Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare e Bukurive e Kinës (Guangzhou)

From September 04, 2020 09:00 until September 06, 2020 18:00
020-86259008、86257099、021-62126630

http://www.chinainternationalbeauty.com/gz/index.html


Harta & Hotele
http://www.chinainternationalbeauty.com/gz/index.html
Klikime: 41437

Ekspozita Ndërkombëtare e Bukurive e Kinës (Guangzhou)

Bukuria kineze dhe industria kozmetike e flokëve

Si shirit i erës i bukurisë kineze dhe industrisë kozmetike të flokëve, CIBE ka mbajtur me sukses ekspozita 47 që nga 1989. Kina International Beauty Expo (Guangzhou) është një platformë ideale për profesionistët për të realizuar një plan të blerjes me një ndalesë. Përveç kësaj, gjatë ekspozitës mbajti një seri aktivitetesh akademike dhe komerciale dhe BBS të nivelit të lartë, duke mbuluar atë që biznesi, shitja me pakicë, maska, bukuria mjekësore, tatuazhet, ngritja e flokëve, thonjtë, të tilla si tema të shumta, dhe të marrin pjesë në industrinë për të shkëmbyer informacionin më të fundit të shkencës dhe teknologjisë, tregut dhe trendit, duke ndihmuar industrinë të gjejë mundësi biznesi dhe të kuptojë dinamikën e tregut

Rreth CIBE

Ekspozita Ndërkombëtare e Bukurive e Kinës (Guangzhou), e themeluar në vitin 1989, ishte njohur më parë si Kantoni i Ekspozitës së Bukurive. Panairi tregtar i industrisë së bukurisë me famë botërore përfshin bukurinë profesionale, kujdesin dhe stilin e flokëve, kozmetikën, kujdesin personal dhe zinxhirët e furnizimit nga lart poshtë. Ky është viti ynë i 30-të si një nga organizatorët më të mëdhenj dhe kryesorë të industrisë së panairit të tregtisë në botë. Platforma CIBE është akoma e pavarur operuar me mbështetjen e Federatës All-Kineze të Kulturës së Industrisë dhe Tregut të Bukurisë së Kulturës dhe Odës Kozmetike. Për gati tre dekada, misioni i CIBE ka qenë të ushqejë një mjedis të shëndetshëm dhe konkurrues dhe një platformë të qëndrueshme tregtare profesionale për industrinë e bukurisë së Kinës. CIBE mbështet ndërmarrjet e vogla dhe të mesme, kultivon markat kombëtare, ndihmon që bizneset inovative të bukurisë të rriten dhe të rriten në konkurrencën ndërkombëtare, prezantojnë markat ndërkombëtare në tregun e Kinës dhe u mundëson atyre të fitojnë ndjeshmëri kulturore dhe një kuptim gjithëpërfshirës të tregut të Kinës.

Panairi më i madh dhe më i plotë në Kinë

Ekspozita ndërkombëtare e bukurisë e Kinës grumbullon produktet më të larta në botë, duke mbuluar të gjithë zinxhirin industrial (Bukuri Profesionale, Kozmetikë, Materiale të Reja dhe Paketim, Sanmei, Mbështetje) për zhvillim të gjithanshëm.

Bukuri Profesionale
 • Produkte të Salloneve të Bukura, Kozmetikë Mjekësore
 • Bukuri e flokeve, Produkte gozhdash, Produkte qerpikësh, Produkte tatuazhesh
 • SPA, produkte të shëndetshme tradicionale kineze
 • Produkte për zbardhjen e lëkurës, Produkte kundër plakjes, Fitnes dhe produkte hollimi
 • Produktet e Shëndetshme
 • Instrumente, Pajisje dhe Mobilje
 • Instrumenti i Trajnimit dhe Edukimit
Kozmetikë
 • Produktet e kujdesit të lëkurës, Produkte për kujdes personal
 • Make-up, Parfum, Aksesorë Make-Up
 • Trupi & Pastrimi i Flokëve Produkte, Maska
 • Produkte të Kujdesit për Burrat, Produktet e Kujdesit Intim Femra, Produkte të Kujdesit MOM & BABY, Produkte të Kujdesit Oral
 • Produkte të Pastrimit të Shtëpive me Pakicë Zinxhiri i Modës, O2O
Lëndë të para dhe paketim
 • OEM / ODM / OBM
 • Pump Head / Valves / Spërkatësit / Cover & Accessories
 • Container, Hoses, Produkte letre, Veshje Printim
 • Pajisjet e Prodhimtaria, Pajisjet e Pastrimit, Pajisjet e Paketimit, Pajisjet e Kozmetikës së Ngjyrave
 • Personal Care Raw Materials Formula Pastrimi i shtëpive Formulari i lëndëve të para
 • Testimi i produkteve laboratorike dhe shërbimeve

Harta & Hotele

i interesuar

 • Gravatar

  wowo zyrtare e Pakistanit

Shkuarja

 • Gravatar

  vorbë

 • Gravatar

  Ekipi i CBS

 • Gravatar

  ceohope

 • Gravatar

  Felicia Ailien

 • Gravatar

  Paola Vintimilla Moscoso

 • Gravatar

  Foo lumit

SUNNY VIDHANI
kanton i drejtë
Ju lutem dëshiroj të marr një ftesë nga Kina, në mënyrë që të mund ta përpunoj vizën time. Faleminderit Sunny g vidhani
0
Pumzile
i interesuar
Jam i interesuar për ngjarjen
0
Pumzile
i interesuar
Jam i interesuar për këtë ngjarje, por si mund të marr një ftesë për të marrë pjesë? Ju lutemi ndihmoni.
0
reyna arredondo
estoy interesada en asistit
0
Engr_madu
Ftoni për vizë Nigeri
Ju lutem dëshiroj të marr një ftesë nga Kina, në mënyrë që të mund ta përpunoj vizën time. Adresa ime e emailit është slglobalresourc [Email mbrojtur]
0

500 Figurë u larguan