Reklamave dhe Shenjave të Shangait

Duke qenë si një nga përbërësit e rëndësishëm të APPPEXPO, Ekspozita Ndërkombëtare e Teknologjisë dhe Pajisjeve e Ad & Shenjës së Shangait do të zhvillohet në Qendrën Kombëtare të Ekspozitës dhe Konventës (Shanghai).

Që nga 2018, APPPEXPO ka luajtur rolin kryesor të Shanghai International Advertising Festival (SAF), e cila është renditur si një nga ngjarjet më të rëndësishme ndërkombëtare të qeverisë komunale të Shangait.

APPPEXPO ofron zgjidhje me një ndalesë për industrinë e reklamave dhe shenjave. Ai sjell shtypjen me bojë, prerjen, gdhendjen, shfaqjen dhe metodat e ekspozitës krejtësisht, dhe krijon një projekt të personalizuar në të gjithë platformat e teknologjisë. APPPEXPO tregon konceptin e reklamës dhe dizajnin e hollë krijues që u shfaq në SHIAF. Ai hap të gjithë zinxhirin e industrisë dhe formon një sistem të plotë që nga konceptimi i frymëzimit, krijimi krijues deri tek zbatimi i përmbajtjes. Në të ardhmen, APPPEXPO do të përdorë SHIAF si një lidhje për të lejuar Kinën të shohë botën dhe bota të kuptojë Kinën.

Deri atëherë, vlerësohet se mbi 200,000 vizitorë profesionistë nga 100 vende plus do të marrin pjesë në APPPEXPO. Ai gjithashtu do të sjellë në më shumë se 2,000 kompani nga mbi 30 vende dhe rajone për të marrë pjesë gjithashtu në ekspozitë. Zona e përgjithshme e ekspozitës do të kalojë 230,000 metra katrorë. Ekspozitat përfshijnë: shtypje dixhitale, gdhendje dhe prerje, sinjalistikë, pajisje ekspozite, pajisje POP dhe komerciale, sinjalistikë dixhitale, ekran dixhital, produkte LED, teknologji e shtypjes 3D dhe më shumë të tjera.
 

Strategjia e re e një rruge "One Belt One" ka sjellë APPPEXPO vitalitet më të fuqishëm në zhvillim

Strategjia e re e "Një Brez Një Rrugë" i ka sjellë APPPEXPO vitalitete më të fuqishme të zhvillimit. Duke u mbështetur në ndikimin e saj ndërkombëtar, APPPPEXPO ka tërhequr më shumë blerës dhe shitës të klasit të parë jashtë vendit për të marrë pjesë aktivisht në ekspozitë. Tani ajo tashmë është bërë një platformë për ndërmarrjet e shumta vendore dhe të huaja që së pari të lëshojnë teknologjitë dhe pajisjet e tyre të reja çdo vit, gjë që ka zgjeruar kanalet e shitjes së produkteve dhe ka sjellë vazhdimisht produkte konkurrues të shtypjes reklamuese në tregun global.

Asia Advertising Association (AAA) është themeluar nga APPPEXPO që nga viti 2015. Ajo ka anëtarë të shoqatave reklamuese nga 18 vende dhe rajone të zakonshme në Azi dhe ka fituar një ndikim të madh ndërkombëtar. 4 anëtarë të rinj përfshirë Hong Kong, Kinë, Macau, Kinë, Nepal dhe Azerbajxhan do të aprovohen për anëtarësim. AAA po zgjerohet në Azinë Veriore, Azinë Perëndimore, Azinë Qendrore dhe Azinë Jugore dhe do të përpiqet të zgjerohet në 25 anëtarë.

Me avantazhet e AAA, APPPPEXPO është duke udhëhequr reklamat, firmat dhe kompanitë shtypëse kineze që të hyjnë aktivisht në tregun botëror me hapa të mëdhenj, të marrin iniciativën për të hapur tregjet jashtë shtetit dhe për të marrë pjesë në konkursin ndërkombëtar.

Përveç vendeve dhe rajoneve anëtare të AAA, APPPEXPO bashkëpunon gjithashtu me ekspozita botërore dhe media nga dhjetra vende, gjë që bën një ndikim në 7 kontinente. Numri i blerësve jashtë shtetit është rritur për nëntë vjet rresht, veçanërisht në tre vitet e fundit. vizitorët e saj jashtë shtetit kanë tejkaluar 40,539.

Klikime: 19732

vend


Ashish Jain
Trego Pajisjet Prodhim Shenjë
Ju lutemi na dërgoni më shumë detaje për shfaqjen.
0
nadir
Diversiteti i makinerive, materialeve dhe produkteve. Problemi ynë i vetëm ishte që komunikimi ishte paksa i vështirë për disa furnizues që nuk mund të flasin anglisht. Por vlerësimi i përgjithshëm Shumë mirë. Unë dua të vizitoj përsëri dhe gjithashtu dua të takohem me një në një.
0

500 Figurë u larguan