enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Panairi i Kinës për Import dhe Eksport (Panairi i Kantonit Virtual) Online 2020

From October 15, 2020 10:00 until October 24, 2020 17:00

Organizator

 

(Panairi i 129-të i Kantonit është planifikuar të mbahet nga mesi deri në fund të prillit 2021. Formati specifik do të përcaktohet në përputhje me situatën globale të epidemisë dhe kërkesat e brendshme të parandalimit dhe kontrollit të epidemisë.)

Panairi Online i Importit dhe Eksportit të Kinës

VR Exhibition Hall dhe stenda VR është një teknologji e re e mahnitshme e përdorur në këtë panair në internet, dhe thelbësore e panairit në internet janë Ekspozuesit Në Drejtpërdrejt.

Blerësit e rinj mund të regjistrohen tani në faqen zyrtare të internetit duke plotësuar vetëm pesë informacione. Blerësit e rregullt mund të identifikohen duke verifikuar numrin tuaj të distinktivit ose ID-së (pasaportës). The Udhëzuesi i Blerësit i Uebfaqes Zyrtare mund të ju ndihmojë.

Mjetet më të dobishme për blerësit janë "Shto tek të preferuarat" dhe "Mesazhi i Çastit", në dëgjuesin e secilës kryefjalë të faqes së ekspozuesit.

Panairi i Kinës për Import dhe Eksport (Panairi Virtual i Kantonit) OnlinePanairi i Kinës për Import dhe Eksport (Panairi Virtual i Kantonit) Online

Vetëm në internet

Ky sesion i 128-të i Panairit të Kantonit, Vjeshta 2020, nga 15-24 tetor për dhjetë ditë, është vetëm një panair tregtar virtual virtual. Përdorimi i Transmetimit të Drejtpërdrejtë, Ekspozuesit + Kërkimi i Ekspozitave, Ngjarjet Virtuale dhe më shumë.

Në vend që të ndahen në tre faza, të gjithë ekspozuesit nga industri të ndryshme do të ekspozojnë në të njëjtën kohë 24 orë në ditë për një total prej dhjetë ditësh.

Blerësit dhe ekspozuesit mund të tregtojnë në distancë duke kërkuar për Ekspozues / Ekspozitë, për të shikuar Transmetim Drejtpërdrejt, për të Dërguar Kërkesë Ndihmuese

Rreth Panairit të Kantonit

Panairi i Importit dhe Eksportit të Kinës (shkurt Panairi i Kantonit është panairi më i madh tregtar me shkallën më masive, një larmi e plotë ekspozitash, shpërndarja më e gjerë e blerësve jashtë shtetit dhe xhiroja më e lartë e biznesit e mbajtur në Guangzhou të Kinës.

Kategoritë produkt

Shfaq më shumë se 2.4 milion produkte mbulojnë pothuajse të gjitha llojet e produkteve të eksportit kinez

vend

鄒義雄
I interesuar në
Flokë inteligjentë të dyerve dixhitale
Çelësa dhe fole elektrike
Pajisjet e dyerve

0
Regjistrohuni për ngjarje dhe blerje virtuale
Dëshironi të regjistroheni për të tregtuar në internet
0
Estela
të brendshme
mirëmëngjes kam nevojë për informacion në lidhje me rrjetin tuaj të drejtë Guanzhou duke përdorur
për të kontaktuar me furnizuesit e mbathjeve

1
Shfaqjet e Tregtisë Online dhe Ekspozita Virtuale
Shfaqje e mirë tregtare.
0
Fernando
Fornecedor de roupa
Gostaria de fabricantes de roupa
0

500 Figurë u larguan