Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

GTI ASIA KINA EXPO

Nga shtatori 10, 2019 09: 00 deri në shtator 12, 2019 17: 00
At Guangzhou - Kina Importi dhe Eksporti Kompleksi Adresa: Nr. 380, Yuejiang Zhong Road, Guangzhou, Kinë
+886-2-2760-7407~10

http://www.gtiexpo.com.tw/cnen/index.php?

Booking.com
http://www.gtiexpo.com.tw/cnen/index.php?
Kategorite Elektronikë
Klikime: 7557

Për shkak të zhvillimit të shpejtë të ekonomisë kineze dhe rritjes së ndikimit të saj në ekonominë globale, tregu i Kinës tërheq shumë vëmendje të operatorëve. Si një nga katër "BRIC Nations", Kina ka mundësi të mëdha biznesi, të cilat shumë biznese ndërkombëtare kanë vënë në sy, veçanërisht në biznesin e lojërave, me dy politika të reja të dobishme, "Rregullorja e Menaxhimit Elektronik të Arkave" dhe "Arcade Elektronike Zonë e Veçantë ". Rrjedhimisht, nevoja për lojëra argëtimi / lojëra është rritur në mënyrë dramatike. Tregu ka treguar perspektiva premtuese dhe zhvillimi i saj në të ardhmen është parë nga biznesmenët në këtë sektor në mbarë botën. XIUMXth GTI Asia China Expo, i organizuar nga Haw Ji Co., Ltd., do të mbahet nga shtatori 10 ~ 10, 12 në Zonën A, Pazhou Kompleksi i Importit dhe Eksportit të Kinës Pazhou, Guangzhou City në Provinca Guangdong të Kinës. Kjo është platforma më e mirë për ata që duan të hyjnë në tregun kinez dhe të blejnë produkte kineze. Kina, me një territor të gjerë dhe burime të bollshme ka nevoja të mëdha për zbavitje; politika liberale e qeverisë në industrinë komike aktivizoi zhvillimin e industrisë së lojës. Gjithnjë e më shumë prodhues nga Tajvani, Japonia, Korea dhe Hong Kong krijuan fabrika në Kinë, ose bashkëpunojnë me prodhuesit kinezë për të zgjeruar tregun.

Faqja e internetit:http://www.gzexpocenter.com/


Booking.com

500 Figurë u larguan