Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Education +


From October 15, 2020 09:30 until October 17, 2020 18:00
+ 86 25 8528 6223; + 86 25 8528 6293
Kategorite Arsim

Education +

 

Arsimi + është një platformë e jashtëzakonshme për zhvillimin dhe avancimin e arsimit profesional në Kinë. Qëllimi është të ndihmojmë në ngritjen e cilësisë së mësimdhënies dhe mësimit, si dhe të mbështesim dhe forcojmë vlerën e arsimit profesional.

Edukimi + do t'i ofrojë industrisë mundësinë për të shkëmbyer ide të reja dhe shembuj të Praktikës më të Mirë duke prezantuar një samit ndërkombëtar dhe një platformë ekspozite. Koncepti i kësaj ngjarje tre-ditore u jep drejtuesve dhe mësuesve mundësinë për të provuar teknologjinë më të fundit në ekspozitën e industrisë, si dhe rrjetin, dhe mprehin aftësitë e tyre përmes forumeve hulumtuese në dysheme, trajnimeve të mësuesve, klasave të hapura ndërkombëtare, dhe një Ndërkombëtare Samiti.

Në ditën e tretë, studentët dhe familjet e tyre do të jenë në gjendje të përdorin Edukimin + si udhëzuesin e tyre për të eksploruar shtigje të ndryshme drejt një karriere profesionale.

 
Pse shfaqni
 • 5000 + vizitorë me cilësi të vendimmarrësve, udhëheqësve përgjegjës dhe ekspertëve profesionistë nga ndërmarrjet inteligjente prodhuese, trainimi i inxhinierisë mekanike, furnitorët e pajisjeve, institucionet e arsimit profesional dhe shkollat ​​profesionale, kolegjet.
 • 150 + ekspozues që mbulon lojtarët e mëdhenj të tregut, trainimin e inxhinierisë mekanike, furnitorët e pajisjeve, ofruesit e shërbimeve të pajisjeve të teknologjisë dhe informacionit dhe ekspertët e zgjidhjes së sistemit të arsimit dhe formimit profesional.
 • Pavijonet shkollore me kolegje profesionale 50 + nga provincat 6, duke demonstruar praktikën më të mirë të projektit të shkëlqyer të Kinës për bashkëpunim midis ndërmarrjeve dhe shkollave profesionale në makineri dhe prodhim inteligjent.
 • Diskutim në panel dhe shkëmbim idesh mbi prodhimin e Kinës 2025 & industriale gjermane 4.0 për të zbuluar praktikën më të mirë të mësimdhënies dhe mësimit nga integrimi i 1 konference ndërkombëtare, 6 forumesh tematike dhe 2 punëtorive të mësuesve.

 

 

Kategoritë e produktit:
 • Furnizuesit e pajisjeve arsimore dhe profesionale
 • Sisteme trajnimi dhe pajisje për arsimin profesional
 • Pajisjet TIK, pajisjet, teknologjia e prezantimit, infrastruktura dhe programi kompjuterik
 • eLearning
 • Kompanitë botuese
 • Sisteme arsimore, pajisje dhe modele për shkencë
 • Furnizime të përgjithshme dhe harxhuese

 

Profili i Vizitorëve

● Drejtorët
De Dekanët e Fakultetit
Managers Menaxherët e blerjeve dhe të prokurimit
● Administration
Advis Këshilltarët dhe këshilltarët qeveritarë
Manage Menaxherët e IT
● Shefi i Qendrave të Trajnimit dhe menaxherët përgjegjës për bashkëpunimin shkollë / ndërmarrje
● CEO, udhëheqës të industrisë dhe menaxherë të burimeve njerëzore
● Shpërndarësit dhe importuesit
● Consultants
● Studentët

Klikime: 10923

vend


500 Figurë u larguan