Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare e Automjeteve GIAE-Guangzhou (AUTO GUANGZHOU)

Nga nëntor 22, 2019 09: 30 deri në dhjetor 01, 2019 17: 00
+ 86-20 89268966-

http://autoguangzhou.com.cn/index.aspx

Booking.com
http://autoguangzhou.com.cn/index.aspx
Tags: Automobil
Klikime: 18614

Ekspozita Ndërkombëtare e Automobileve në Guangzhou

Që nga reforma e Kinës dhe hapja e 40 vite më parë

Që nga reforma e Kinës dhe hapja e 40 vite më parë, ekonomia dhe shoqëria kanë pësuar ndryshime të jashtëzakonshme. Të gjitha tregjet dhe profesionet kanë krijuar paraqitjen e tyre të industrializuar në baticën e reformës. Udhëhequr nga politika e reformës dhe hapjes, industria automobilistike e Kinës ka lulëzuar dhe gjithmonë ka qëndruar në ballë të zhvillimit teknologjik. Ajo ka ndihmuar Kinën të rritet nga një vend i vogël auto në një të madh dhe të hapë drejt një fuqie të madhe auto në botë.

Industria kineze e automobilave po nxit një valë të re të inovacionit teknologjik

Aktualisht, industria e automobilave kineze po nxit një valë të re të risive teknologjike që mbështet trendet në prodhimin e automjeteve elektrike, të rrjetëzuara, inteligjente dhe të lehta. si pasojë, teknologjitë e reja vazhdimisht fuqizojnë industritë tradicionale, konceptet e reja të udhëtimit shfaqen pafundësisht, dhe format e reja të biznesit vazhdojnë të zhvillohen. me zhvillimin dhe aplikimin komercial të teknologjisë së komunikimit mobil të pestë të pestë, integrimi ndërsektorial i sektorëve industrialë dhe sektorëve të informacionit do të prodhojë reagime më të verbueshme kimike dhe industria kineze e automobilave nxitet nga energjia e re dhe rrjeti inteligjent do të sjellë imagjinatë të madhe për industrinë globale të automobilave. Industria e automobilave në Kinë po ndryshon nga një pasues në një lider dhe Kina po evoluon nga tregu më i madh i shitjeve në botë në qendrën më të madhe të botës për inovacionin dhe aplikimin e teknologjisë automobilistike. Ndryshimet teknologjike të reja do të injektojnë vitalitet të ri në industrinë e automobilave të Kinës, hapja e tregut me cilësi të lartë do të paralajmërojë një vëmendje të re të transformimit dhe përmirësimit të industrisë së automobilave të Kinës dhe bashkëpunimi i favorshëm do të mbetet fokusi i ndërmarrjeve globale të automobilave që kërkojnë zhvillim në Kinë.

Zhvillimi i teknologjisë fuqizon përjetësisht jetën e njeriut

Zhvillimi i teknologjisë fuqizon përjetësisht jetën e njeriut. Automjetet, si një mjet i rëndësishëm i transportit për jetën njerëzore, po bëhen gjithnjë e më miqësore për shkak të përparimit të vazhdueshëm të teknologjisë. Me fjalë të tjera, teknologjia po ndryshon thellësisht industrinë tradicionale të automobilave. Leasing-u për ndarjen e kohës në bazë të teknologjisë së internetit mobile ka shënuar një model të ri udhëtimi. Ngarkimi automatik i bazuar në teknologjinë e inteligjencës artificiale u ka dhënë përdoruesve përvojë të re në vozitje. Teknologjia e vozitjes elektrike ka hedhur një bazë të re të energjisë për ndryshimin e industrisë së automobilave. Zhvillimi integrues i makinës elektrike, inteligjencës dhe rrjetëzimit kanë krijuar një hapësirë ​​të pafundme për imagjinatën në epokën e re të automobilave. Automjetet e veçanta janë të lidhura me një rrjet transporti. Industria e automobilave po ndryshon. Kompania tradicionale e automjeteve po zhvillohet nga & nbsp; prodhues për një ofrues të zgjidhjes së transportit, duke integruar dizajnin e automobilave dhe prodhimin dhe shërbimet e udhëtimit. Automjeti po ndryshon gradualisht nga një mjet i thjeshtë transporti për një mënyrë më të mirë jetese.

Agbo Solomon .M.
Ftese
i interesuar
IGWE STEPHEN UCHENNA
pjesëmarrës
Ne jemi nëntë nga numri i Këshillit Kombëtar të Dizajnit dhe Zhvillimit të Automobilizmit (NADDC) në Nigeri, Pls na pëlqen të marrim pjesë në Kantonin e ardhshëm në Guanghou të Kinës. Mirësi përsëris të vërtetën time email ose numrin e telefonit + 234-08035996746 për të na mundësuar të fillojmë procesin.

Faleminderit
Përshëndetje të ngrohtë

500 Figurë u larguan