Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Kina Int'l Kinë CNC Tool Tool Panairi dhe Kina Guangzhou 3C Prodhim Pajisje Ekspozita


From September 17, 2019 09:00 until September 19, 2019 17:00
010-82606369/186 1229 2912

Kina Int'l Kinë CNC Tool Tool Panairi dhe Kina Guangzhou 3C Prodhim Pajisje Ekspozita

 
Panairi i Veglave të Makinerisë Kinë Guangzhou Int'l dhe Kina Guangzhou 3C Ekspozita e Pajisjeve Prodhuese

Si një projekt kyç i mbështetur nga qeveria komunale e Guangzhou, Kina (Guangzhou) makina ndërkombëtare e makinës CNC Panairi dhe Kinës (Guangzhou) 3C ekspozita e pajisjeve prodhuese ka marrë mbështetje të shumta në organizimin, promovimin dhe publicitetin. Ekspozita është organizuar bashkërisht nga qeveria komunale Guangzhou, grupi i industrisë së industrisë së makinerive të Kinës, LTD., Byroja Guangzhou e tregtisë, Byroja Guangzhou e industrisë dhe teknologjisë së informacionit dhe makineri Kinë bashkë ndërkombëtare., LTD.
Ekspozita do të shfaqë plotësisht arritjet më të fundit të zhvillimit të shpejtë të industrisë së prodhimit të pajisjeve që nga reforma dhe hapja e Kinës, bëhet vendi i grumbullimit të prodhuesve të prodhimeve dhe tregtarëve të prodhimit të pajisjeve dhe ndihmon më tej për të përmirësuar zinxhirin e industrisë së prodhimit të pajisjeve në Guangdong.

Panairi ndërkombëtar i makinerisë CNC të Kinës (Guangzhou) do të përpunojë mjete, moulds dhe fusha të aplikimit të 3 c si industria elektronike, kombinimi i numrit të ekspozuesve në krahasim me ekspozitën e mëparshme u rrit me më shumë se 30%, ka bashkuar lazerin, familjen , Guangzhou, Guangdong, ChaoQun, LuHong teknologji vizion, fluksi i vazhdueshëm, konstante, kobalt e mjet prerjes, radium, Hangzhou është shumë i përgjithshëm, teknologji endo, ace, dhe interpretimin e mekanikës, korporatë e makinerive të makinës në Kinë, Masson, tees evropiane, duke u ngjitur në ndërmarrjet mekanike industriale në vend dhe jashtë vendit për të shfaqur plotësisht teknologjitë më të fundit dhe produktet hi-tech. Shtrirja ekspozimi kryesisht përfshin mjetet e prerjes metalike dhe mjetet e përpunimit, vulosje, formimin e pajisjeve, pajisjet e prerjes lazer, sistemin e kontrollit elektrik CNC, pajisjet industriale matëse, pjesët funksionale, 3C automatizimi prodhim pajisjet inteligjente, pajisje myk dhe kështu me radhë.

Kjo ekspozitë ndahet në ekspozitë prodhuese lazer, zonë ekspozuese inteligjente prodhuese, ekspozitë e veglave makinerike, zona ekspozuese e zgjidhjeve inteligjente. Çdo zonë ekspozimi ka karakteristika të dallueshme dhe lidhje me njëra-tjetrën, e cila lehtëson vizitorët dhe blerësit për të vizituar dhe përjetuar. Ajo ka tërhequr shumë vizitorë profesionistë nga automjeti, pjesët e automobilave, motoçikleta, hapësira ajrore, tranzit hekurudhor, energji të re, pjesë të përgjithshme, komunikim, produkte elektronike të konsumit, inteligjencë artificiale, pajisje shtëpiake, makineri printimi, makineri paketimi, dhe industri të tjera.

Kategoritë produkt
  • Vegla prerjeje CNC me shpejtësi të lartë, pajisje qendrore të hekurit të shpimit
  • Prerje me laser, saldim, pajisje shënimi
  • Vulosja e formimit, vizatimi i thellë, pajisjet e përpunimit të derdhjes së injektimit
  • Përpunimi i mykut dhe pajisjet industriale të matjes
  • Sistemi CNC, pjesët funksionale të rrotullimit
  • Teknologjia e integrimit të ngarkesës dhe shkarkimit automatik të çarçafëve
  • Robots industriale, fasteners automotive

Klikime: 27778

vend