Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Kinë Dasma Expo

nga Korrik 08, 2020 09: 00 deri Korrik 10, 2020 18: 00
(86-21) -62792828

Kinë Dasma Expo

Ekspozita Dasma e Kinës mbulon tërë dasmën, nga veshmbathja dhe aksesorët e deri tek fotografia dhe krijimi i filmave. Kjo ngjarje ekspozon produkte si veshje dasmash, veshje dhe kozmetikë, korniza fotografish, albume fotografish, sistem & pajisje dixhitale, pajisje fotografike dixhitale dhe bërje fotografish, Aplikim i teknologjive dixhitale, zmadhues dixhital, etj.

Kina • Ekspozita ndërkombëtare e pajisjeve të fotografisë së fotografive të dasmave pas shumë vitesh zhvillimi dhe rritja është bërë një martesë është ende një platformë e prokurimit.
Veshja e dasmave, departamenti i dyqaneve të bizhuterive, dhe kozmetika, korniza e albumeve të fotografive, pajisjet fotografike, dhe pajisjet pas prodhimit, prapavijat fotografike të prapavijës, planifikimi i dasmave dhe proporcionet, kërkimi dhe ekskluziviteti i mostrës së fotografisë së dasmës, ekskluziviteti i zhvillimit të fotove, fotografi për fëmijë, dizenjimi i dritareve dhe mobiljet, trainim menaxherie, dhe programe kompjuterike, dhe produkte dhe shërbime të tjera të ndërlidhura.

https://www.youtube.com/watch?v=6j9kCd0Q1Uk

Kategoritë e produktit:
  • 3H Dasma Dress, Evening Dress, Xiuhe, veshje për meshkuj, Shoes Dasma, Aksesore Dasma, Veshje Theme, Make-up dhe Bukuri Manikyr, Mjetet Make-up dhe Trajnim Shkollat, Fabrics, Packaging, etj
  • 4.1H Albumi & Korniza e Fotove, Linjat, harxhimet dhe pajisjet për Albumin e Fotave dhe Kornizën
  • Tema 5.2H, Markat e Fotografisë së Dasmës së Udhëtimit Bashkohen, Udhëtoni
  • Limo Photography Photography, Markat e Fotografisë Studio Bashkohen,
  • Planifikuesi i dasmave, furnizimet e dasmave, markat e dasmave bashkohen,
  • Dizajn Hapësirë, Pamje, dhe Mobilje, Sfond dhe
  • Vitrinë, softuer, plani i shënjimit, internet, etj.

i interesuar

  • Gravatar

    arwatam

Kishore
Ngjarja ishte aq e mirë. Unë mendoj se stacionet e tjera janë të nevojshme për sallën. Sepse është shumë e nxehtë. Unë dua të vizitoj sërish dhe gjithashtu të takohem me një në një për furnizuesin tim
0

500 Figurë u larguan