Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Jingzheng · Panairi Ndërkombëtar i Shtatzënisë dhe Produkteve të Fëmijëve Guangzhou (Produkte të Foshnjës Shtatzënë)


From November 08, 2019 09:00 until November 10, 2019 17:00
020-35808005; 28983237

Jingzheng · Panairi Ndërkombëtar i Shtatzënisë dhe Produkteve të Fëmijëve Guangzhou (Produkte të Foshnjës Shtatzënë)

Pekin bashkë jingzheng ekspozitë ndërkombëtare., LTD. (në tekstin e mëtejmë "jingzheng international") është një ofrues shërbimi profesional, kryesisht duke ndërmarrë aktivitete ekspozuese në shkallë të gjerë. Biznesi i kompanisë përfshin ekspozita profesionale dhe konferenca në shkallë të gjerë, dhe organizon ndërmarrje kineze për të marrë pjesë në ekspozita jashtë shtetit dhe aktivitetet e hetimit jashtë shtetit. Që nga themelimi i saj në 2001, kompania ka mbajtur me sukses shumë ekspozita në vend të gjerë, konferenca dhe aktivitete të hetimit jashtë shtetit, ndër të cilat ekskluzive markë ekspozitë në shkallë të gjerë - jingzheng shtatzënia ndërkombëtare, ekspozimi i foshnjave dhe fëmijëve është mbajtur dy herë në vit në Pekin dhe Guangzhou përkatësisht. Deri më tani, ai ka mbajtur me sukses sesionet e 28.

Jingzheng që i përmbahet konceptit "integritet, profesional, inovacion, përkushtim", për të standardizuar menaxhimin dhe shërbimin cilësor, ka fituar shumicën e ekspozuesve dhe vizitorëve shumë të njohur. Në sajë të shkallës së ekspozitës dhe ndikimit të industrisë, jingzheng ndërkombëtar ka krijuar Pekinin shoqata e industrisë së foshnjave dhe produkteve të fëmijëve (shkurt BMICIA), dhe është zgjedhur si njësia e Presidentit të shoqatës së industrisë së fëmijëve dhe produkteve të foshnjave të Pekinit, duke dhënë kontribute të reja në përmirësimin e nivelit të ekspozitës së industrisë së foshnjave dhe foshnjave dhe promovimin e bashkëpunimit tregtar dhe shkëmbimeve teknike në industria e bebeve dhe bebeve.
Jingzheng ndërkombëtare gjithmonë beson: "fokus, përsosmëri arritje, Ndershmëria krijon quality.After më shumë se dhjetë vjet përpjekje, jingzheng ndërkombëtare ka qenë gjithmonë në ballë të industrisë shtatzëna, të mitur dhe fëmijë.Në të njëjtën kohë të mbajtjes së ekspozitës, jingzheng ndërkombëtar gjithashtu mban shumë seminare dhe aktivitete që kanë ndikim në industri, në mënyrë që ekspozuesit dhe tregtarët të mund të bashkohen, të komunikojnë ballë për ballë, të ndihmojnë në përmirësimin e efikasitetit të komunikimit dhe të arrijnë më shpejt synimin e bashkëpunimit. Me qëllim të promovimit të komunikimi i qetë mes ndërmarrjeve rajonale shtatzëna, foshnjore dhe fëmijës, jingzheng ndërkombëtar shfrytëzon plotësisht avantazhet e burimeve, mbledhin së bashku ndërmarrjet rajonale dhe mbajti "jingzheng - simpoziumi i industrisë së nënës dhe fëmijëve", ndalesa e parë e së cilës u mbajt në Nanchang, provincën jiangxi. Në takim, jingzheng ndërkombëtar bashkëpunoi me ndërmarrjen jiangxi foshnjore dhe fëmijë Simpoziumi i mbajtur në Shantou, Pekini është thirrur në ndërmarrjet ndërkombëtare për fëmijë dhe fëmijë të shtatzënisë, për të "krijuar" krijimin e një shoqërie të shëndetshme ushqimore për fëmijët shtatzënë dhe foshnjave në jiangxi.Symposium është mbajtur në rajone të tjera të vendit foshnja shantou shtatzënë dhe zinxhiri kryesor i industrisë së fëmijëve ", japin lojën e plotë për avantazhet rajonale të burimeve, sa më shpejt që të jetë e mundur për të arritur pozicionin drejtues në industrinë e foshnjës dhe fëmijës shtatzënë.Për mbajtjen e suksesshme të një sërë seminaresh dhe simpoziume BBS ka hedhur një bazë solide për zhvillimin profesional dhe ndërkombëtar të shtatzënisë jingzheng, ekspozitë fëmijësh dhe fëmijë dhe promovuan zhvillimin e shëndetshëm dhe të qëndrueshëm të shtatzanisë së Kinës, industrisë së foshnjave dhe fëmijëve.

Kategoritë produkt
  • Të gjitha llojet e produkteve dhe organizatave të shërbimit të lidhura me rrobat, ushqimin, akomodimin, transportin, arsimin, muzikën dhe kështu me radhë.
  • Të gjitha llojet e veshjeve të foshnjës, veshjeve, këpucëve dhe kapelave të lidhura me të gjitha produktet dhe pëlhura, pajisje.
  • Të gjitha llojet e lodrave, produkteve të edukimit parashkollor dhe organizatave të shërbimit.

Klikime: 24529

vend


Nguyễn Thị Mai Anh
dinh duong bau, mami dhe foshnja
Muốn tham gia, giao lưu và học tập.
Ngũ cốc bà An và KunKun Dyqan i porsalindur luôn luôn mong muốn, nghiên cứu và cải thiệh không ngừng mang lại những sản phẩm dinh dưỡng cho mẹ bầu, sau sinh giúp mẹ nề tề mề tề tề mề tềi Bữa ăn và giấc ngủ vô cùng quan trọng? ‍♀️, ngoài sản phẩm tập trung dinh dưỡng cho mẹ và bé bé thì chúng tôi cũng tập trung những sản phẩm giúp cải thiệi gi víng Bữa vn và giấc ngủ vô cùng quan trọng, bé ngủ ngoan thì mẹ mới có thời gian ngh

0

500 Figurë u larguan