Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Treguesi Ndërkombëtar i Plehrave të Kinës (FSHOW)


From March 03, 2021 09:30 until March 05, 2021 18:00
010-84292984

Treguesi Ndërkombëtar i Plehrave të Kinës (FSHOW)

 
SHOW është zona e plehrave të Ekspozitës Ndërkombëtare Kineze të Agrokimisë dhe Mbrojtjes së Prodhimeve (CAC)

FSHOW është zona e plehrave të Ekspozitës Ndërkombëtare Kineze të Agrokimisë dhe Mbrojtjes së Prodhimeve (ACA), CAC është ekspozita më e madhe në botë agrokimike dhe një ngjarje e aprovuar nga UFI me më shumë se 1,500 ekspozues dhe 90,000 m sq sipërfaqe ekspozite.

Themeluar në 2010, FSHOW është bërë një nga shfaqjet e famshme në industrinë e plehrave. Shkalla e mbajtjes është më e lartë se 90% çdo vit.

FSHOW vjetor u ofron ndërmarrjeve të plehrave një platformë të mrekullueshme për të shfaqur imazhin e ndërmarrjes, për të eksploruar tregun dhe për të gjetur partnerë bashkëpunimi. Ndërkohë, FSOW GJITHASHTU OFRON Blerësit nga shtëpia dhe jashtë vendit një platformë të besueshme të blerjeve.

FSHOW, hapësira ekspozuese pritet të jetë 30,000 mm me më shumë se 500 ekspozues të plehrave nga e gjithë bota. Ju do të takoni më shumë lloje të produkteve, më shumë njerëz nga e gjithë bota dhe më shumë informacion në fushën e plehrave. Ju mirëpresim përzemërsisht të bashkoheni në këtë moment të mrekullueshëm!

 

FShow është një shkallë dhe ndikim i caktuar i ekspozitës së markës në fushën e plehrave

Ekspozita ndërkombëtare e Kinës për llojin e ri të plehrave (FSHOW) si kimikatet kimike bujqësore të Kinës dhe Ekspozita Ekspozuese për Mbrojtjen e Bimëve të Subtropik (CAC), duke filluar nga 2010 CAC zbaton "posaçërisht" dizajnin intim, pas 10 vitesh të kujdesura me kujdes, ekspozita është bërë një lloj i ri i promovimit të tregut të plehrave, është një shkallë dhe ndikim i caktuar i ekspozitës së markës në fushën e plehrave.

Ekspozita Ndërkombëtare Kimike e Kimikateve dhe Mbrojtjes së Bimëve në Kinë (CAC) është mbajtur me sukses për dhjetra sesione. CAC ofron një platformë tregtare të njëkohshme për industrinë bujqësore globale, një dritare për ndërmarrjet agrochemical kineze për të shkuar globale, dhe një mbledhje vjetore të industrisë për profesionistët global agrochemical.

Në të njëjtën kohë, do të mbahet Ekspozita Ndërkombëtare e Aviacionit Bujqësor të Kinës dhe Kina Ndërkombëtare Kimike Bujqësore Kimike dhe Pajisjet e Mbrojtjes së Bimëve Ekspozita.

Zona e ekspozitës e CAC ka mbuluar: pesticide, plehra, farëra, droga jashtë fermave, pajisje paketimi të prodhimit, pajisje për mbrojtjen e bimëve, logjistikë, konsultime, laboratore dhe shërbime mbështetëse, avionë bujqësorë dhe automjete të vogla ajrore pa pilot, pajisje spërkatëse dhe automjete ajrore bujqësore.

Në të njëjtën kohë, ekspozita do të mbajë shumë tema të temës së lartë BBS dhe takimet e shkëmbimit të teknologjisë së produkteve, duke u përpjekur t'ju ofrojë një platformë shkëmbimi tregtar dhe platformë shkëmbimi të të nxënit, e bëjnë udhëtimin tuaj të vlefshëm!

Pikat kryesore të ekspozitës:
  • Ndërkombëtarizimi - një mundësi bisedimi ballë për ballë me blerës të materialeve bujqësore 37,000 nga më shumë se vendet 120.
  • Në shkallë të gjerë - 80,000 metra katror sipërfaqe ekspozitë, më shumë se ekspozuesit 1,300, për të krijuar më të madhe në botë, më me ndikim, eksporti më të fortë kimike bujqësore kimike.
  • Profesionalizimi - një sallë ekspozitash moderne e klasit botëror; Shtrirja profesionale e kabinës; Të dhëna të hollësishme të blerësve ndërkombëtarë të materialeve bujqësore.
  • Autorizimi -CAC është certifikuar nga UFI.
  • Publikoni ---- - publikoni me ndihmën e kanalit promovues të ekspozitës së globalizimit CAC, krijoni mundësi të pafundme të biznesit për ju përmes revistave të plehrave të ndryshme dhe faqet e internetit profesionale të plehut në të gjithë botën; Promovohet me forcë përmes FSHOW ne media gjatë gjithë vitit .

https://www.youtube.com/watch?v=LTpINTX_j9I

 

Klikime: 23831

vend


Ellema229
Hi
Përshëndetje
Unë jam Ellema dhe ti?
Unë dua të diskutoj diçka shumë të rëndësishme me ju në lidhje me këtë konferencë
kontaktoni emailin tim ([email mbrojtur]) ose mund të më jepni emailin tuaj, do t'ju kontaktoj
Falemnderit

0
Shoaib
Trego mirë me një shumë të produkteve të reja në sektorin e Plehrave Organike. Një ngjarje e shkëlqyer për biznesin tim. Tregtia e mrekullueshme tregtare
0

500 Figurë u larguan