Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Qeramikë Kinë

Nga maji 26, 2020 10: 00 deri në maj 29, 2020 17: 00
0086-20-8327-6369/8327-6389

http://www.ceramicschina.net/

http://www.ceramicschina.net/
Kategorite Qeramikë
Tags: Qeramikë, Dekor
Klikime: 23045

KERAMIKA KINA

Zgjedhja e Parë e Ndërmarrjeve Globale Globale

KERAMIKA KINA ka mbledhur ekspozuesit 963 nga vendet dhe rajonet e 23, duke përfshirë Kina, Italia, Spanja, Gjermania, Franca, Turqia, Ukraina, SHBA, Britania e Madhe, Japonia, Koreja e Jugut, India, Irani, Brazili, Rusia, Malajzia, Hong Kongu dhe Tajvani.
Ndërmarrjet kryesore përfshijnë: ACIMAC, Sacmi, Sistem, Siti B & T, LB, Airpower, BMR, Torrecid, Esmalglass Ithaka, Ferro, Colorobbia, Zschimmer & Shvarc, Smaltotech, Megacolor, EFI Cretaprint, KERAjet, Durst, Tecnoferrari, Eirich, Dorst, Lingl, Heraeus, Netzch, AKW, Gearex, Sabo, Morgan, Alcera, Takahama, Saint-Gobain, Alteo, Etimaden, TCK, HLT, Eding, Modena, Sinid, Nade, Yongda, Hexiang, China Glaze, Dowstone, Krijo-tide, Sonoma, FCRI, Aokerola, Monte-Bianco, King-strong, Trend etj.
Mbi 80% e ndërmarrjeve kryesore kanë marrë pjesë në CERAMICS CHINA për më shumë se 10 vjet. Zgjedhja e përbashkët e ndërmarrjeve udhëheqëse është gjuha më përfaqësuese dhe më bindëse.

Përpjekja Tridhjetëvjeçare për të Ardhur Vendin Globally Prestigious

Në 1987, botimi i parë i CERAMICS CHINA përmbante ekspozues 73 vetëm me një sipërfaqe ekspozimi me pak se 2,000 sqm.
Gjatë viteve, organizatorët kanë punuar krah për krah me njerëz të shumtë qeramikë për të ecur përpara me një përgjegjësi të madhe, duke e bërë CERAMICS CHINA nga një ngjarje e vogël lokale në renditjen më të madhe dhe me ndikim të industrisë ndërkombëtare qeramike në botë, të cilat kontribuojnë shumë për zhvillimin dhe përparimin e industrisë së qeramikës kineze dhe botës.
Në 2017, në përvjetorin 30th të CERAMICS CHINA, numri i ekspozuesve u rrit në 963 dhe shkalla e ekspozitës u zgjerua në 106,200 sqm, duke tërhequr vizitorë 80,639 nga vendet dhe rajonet 81.

Kategoritë produkt

1. Makineri Qeramike
Bimët e plota për prodhim
Nxjerrja dhe Përpunimi i lëndëve të para
Batching dhe Sistemet e Peshimit
Shtypja, formimi dhe hedhja
Tharjes, furrës dhe ngrohjes
Lustrim, Printime me Ngjyra dhe Dekorime
Qeramikë Pajisjet me Shtypje me Bojë
Trajtimi Sipërfaqësor dhe Përfundimi
Laboratori dhe Testimi
Kontrolli për cilësinë dhe përpunimin
Renditja, Paketimi, Magazinimi, Ngarkimi
Robot Industriale dhe Pajisja Inteligjente
Qeramikë e takëmave Prodhimi dhe përpunimi
Qeramika e avancuar Prodhimi dhe Përpunimi

2. Qeramikë lëndë të para
lëndëve të para
Materialet kimike
Materialet e myk
Materialet zjarrduruese
Materiali rezistent ndaj veshjes
Materiale të avancuara qeramike dhe ndihmëse

3. Materiale qeramike per zbukurim
Pigment, Glaze dhe Frit
Inkjet Inkjet Printime
aditivëve
Letër e njomur
Gold Paste, ari i lëngët, lustër e lëngshme, llak i bojës

4. Moulds, Tools dhe Pjese Kembimi
5. Elektrike, Vegla Reduktimi, Transducer dhe Produkte të tjera Mekanike dhe Elektrike
6. Ruajtja e Energjisë, Mbrojtja e Mjedisit, pastrimi dhe izolimi i zërit, dhe pajisjet e sigurisë
7. Ngjyra dhe Modeli Dizajn
8. Produkte qeramike të avancuara (qeramika strukturore, qeramika funksionale)
9. Zhvillimi i sistemit të menaxhimit të softuerit dhe aplikimit
10. Hulumtimi, Trajnimi, Transferimi i Teknologjisë dhe Shërbimi Konsultativ
11. Shoqata, Organizata Tregtare, Mediai interesuar

  • Gravatar

    ronak.anch

  • Gravatar

    Bhaskar Prasad

Kirtesh
Ekspozita është shumë e madhe. Unë mendoj se tri ditë nuk është koha e mjaftueshme për të gjetur produktet që dua. Do të gjej disa furnizues miqësorë dhe do të mbaj kontakt me ta. Kështu që unë mund të urdhëroj të plotësoj kërkesat e mia
Nakul
Procedurat e vizitave në ekspozitë
Të nderuar Zotëri,

Unë do të doja të vizitova ekspozitën që mbahet në 18.06.19 në Guangzhou.
Ju lutem mund të udhëzoni procedurat e kalimit të portës dhe procedurat e lëshimit të vizave për këtë panair.

Detajet e mia të kompanisë janë nën,
1-Hansh Mosaic Tile & Grout
Personi i kontaktit - Nakul Patel
Post - Manager - Menaxheri i Shitjeve Ndërkombëtare
Tel - + 91 9825049538 | Tel - + 971 529422907
E-mail - [Email mbrojtur] ic.com...

Shërbimi Ekspozues Unifair
Procedurat e pjesëmarrjes në evenimente
Përshëndetje Z. Nakul ju lutemi shikoni kutinë tuaj postare ([Email mbrojtur] anshmosa ic.com) për përgjigjen nga ne.
ekspozuesit
Të nderuar zotëri

Emri im është waqas nga Pakistani iam një biznes biznesi biznesi i importit dhe eksportit dhe shumicë.
Së pari unë doja të regjistrohesha si
ekspozues në CERAMICS CHINA 2019

Kështu që po planifikoj një vizitë të shkurtër në Kinë. Unë nuk kam kombësinë e Kinës, kështu që unë duhet të aplikoj për një vizë.
Kam nevojë për letër të ftesës për vizë

Regard.

500 Figurë u larguan