Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Burimet globale Elektronikë të Konsumatorit Trego fazën 1

Nga prilli 11, 2020 09: 00 deri në prill 14, 2020 18: 00
852-8199 7308

https://www.globalsources.com/TRADESHOW/HONGKONG-ELECTRONICS.HTM

Booking.com
https://www.globalsources.com/TRADESHOW/HONGKONG-ELECTRONICS.HTM

Burimet globale të Tregtisë së Konsumatorëve Elektronikë

Burimet globale Consumer Electronics Show është panairi më i madh elektronik në botë. Ajo do të shfaqë kabinat në dy faza - Consumer Electronics & Mobile Electronics. Do të shfaqë produkte si elektronika e konsumit, lojërat, komponentët dhe produktet e zgjuara të jetesës.

Consumer Electronics: Më shumë opsione ndihmuese

Salla e re e Sourcing Audio Produkte, me Zonë të re True Audio Wireless. Më e madhe e produkteve të lojrave pavijon në Hong Kong, përzgjedhja më e madhe e Azisë së transportuesve personalë, dhe pavionet më të mëdha për kompjuterë dhe pajisje dhe produkte të sigurisë në Hong Kong. Kabina 3,800. Home, në natyrë dhe auto elektronike - me produktet më të fundit audio dhe smart në shtëpi

Shfaq Pikat kryesore
 • Salla e re e produkteve audio: Kabinat 500, me Zonë të re True Audio Wireless, gamë të gjerë duke përfshirë sistemet audio në shtëpi, audio profesionale, kabllot dhe aksesorët.
 • Produktet më të mëdha të lojrave në Hong Kong: Mbulimi i produkteve sportive dhe ekspozuesve të Nintendo Switch, PS4, pajisje Xbox
 • Zgjedhja më e madhe e transportuesve personalë të Azisë: Përfshirë skuterët elektrikë, e-bikes dhe motoçikleta elektrike të lehta
 • Segmenti më i madh i kompjuterëve dhe aksesorëve në Hong Kong: Mbulimi i laptopëve, pjesëve kompjuterike dhe periferikësh, produkteve të rrjetëzimit dhe çantave kompjuterike
 • Pavijoni më i madh i Auto Electronics në Hong Kong: Kabina 400, duke përfshirë kabina 100 të produkteve ADAS
 • Zona e markës: Mbi ekspozuesit 70 që kërkojnë shpërndarës të elektronikës konsumuese tashmë të markës
 • Pavijoni më i madh i produkteve të sigurisë në Hong Kong: Me kamera CCTV, mbikëqyrje të mençur dhe sisteme alarmi
 • Pavijoni i vetëm i dedikuar në Hong Kong për Smart Home: Me pajisje dhe sisteme të tëra për automatizimin në shtëpi, duke përfshirë NEW Biometrics & Smart Lock Zone
 • Zgjedhja e analistit: Zona e nisjes së produktit, galeria e produktit dhe Zona e përvojës duke theksuar zgjedhjet e ekspertëve të produkteve më të mira në shfaqje.
 • Zona e përbërësve të gjeneratës së ardhshme: Galeria që paraqet komponentët për shtatë kërkesa në kërkesë: Automotive, Industries & Robotics, Smart Living, Smart Security dhe Wearables & Medical. Plus, më shumë komponente nga Tajvani
 • Test Drive Transporter Personal: Zona e Përvoja dhe zona demo për produktet më të fundit të transportit personal.

Produkt Kategoria:
 • Elektronikë në shtëpi
- Produkte Audio
- Produkte Video
- Faqja Elektronikë & Pajisje
- Shëndeti dhe Wellness
 • kumar
 • Elektronikë në natyrë
- Transportuesit Personal
- Kamera dhe Aksesore
- Drones
 • Kompjuteri dhe Aksesorët
- Sistemi kompjuterik dhe periferikësh
- Kabllot dhe fuqia kompjuterike
- Çanta Kompjuteri dhe Rastet
- Produktet e rrjetëzimit
 • Auto Elektronikë
- Elektronikë e makinave dhe siguri
- ADAS & Navigation
 • Elektronikë Tregtare
- Produktet e Komunikimit
- Teknologjia e shfaqjes
- Robotikë
 • Jetesa e zgjuar
 • Siguri
 • Komponente elektronike
 • Zona e markes
 • rajonal
- TEEMA (Tajvan)
- Elektronikë nga Koreja
- HKEA / HKETA (Hong Kong)

i interesuar

 • Gravatar

  Ushtar

Shkuarja

 • Gravatar

  berlight

Kasym
të fala
Produkte intrested më poshtë
Produkte të Konsumit
Produkte kuzhine
Pajisjet e kuzhinës
Elektronikë

Manroe
Gjeta shumica e asaj që më interesonte. Faleminderit shumë

500 Figurë u larguan