Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

CHINAPLAS - Ekspozita Ndërkombëtare në Industritë e Plastikës dhe Gomës

Nga gushti 03, 2020 09: 00 deri në gusht 06, 2020 18: 00
(852) 2516 3377

Duke shoqëruar rritjen e industrive të plastikës dhe gomës të Kinës për më shumë se 30 vjet, CHINAPLAS është bërë një takim i shquar dhe platformë biznesi për këto industri dhe gjithashtu ka kontribuar shumë në zhvillimin e tyre të begatë. Aktualisht, CHINAPLAS është panairi kryesor botëror i plastikës dhe gomës, dhe gjithashtu i njohur gjerësisht nga industria si një nga ekspozitat më me influencë në botë. Domethënia e tij është tejkaluar vetëm nga Panairi i K në Gjermani, panairi i parë i plastikës dhe gomës në botë.

Kategoritë produkt
Makineri dhe pajisje
 • Teknologjitë 3D
 • Pajisjet Ndihmëse
 • Makineri për derdhjen e goditjeve
 • Extruders & Extrusion Lines
 • Teknologjia e filmit
 • Automatizimi i Integruar
 • Makineri për derdhje injeksioni
 • Makineri dhe fabrikë për mbarimin, dekorimin, shtypjen dhe shënimin
 • Makineri për shkumë, resina reaktive ose të përforcuara
 • Makineri dhe pajisje për përpunim dhe riciklim
 • Matja dhe Pajisjet e Testimit
 • Mold & Die
 • Makineri Përpunimi dhe Përpunimi të Tjera
 • Pjesë dhe Përbërës
 • Shtyn & Makineri Saldimi
Materiale të papërpunuara, Auxiliaries
 • 3D Materiale Shtypi
 • aditivëve
 • Ngjitëse dhe Ngjitëse
 • Bioplastics
 • Komponimet Veshje
 • Pigmente me ngjyra dhe Masterbatches
 • Mbushës dhe përforcim
 • Shkume dhe Intermediates
 • Përbërje dhe fibra përforcuese
 • artikuj prej kauçuku
 • Elastomers termoplastik
 • thermoplastics
 • Produkte gjysëm të gatshme

Ekspozita Ndërkombëtare për Plastikë dhe Industrite e Gomës, Kjo ngjarje paraqet produktin nga Plastika dhe Plastika, Industritë e Gomës dhe Gomës. Trego katalogun dhe shpengimin e suvenireve. Përveç ekspozitës, kompania botuese e Grupit gjithashtu organizon konferenca dhe angazhohet në mediat online dhe të shtypura. Efekti i sinergjisë së këtyre bizneseve i mundëson Adsale të ofrojë përditësime të tregut për blerësit dhe ekspozuesit ndërkombëtarë dhe lokalë dhe t'i ndihmojë ata që të punojnë në zgjidhjet e marketingut me kosto efektive.

i interesuar

 • Gravatar

  Nikhil George

Kërkesa e makinës ekskretues me dy vida
Ne jemi të intrested në ekspozitën e Kinës në lidhje me makineri plastike të përpunimit
Andrew Maung
Teknologjia e Gjelbër
Tregimi më i madh që kam qenë ndonjëherë.
Anonim
Shfaqja më e madhe që kam qenë ndonjëherë.

500 Figurë u larguan