Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Paper Expo Kinë

Nga maji 06, 2020 09: 00 deri në maj 08, 2020 17: 00
+ 86-20-83392687 / 83300252 / 83391816

http://www.paperexpo.com.cn/

Booking.com
http://www.paperexpo.com.cn/

Letër ndërkombëtare Guangzhou

Letër ndërkombëtare Guangzhou

Gazeta ndërkombëtare e Guangzhou (në tekstin e mëtejmë referuar si ekspozitë Paper Expo, Paper Expo China) filloi në 2004, pas shumë vitesh zhvillimi dhe inovacioni, ekspozita mbulon Letër gjithëpërfshirëse kulturore, Letër Paketimi, Letër Shtypjeje, Letër industriale, dhe specialitete Paper pesë kategori, secila Viti ka ardhur nga më shumë se 10 vende dhe rajone, më shumë se ekspozues të 300, nga Azia Juglindore, India, Lindja e Mesme, Evropa dhe Shtetet e Bashkuara blerësit e niveleve të larta llogariten për 20% të proporcionit, u bë një platformë e ekspozitës tregtare në një të ngjashme ngjarje, efektive në të gjithë zinxhirin e industrisë së Paper, në rrjedhën e sipërme dhe në rrjedhën e poshtme, Për shpërndarjen e letrës, shtypjen, paketimin, etiketimin, duhanin dhe verën, ushqimin dhe pijet, dhuratat, blerësit e industrisë së shkrimit për të siguruar një platformë të prokurimit "një-ndalesë".

kategori të produktit
  • Letër kulturë, letër zyre
  • paketim dhe letër shtypëse
  • letër industriale dhe të gjitha llojet e kartonit
  • të gjitha llojet e letrës bazë të paketimit të ushqimit, letrën e paketimit të ushqimit dhe karton, enë letre ushqimore
  • letër speciale për shtypje dhe paketim: letër arti, letër dekorative, letër margaritar, letër kartoni ari dhe argjendi, letër lidhëse PVC, etj
  • letra dhe kartona të tjera të veçanta, duke përfshirë shtypjen, informacionin, letër ambalazhi, materiale industriale, elektrike, bujqësore, ndërtimore, filtrim, letër të qëndrueshme ndaj nxehtësisë, letër mjekësore, letër cigaresh, letër-ujë pisha, letër derdhur, letër me presion të ndjeshëm, anti letër-shkop, letër bazë shirit i ndjeshëm ndaj presionit, letër diplomimi, letër e tejdukshme, etj
  • letër shtëpiake dhe letër bazë
  • të gjitha llojet e pulpës, letrës së mbeturinave, produkteve letre, produkteve letre, etj
  • materiale të papërpunuara për tul dhe letra, kimikate, pajisje dhe post-përpunim, prerje, paketim, embossing dhe makineri të tjera të ngjashme

Booking.com
Maria Rosana
E organizuar mirë, Diversiteti i llojeve, Për blerësit krijoi një platformë "one-stop" të prokurimit.
Jugal Jain
Lista e ekspozuesve
Ju lutemi ndani listën e ekspozuesve

500 Figurë u larguan