Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare e Metalit dhe Metalurgjisë Guangzhou

From September 22, 2020 09:00 until September 24, 2020 17:00
0086-20-38620790 ose + 86 18002266711

Ekspozita Ndërkombëtare e Metalit dhe Metalurgjisë Guangzhou

Ekspozita Ndërkombëtare e Metalit dhe Metalurgjisë në Kinë (Guangzhou) (Ekspozita e industrisë së çelikut inox)

Bashkëpunimi i planifikimit të ekspozitës së ahengjeve Guangzhou., Ltd është një nga ndërmarrjet kryesore në industrinë e ekspozitës në Kinë, e themeluar në 1996 në qytetin e qendrës së biznesit të Kinës - Guangzhou! Shtë një kompani profesionale ekspozite me kualifikime për mbajtjen e ekspozitave të aprovuara nga autoritetet kompetente kombëtare. Kompania për të krijuar një ekspozitë ndërkombëtare të markave si përgjegjësi e vet, t'i përmbahet operacionit profesional, të orientuar drejt tregut, ndërkombëtar. Kompania mban shumë ekspozita ndërkombëtare të nivelit botëror çdo vit, duke u përpjekur të jetë një ndërmarrje ekspozite e klasit botëror.

Ekspozita vjetore vjetore e Guangzhou metalike ndërkombëtare dhe një ekspozitë e industrisë metalurgjike është një ngjarje prestigjioze që tërheq vëmendjen në të gjithë botën. Pas shumë vitesh përpjekjesh 19, shumë ndërmarrje të njohura kanë marrë pjesë aktive në të.

Kategoritë produkt
  • Pllaka metalike, bar, tela dhe përpunim metali, pajisje mbështetëse
  • Pajisjet për përpunimin e tubave dhe tubave
  • industria e çelikut inox
  • Industria e metaleve me ngjyra (industria e bakrit)
  • Lidhëse, burime dhe pajisje
  • Industria e fletëve metalike dhe pajisjet lazer
  • industria e falsifikimit
  • Die hedh, hedh, hedh, furre industriale dhe trajtim të ngrohjes
Lawrence Wan
Ekspozita Ndërkombëtare e Metaleve & Metalurgjisë
Hi aty

Unë jam i interesuar të marr pjesë në ekspozitën e mësipërme të mbajtur në Guangzhou në qershor 13-15.
Vlerësoni nëse mund të dërgoni e-mail listën e ekspozuesve për këtë ngjarje. Faleminderit

0

500 Figurë u larguan