enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Shfaqja Ndërkombëtare e Bizhuterive në Hong Kong HKTDC 2021

From July 02, 2021 09:30 until July 06, 2021 18:00

Organizator

Shfaqja Ndërkombëtare e Bizhuterive në Hong Kong HKTDC është ndalesa e përsosur për prodhuesit ndërkombëtarë dhe rajonalë të argjendarisë, tregtarët me shumicë, shitësit me pakicë, shpërndarësit, blerësit dhe dizajnerët për t'u takuar dhe futur në tregjet globale. Kjo ngjarje e gazuar përmban zona me temë që shfaqin produkte të mrekullueshëm të stolive të përfunduara. Kategoritë kryesore të ekspozitave përfshijnë bizhuteri antike, orë dhe orë me emrin e markës, stoli të shkëlqyera, stoli të përfunduara, zgjidhje IT për stoli, bizhuteri prej lodh, pajisje argjendi, shfaqje stoli dhe material paketimi, vegla dhe pajisje argjendi, si dhe bizhuteri argjendi.

Kategorite

Xhevahire të bukura
Xhevahire argjendi
Xhevahire antike
Mjete dhe pajisje xhevahire
Publikime dhe Shërbime Tregtare
Orët dhe orët e emrit të markës
Përfunduar xhevahire
Aksesorë bizhuterish
Jade xhevahire
Shfaqja dhe Materiali i Paketimit të Bizhuterive
Shoqatat e Tregtisë

 

Klikime: 41147

vend

George hanna
Dua të ftoj për dy persona
Për të marrë pjesë në ekspozitën që po mbahet në
HKTDC
03 Mars 2021 09:30 deri më 07 Mars 2021

0
Për regjistrim
Si mund të bëj rezervime për HKTDC.
0
Farhan
Unë dua të marrë pjesë në show bizhuteri.i jam nga Pakistani..kërkomë më dërgoni ftesë ...
Unë jam Farhan nga pakistani.i dua të marrë pjesë në këtë shfaqje ..
0
praten khatri
makineri dhe pajisje prodhuese të argjendarisë
Unë jam duke kërkuar për makineri dhe pajisje prodhuese bizhuteri ari për Indinë.
0
Raychin
Mirë dhe i mrekullueshëm, i planifikuar mirë dhe i organizuar nga transporti në rregull. Personeli i stafit duhet të jetë i trajnuar mirë. Qëndrimi i përgjigjes ndaj pyetjeve të klientit është i shpejtë
0

500 Figurë u larguan