Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Wire & Cable Guangzhou

Nga maji 27, 2020 09: 00 deri në maj 29, 2020 17: 00
+86 20 3825 1558

https://wire-cable-china.cn.messefrankfurt.com/guangzhou/en/facts-figures.html

Booking.com
https://wire-cable-china.cn.messefrankfurt.com/guangzhou/en/facts-figures.html

Gateway në tregun e telit dhe kabllit të Kinës Jugore.

Wire & Cable Guangzhou tërhoqi perde në mes të lavdërimit të madh nga të dy ekspozuesit dhe vizitorët. Panairi, i cili u zhvillua në Kompleksin e Kinës për Import dhe Eksport në Kinë, u organizua nga Kina Southern Power Grid Media Co Ltd, Guangzhou BoYou Exhibition Service Co. Ltd, dhe Guangzhou Guangya Messe Frankfurt Co Ltd. Ekspozita tre-ditore u ndoq nga Kompanitë 220 dhe vizitorët 26,410 nga vendet dhe rajonet e 41.

Produkt Kategoria:
 • Tension shumë i lartë
 • Tensioni ultra-i lartë
 • Tension të lartë
 • Tensioni i mesëm
 • Tension i ulët
 • Rryma e dobët
 • Pajisje kabllore

2. Kabllo Opitcal fibër

 • Fibër me mode të vetme
 • Fije multimodale
 • Kabllo me mode të vetme
 • Kabllo multimodale
 • Pajisje kabllore me fibra optike

3. Pajisjet dhe materialet

 • Makinat e prodhimit dhe përfundimit të telave dhe kabllove
 • Instrumentet e testimit
 • Tela dhe materiale kabllore

Sangram Singh
Ngjarja ishte e mirë. kjo është një ngjarje e mirë për biznesin dhe furnizuesit. Mblodhëm shumë informata të dobishme

500 Figurë u larguan