Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Panairi i Kantonit - Faza e pranverës e eksportit dhe importit të Kinës 1

Nga prilli 15, 2020 09: 30 deri në prill 19, 2020 18: 00
(8620) 28-888-999

http://www.cantonfair.org.cn

http://www.cantonfair.org.cn

Biletë paraprake pa regjistrim, regjistrohuni në hotele Tani!

Faza e parë e Panairit të Kantonit, fokusohet në produktet elektrike dhe elektronike dhe produktet industriale. Shumica e produkteve të fundit të teknologjisë së lartë të Kinës janë në fazën e parë të Panairit të Kantonit. Ajo ka numrin më të madh të marrëveshjeve dhe blerësve të fazave 3.

Data: 15th-19th April

Koha: 9: 30-18: 00

Panairi i kantonit të panairit - paraqitja e ekspozuesve


Elektronikë Konsumatorësh dhe Produkte Informacioni

 • Produkte audio-video: Home Theatre, VCD, DVD, CD, LD, Mikrofona, Pajisje Karaoke, TV, Kutitë e vendosura, Video Recorders, Regjistrues Tape, Re-lexuesit, Radiot, Megafonët, altoparlantët,
 • Produkte digjitale të muzikës: MP3, MP4, MD, Lojtarë muzikorë portativë, Kamera dixhitale, Pllakat, Produkte lojë elektronike
 • Komunikimet: Mobiles, Pagers, Interphones, PDA, Telefonat, Fakset, Kabllot e Komunikimit, Antenna & Marrësit, Radio Sets, Pajisje Rader Navigation, Pajisje Satelitore Komunikimi, Satelitore, dhe të tjera Komunikimi Facilities
 • Produktet e furnizimit me energji: Bateria e thatë, bateria e litiumit, Burimi i energjisë portative
 • Kompjutera dhe Kompjuterë: Kompjuterë të Mëdhenj dhe të Mesëm, Kompjuter Mini, Kompjuterë Mikro, Desktop, Laptopë, Disqet CD, Disqet Floppy, Memorie, Disqe të Rënda, CPU, Kartela Zanore, Video Cards, Tabela kryesore, Tastierë, Mouse, Monitorë , Pjesë këmbimi kompjuterike, përpunues teksti dhe kompjutera të tjerë.
  · Periferikësh kompjuter: Printerë, disqe, CD, kaseta, skanera, web-kamerë, shkrimtarë CD, UPS dhe periferikësh të tjerë
  · Pajisjet e Rrjetit Kompjuterik: Serverat, Modemet, Routers, Hubs, Cards Network, Stacione Punimi, Switches
  · Software kompjuterik: Software Operativ, Softueri i Zyrës, Softueri i Kontabilitetit, Softueri i Menaxhimit, Softueri i Dizajnit të Imazhit, Softueri i Sigurisë Kompjuterike, Softueri i Rrjetit të Rrjetit, Softueri i Lojërave, Softueri i Edukimit, Softueri Multi-media, Programi i Zhvillimit dhe Programimit,
 • Produkte të tjera elektronike: Monitor Meteorologjik, Njësia e Pajisjeve Monitoruese Meteorologjike, Aksesore Monitor Meteorologjike.


Produkte elektronike dhe elektrike

 • Pajisjet e Sigurisë Elektronike: Vëzhguesit, Sirenat, Produktet e Sigurisë Auto, Detektorët, Sensorët, Sistemi i Kontrollit të Kanalit, Produktet e Sigurisë së Shtëpisë, Produkte të Sigurisë së Zyrës, Produktet Automatike të Sigurisë, Sistemet Elektronike të Mbylljes, Kartat Inteligjente.
 • Pajisjet e automatizimit të biznesit: Fotokopjues, Buletini Elektronik, Projektorë, Shredder, Makinat e Pjesëmarrjes, Pajisje për Takimin e Video Konferencave, Regjistrat Elektronikë të Arkave, ATM, Makinat Card, Counters Bill, Printera Barcode, Skanera Barcode, Collectors të të Dhënave, IC Cards
 • Produkte elektronike dhe elektrike: Pajisje për optoelektronik, ndreqës, invertorë, amplifikatorë, transducerë, shpërndarësa frekuence, releve të fuqisë, përshtatës, bateritë, transformatorët e tensionit, stabilizatorët e tensionit, induktorët e fuqisë, reaktorët, ndërprerësit e rrymës, multimetrat, Komponentet Elektronike (Kapaciteti, Rezistenca, Transistoret, Diodat, Dynatron, Piezoelectric, Komponentet Induktiv, Unazoret, Mbajtësit, Ndërprerësit, Tela, Kabllo, Bordet e Rrjetit)
 • Pajisjet Elektrike: Furrat Elektrike, Pajisje të Linjës së Transmisionit, Produkte elektrike të karbonit, Tela, Kabllo, Porcelani elektrik, Materiale izoluese, Pajisje elektrike, Bateritë etj.
 • Energjia e re dhe e rinovueshme: Energjia diellore, energjia e erës, energjia bio, energjia baticore, fuqia bërthamore: Inxhinieria bërthamore, centrali bërthamor dhe teknologjia dhe pajisjet përkatëse, sistemi i riciklimit: Sistemi i monitorimit të konsumit të ngurta, të lëngët, avullit, mjedisit dhe energjisë


Pajisje Elektrike shtëpiake

 • Pajisje Kuzhina: Furrat me mikrovalë, Pots elektrike ngrohjes, sobave elektrike, sobave elektrike, sobave të gazit, ventilatorë kuzhine, Tifozët shter, pjatalarëse, kabinetet dezinfektimi, përpunuesit e ushqimit, lëngje Extractors, Mixers Kuzhina, Filtra Pastrimi.
 • Frigoriferët dhe pajisjet e ftohjes: frigoriferë, ngrirës
 • Air Conditioners & ventilim Pajisjet: Air Conditioners, Tifozët, Air Humidifiers, Air tharëse, Air Purifiers.
 • Makinat e larjes dhe tharjes: Makina larëse, Makina tharëse, Dritare elektrike.
 • Pajisje të tjera elektrike të vogla: Makina llogaritëse, Ngrohës uji, Tharëse flokësh, Makineri oksigjeni, Shavers elektrik, Vegla elektrike, Pishtarë, Vakuume, Stufa, Vrasës të mushkonjave

Pajisjet e Ndriçimit

 • Aplikimi i sistemit të ndriçimit: ndriçimi i industrisë, ndriçimi dekorativ, ndriçimi emergjent dhe i sigurisë, ndriçimi i muzikës dhe i skenës, zyra, ndriçimi i reklamave dhe ekspozimit, ndriçimi i jashtëm.
 • Burimi elektrik i dritës: llambat fluoreshente, llambat e kursimit të energjisë, llambat inkandeshente, llambat neon, dritat neoni, llambat e tungstenit të jodit, llambat e magnezianëve, llampat e leshit të bromenit
 • Pajisje të lehta: Llamba llambë, Llamba Postime, Fibra optike, Pllaka llambë, mbajtëse llambë, Caps llambë, Ballasts, stabilizatorët e tensionit, transformatorët e tensionit, starters, Adapters, Converters, Sensorë.

Biçikleta

 • Biçikleta: Biçikleta, Biçikleta elektrike, Scooters elektrike
 • Pjesë Biciklete

Motoçikleta

 • Motorcycles, Makina Beach
 • Pjesë Motor

Pjesë këmbimi të automjeteve

 • Pjesë këmbimi të automjeteve: Motorë & Pjesë këmbimi, ftohje, Lubrifikantë & Furnizim me karburante Pjesë këmbimi, Pjesë të Transmisionit, Drejtues & Pjesë Brake, Paneli i drejtimit të automjeteve dhe pjesët, Pajisjet elektrike dhe pjesët elektrike
 • Gomat
 • Pjesë këmbimi të automjeteve & Pajisje optimizimi
 • Mirëmbajtje dhe produkte të ngjashme
 • Dekorime të automjeteve

Makina

 • Jo-ndërtim Automjetet: Makina, Traineri, Automjete jashtë rrugës, Shasia, Rimorkio, Furgonë të izoluar, Makina për ngrirje, Karburanti, Autobuza, Ambulanca, Makinat zjarrfikëse, Karroca uji, Karroca për vegla, Traktorë ajrorë, Automjetet speciale të aeroportit, & Pajisje, Këmbaleca Golf, gjitha-Terrain Vehicles, Armor Cash Transportuesit, Furgona, automjetet e mallrave, shporta.

Makineritë e Energjisë Elektrike dhe Energji

 • Makineria e Energjisë: Makinat Elektrike, Makinat e Prodhimit të Energjisë, Makinat me Diesel dhe etj.
 • Fuqia Elektrike: Gjeneratorë të Energjisë, Gjeneruese, Pajisjet e Transmisionit, Condensers Synchronous, etj.


Makineri dhe pajisje të mëdha

 • Makineri të mëdha: Makineri për prerjen e metaleve, Makineri të mëdha për përpunimin e drurit, Makineri tekstile, Makinat farmaceutike, Makineri plastike, Makineri paketimi, Makineri për përpunimin e duhanit, Makineri printimi, Makineri për përpunimin e ushqimit, Makineri për përpunimin e gomës, Makineri kimike, Makineri falsifikuese.
 • Komplete të kompletuara të pajisjeve: Linjat e prodhimit të produkteve të ndryshme të industrisë së lehtë


Makineri të Përgjithshme, Makineritë e Përpunimit të Vogël dhe Aksesorët Industriale

 • Makineri të Përgjithshme: Pompa, Ventilatorë, Ventilatorë, Kompresorë
 • Makineritë e vogla të përpunimit: Makinat e saldimit elektrik, Makinat për prerjen e gazit, Makinat e prerjes, Aksesorët e veglave të makinës, Stërvitjet e stendës, Sharrat, Materialet bluarëse, Diamond & Diamond Products, Makineri të tjera të vogla
 • Aksesore Industriale: Kushineta, Trupi i Rrenduar, Zinxhirët, Pranvera, Valvulat e Përgjithshme, Produkte Kallëp, Produkte Formëzimi, Moulds, Ingranazhet, Metalurgji Powder, Komponentet Pneumatike, Komponentet Seal, Komponentet Hidraulike dhe Pjesë, Pjesë të tjera Pjese Kembimi.
 • Instrumente: Instrumente elektronike, Instrumente elektrike, Mikroskope, Instrumenta matëse dhe matëse, Instrumente vëzhgimi, Vegla optike optike, Pajisje të tjera optike, Makineri për testimin e materialeve, Instrumente dhe instrumente për zbulimin gjeologjik, Instrumente termodinamike, Instrumente automatizimi, Instrumente testimi ndërtimi, Instrumente hidrologjike dhe civile Instrumenteve inxhinierike, instrumenteve laboratorike, instrumenteve speciale, instrumenteve të tjera fizike dhe kimike
 • Instrumente Kamera: Vegla Kinematografike, Vegla Fotografike, Vegla Tjera Fotografike dhe Kinematografike
 • Aparat shtypës
 • Makineri shtëpiake për qepje dhe pjesë këmbimi, Furnizime të endura
 • Pajisjet e Transportit: Pajisjet e anijes dhe pjesët e këmbimit, Pajisjet nën ujë të veçanta, Pajisjet e aviacionit dhe pjesët e këmbimit, automjetet hekurudhore dhe pajisjet e ngjashme
 • Mirëmbajtja e pajisjeve të automjeteve: Makinat e larjes dhe sterilizimit të vajit Nuzzle, Ashensorët e automjeteve, Makinat për nxjerrjen e vajit të përdorur, Këmbyesit e gomave, Makina balancuese, Pajisjet e përafrimit me katër rrota dhe Makina për larjen e makinave


Makineri Ndërtimi dhe Bujqësia (Sipërfaqja e Brendshme)

 • Automjetet e vogla në ndërtim: Vibration Rammer, platformat e vogla të pezulluara, hapëse të tullave etj.
 • Makineri Bujqësore dhe Pyjore: Pajisjet e Bujqësisë, Makinat e Transplantimit të Rajonit të Fuqizuar, Makinat e Transplantimit të Rajsit Manual, Makinat e Kullimit dhe Ujitjes, Makinat e Korrje, Makineritë Përmirësuese të Fermave, Makineritë e Mbarështimit të Kafshëve, Pjese Kembimi të Makinerisë Bujqësore, Makinerisë Pyjore etj.
 • Makineri për kopshtim: Makineri kositëse, Spërkatës, Makineri të tjera bujqësore dhe pyjore
 • Bujqësore dhe Produktet e Ndërlidhura Processing Makineri: Rajs Makinerisë, Makineri Grease, kokërr dhe përpunimit të naftës Makineri, Makineri Packaging, instrument inspektimi


Makineri për ndërtim dhe bujqësi (Hapësira e hapur)

 • Makineri ndërtimi: Forklift, ekskavatorë, tipcarts, vinça kamion, Vinça vinç, kamion Mixer Betoni, Compactors Plate, platformat e pezulluar, hapëse të tullave
 • Inxhinierike ndërtimore Inxhinieri: Makinerisë Minierave, Ngritja Makineri, Makineri qymyri Miniera, Makineri Gjeologjike, zjarrfikëse Makinerisë, Makineria e naftës
 • Bujqësi dhe Pylltari Makineri: Makinat e Transportit Bujqësor, Traktorë, Boat-traktorë, Pajisjet Bujqësore, Makinat e Transmetimit të Rajonit të Fuqizuar, Makinat e Transplantimit të Rajsit Manual, Makinat e Kullimit dhe Ujitjes, Makinat e Korrje, Farmland Përmirësimi i Makinerisë, , Makineritë e Pylltarisë etj.

Hardware

 • Hardware: Mobilje Hardware, Dekorimi Hardware, Locks dhe pajisje, Wire Meshes, materiale Saldim, Valvula Presioni i ulët, pajisje për ngrohje me ujë, Produkte Cast Iron, Castings dhe Forgings, Fasteners, Hardware ndryshme (rrotull, Hoses metalike, thonjtë e Bankës, , Produkte të tjera Hardware

Tools

 • Mjete: Vegla matëse, vegla bluarje, takëm, Vegla manuale, Vegla elektrike, Vegla pneumatike, Vegla hidraulike, Vegla saldimi, Vegla mekanike, Vegla prerëse, Vegla bujqësore

Ndërtimi dhe materialet dekorative

Materiale ndërtimi

 • Materiale Ndërtimore të Përgjithshme, Materiale Ndërtimi Metal, Materiale Ndërtimi të Industrisë Kimike, Materiale ndërtimi qelqi, Produkte çimentoje, Materiale kundër zjarrit, Materiale izoluese termike
 • Coatings / Chemistry: Wall Surface / Uji i papërshkueshëm nga uji / Coatings Kati, Coatings ndihmëse, Veshje Materiale paketimi, llaç-përzierës llaç, Ngjitëse, përzierje, ndihmëse, Ngjitëse Building, kaseta ngjitëse, Kompleks Caulking, Anti-ndryshk materiale, , Materialet anti-rrjedhje, Teknologjitë e papërshkueshme nga uji dhe pajisjet e ngjashme.
 • Fittings tub
 • Ndërtim Hardware

Materiale dekorimi

 • Pllaka: pllaka muri, pllaka dyshemeje, pllaka për zbukurim
 • Kati i drurit: Kati i ngurta druri, Kati i përzier me dru të ngurta, Kati i drurit i laminuar, Kati i drurit, Kati i bambu
 • Wall / Wallpaper / Wallpaper dhe Dekore Indoor: tavan, tavan Drop, Wallpaper, fletë alumini / Lead Sheets / Point mbështetur / Njësia / Metal perde Wall, pajisje perde dhe pajisjet e përpunimit, Bordi Sunshine, Produkte gipsi, Strukturat e çelikut
 • Dyer & Dritare: Dyert e Drurit, Çelik Plastik / Alumini Aliazh / Dyer çeliku dhe Dritare; Dyer të ndryshme Auto, Sisteme dhe Pajisje për Kontrollin e Dyerve, Sistemet e Dyerve Elektronike
 • Hardware dekorative, Dyer dhe Windows Hardware, Pajisje Hardware, Iron Artizanatit Produkte
 • Materialet e gurit: dyshemetë prej guri, gurë për hortikulturë, gurë të veçantë në formë, materiale guri, gurë; Materialet e bëra nga njeriu të gurit
 • Qelq: Xhami artistik, Ndërtim / Qelq dekorativ


Pajisje Kuzhina: Njësi Kuzhina, Kabinete, Pishina për Larje, Varet Kuzhina


Pajisje sanitare dhe banjo

 • Qeramika sanitare, njësitë e banjës, dhoma me avull, dushi përkatës, çezmat, banjo Hardware & Fittings, banjo pasqyra, mobilje banjo, ngrohje uji, banjo ngrohje, kabinetet banjo, ndarëse, pajisjet e pishinës

Produkte kimike

 • Kimikatet inorganike: Elementet Kimike, Acidet Inorganike dhe Komponimet Inorganike të Oksigjenit të Jo-Metale, Halogjen ose Sulfur Komponimet e Jo-Metale, Bazat dhe Oksidet Inorganike, Hidroksidet dhe Peroksidet e Metals, Miscellaneous
 • Kimikatet Organike: Hidrokarburet dhe Derivatet e tyre, Alkoholet Aciklike dhe Derivatet e tyre, Fenolet dhe Fenolalkoholet dhe Derivatet e tyre, Eteret dhe Derivatet e tyre, Komponimet e Funksionit Aldehyde, Komponimet me Funksione Ketone dhe Komponimet e Funksionit Quinone, Acidet Karboksilike dhe Derivatet e tyre, Esteret e Inorganikeve Acidet e Jo-Metale dhe Kripërat e tyre, Komponimet e Funksionit të Azotit, Komponimet e Tjera Organike
 • Kimikatet bujqësore: plehrat, pesticidet dhe herbicidet
 • Ngjyra, pigmente dhe ngjyra dhe produktet e tyre të ndërmjetme.
 • Plastikat dhe artikujt e saj
 • Gome dhe artikujt e saj


Burime të reja energjetike

 • Produkte diellore fotovoltaike
 • Qeliza diellore dhe Moduli
 • Produktet e aplikimit fotovoltaik
 • Inxhinieria fotovoltaike dhe sistemi
 • Materiale të papërpunuara fotovoltaike
 • Pajisjet e prodhimit fotovoltaik
 • Produktet diellore termike: Ngrohës diellore të ujit, Pompë nxehtësie diellore ndihmëse, Kolektor diellor termik, Kondicioner diellor, Produkte të tjera Optotermale dhe pajisje
 • Produktet dhe Aksesorët e Energjisë së Era
 • Produkte të tjera të Energjisë së Re

Elektronikë dhe shtëpiake elektrike shtëpiake

Consumer Electronics

Audio-Video Produkte: Home Theatre, VCD, DVD, CD, LD, Mikrofona, Pajisje Karaoke, TV, Kutitë e vendosura, Video Recorders, Regjistrues Tape, Re-lexuesit, Radiot, Megafonët, altoparlantët, Car Audio System

Produktet Digital Entertainment Produkte: MP3, MP4, MD, Lojtaret Muzikë Portable, Kamera Dixhitale, Produkte Elektronike të Lojërave

Komunikimet personale: Mobiles, Pagers, Interphones, PDA

Produkte elektronike dhe elektrike

Pajisjet e Sigurisë Elektronike: Vëzhguesit, Sirenat, Produktet e Sigurisë Auto, Detektorët, Sensorët, Sistemi i Kontrollit të Kanalit, Produktet e Sigurisë së Shtëpisë, Produkte të Sigurisë së Zyrës, Produktet Automatike të Sigurisë, Sistemet Elektronike të Mbylljes, Kartat Inteligjente.

Pajisjet e automatizimit të biznesit: Fotokopjues, Buletini Elektronik, Projektorë, Shredder, Makinat e Pjesëmarrjes, Pajisje për Takimin e Video Konferencave, Regjistrat Elektronikë të Arkave, ATM, Makinat Card, Counters Bill, Printera Barcode, Skanera Barcode, Collectors të të Dhënave, IC Cards

Produkte elektronike dhe elektrike: Pajisje për optoelektronik, ndreqës, invertorë, amplifikatorë, transducerë, shpërndarësa frekuence, releve të fuqisë, përshtatës, bateritë, transformatorët e tensionit, stabilizatorët e tensionit, induktorët e fuqisë, reaktorët, ndërprerësit e rrymës, multimetrat, Komponentet Elektronike (Kapaciteti, Rezistenca, Transistoret, Diodat, Dynatron, Piezoelectric, Komponentet Induktiv, Unazoret, Mbajtësit, Ndërprerësit, Tela, Kabllo, Bordet e Rrjetit)

Pajisjet Elektrike: Furrat Elektrike, Pajisje të Linjës së Transmisionit, Produkte elektrike të karbonit, Tela, Kabllo, Porcelani elektrik, Materiale izoluese, Pajisje elektrike, Bateritë etj.

Energjia e re dhe e rinovueshme: Energjia diellore, energjia e erës, bio-energjia, energjia baticore, fuqia bërthamore: Inxhinieri bërthamore, centrali bërthamor dhe teknologjia dhe pajisjet përkatëse, sistemi i riciklimit: Sistemi i monitorimit të konsumit të ngurta, të lëngët,

Produkte kompjuterike dhe komunikative

Produkte Kompjuterike

Kompjuter & Pjesë: Kompjuterë të Mëdhenj dhe të Mesëm, Kompjuterë Mini, Kompjuterë Mikro, Desktop, Laptopë, CD-drive, Disketje, Memorie, Hard Disqe, CPU, Pjesë këmbimi kompjuterash, përpunues teksti dhe kompjutera të tjerë.

Periferikësh kompjuterë: Printerë, disqe, CD, kaseta, skanera, web-cam, shkrimtarë CD, UPS dhe periferikësh të tjerë

Pajisjet e Rrjetit Kompjuterik: Serverat, Modemet, Routers, Hubs, Cards Rrjeti, stacionet e punës, Switches

Softueri kompjuterik: Softueri i operimit, Softueri i softuerit, Softueri i kontabilitetit, Softueri i menaxhimit, Programi i dizenjimit të imazhit, Softueri i sigurisë kompjuterike, Softueri i programit të rrjetit, Softueri i lojës, Softueri i edukimit, Softueri multimedial, Softueri i programimit dhe programimit

Produkte të komunikimit: telefona, telefona, interfejs, kabllot e komunikimit, antenat dhe marrësit, paguesit, radio stacione, pajisjet e navigimit të radarëve, pajisjet e komunikimit satelitor, marrësit satelitor dhe lehtësira të tjera të komunikimit.

Pajisje Elektrike shtëpiake

Pajisje Kuzhina: Furrat me mikrovalë, Pots elektrike ngrohjes, sobave elektrike, sobave elektrike, sobave të gazit, ventilatorë kuzhine, Tifozët shter, pjatalarëse, kabinetet dezinfektimi, përpunuesit e ushqimit, lëngje Extractors, Mixers Kuzhina, Filtra Pastrimi.

Frigoriferët dhe pajisjet e ftohjes: frigoriferë, ngrirës

Air Conditioners & ventilim Pajisjet: Air Conditioners, Tifozët, Air Humidifiers, Air tharëse, Air Purifiers.

Makinat e larjes dhe tharjes: Makina larëse, Makina tharëse, Dritare elektrike.

Pajisje të tjera elektrike të vogla: Makina llogaritëse, Ngrohës uji, Tharëse flokësh, Makineri oksigjeni, Shavers elektrik, Vegla elektrike, Pishtarë, Vakuume, Stufa, Vrasës të mushkonjave

Pajisjet e Ndriçimit

Aplikimi i sistemit të ndriçimit: ndriçimi i industrisë, ndriçimi dekorativ, ndriçimi emergjent dhe i sigurisë, ndriçimi i muzikës dhe i skenës, zyra, ndriçimi i reklamave dhe ekspozimit, ndriçimi i jashtëm.

Burimi elektrik i dritës: llambat fluoreshente, llambat e kursimit të energjisë, llambat inkandeshente, llambat neon, dritat neoni, llambat e tungstenit të jodit, llambat e magnezianëve, llampat e leshit të bromenit

Pajisje të lehta: Llamba llambë, Llamba Postime, Fibra optike, Pllaka llambë, mbajtëse llambë, Caps llambë, Ballasts, stabilizatorët e tensionit, transformatorët e tensionit, starters, Adapters, Converters, Sensorë.


Materiale Ndertimi & Pajisje fizike kompjuterash

Ndërtimi dhe materialet dekorative

Materiale ndërtimi:

Materiale Ndërtimore të Përgjithshme, Materiale Ndërtimi Metal, Materiale Ndërtimi të Industrisë Kimike, Materiale ndërtimi qelqi, Produkte çimentoje, Materiale kundër zjarrit, Materiale izoluese termike

Coatings / Chemistry: Wall Surface / Uji i papërshkueshëm nga uji / Coatings Kati, Coatings ndihmëse, Veshje Materiale paketimi, llaç-përzierës llaç, Ngjitëse, përzierje, ndihmëse, Ngjitëse Building, kaseta ngjitëse, Kompleks Caulking, Anti-ndryshk materiale, , Materialet anti-rrjedhje, Teknologjitë e papërshkueshme nga uji dhe pajisjet e ngjashme.

Fittings tub

Materiale dekorimi

Pllaka: pllaka muri, pllaka dyshemeje, pllaka për zbukurim

Kati i drurit: Kati i ngurta druri, Kati i përzier me dru të ngurta, Kati i drurit i laminuar, Kati i drurit, Kati i bambu

Wall / Wallpaper / Wallpaper dhe Dekore Indoor: tavan, tavan Drop, Wallpaper, fletë alumini / Lead Sheets / Point mbështetur / Njësia / Metal perde Wall, pajisje perde dhe pajisjet e përpunimit, Bordi Sunshine, Produkte gipsi, Strukturat e çelikut

Dyer & Dritare: Dyert e Drurit, Çelik Plastik / Alumini Aliazh / Dyer çeliku dhe Dritare; Dyer të ndryshme Auto, Sisteme dhe Pajisje për Kontrollin e Dyerve, Sistemet e Dyerve Elektronike

Materialet e gurit: dyshemetë prej guri, gurë për hortikulturë, gurë të veçantë në formë, materiale guri, gurë; Materialet e bëra nga njeriu të gurit

Qelq: Xhami artistik, Ndërtim / Qelq dekorativ

Pajisje Kuzhina: Njësi Kuzhina, Kabinete, Pishina për Larje, Varet Kuzhina

Pajisje sanitare dhe banjo

Qeramika sanitare, njësitë banjo, dhoma me avull, dushi përkatës, çezmat, banjo pasqyra, mobilje banjo, ngrohje të ujit, banjo ngrohje, kabinete banjo, ndarëse, pajisje pishinë

Hardware

Hardware: Mobilje Hardware, Hardware Ndërtimi, Hardware dekorative, Dyer dhe Windows Hardware, Hardware Fittings, Iron Artizanatit Produktet, banjo Hardware & Fittings, Locks dhe Fittings, Wire Meshes, Materiale Saldimi, , Castings dhe Forgings, Fasteners, Hardware ndryshme (rrotull, Hoses metalike, thonjtë e Bankës, zinxhirët), Produkte të tjera Hardware

Tools

Mjete: Vegla matëse, vegla bluarje, takëm, Vegla manuale, Vegla elektrike, Vegla pneumatike, Vegla hidraulike, Vegla saldimi, Vegla mekanike, Vegla prerëse, Vegla bujqësore

Të tjerët

Lëndëve të para kimike

Gomë

Minerale

lëndë druri

Hekuri, Çelik dhe Metal me Ngjyrë


Makineri Pajisje

Instrumente: Instrumente elektronike, Instrumente elektrike, Mikroskope, Instrumenta matëse dhe matëse, Instrumente vëzhgimi, Vegla optike optike, Pajisje të tjera optike, Makineri për testimin e materialeve, Instrumente dhe instrumente për zbulimin gjeologjik, Instrumente termodinamike, Instrumente automatizimi, Instrumente testimi ndërtimi, Instrumente hidrologjike dhe civile Instrumenteve inxhinierike, instrumenteve laboratorike, instrumenteve speciale, instrumenteve të tjera fizike dhe kimike

Instrumente Kamera: Vegla Kinematografike, Vegla Fotografike, Vegla Tjera Fotografike dhe Kinematografike

Aparat shtypës

Makineri Përpunimi & Pajisje: Aksesore Tool Machine, stërvitjet Bench, grinders, bluarje Materiale, Diamond & Diamond Produkte, Makineri të tjera të vogla

Makineri shtëpiake për qepje dhe pjesë këmbimi, Furnizime të endura

Makineri të Përgjithshme

Pjesë themelore Mekanike: kushineta, Trupi i Rëndë, Zinxhirët, Pranvera, Valves Përgjithshëm, Produkte Casting, Produkte Formëzimi, Moulds, Ingranazhet, Powder Metalurgji, Përbërësit PASTRIMIN, Components vulë, Komponentet Hidraulike dhe Pjesë, pjesë të tjera këmbimi.

Makineria e lëngëzimit: Pompa

Makineritë e Energjisë: Makinat e Prodhimit të Energjisë, Makinat me Diesel, Makinat Elektrike të Saldimit, Makinat Semi-automatike të Prerjes së Gazit, Makinat Prerëse etj.

Pajisjet e Energjisë Elektrike: Prodhuesit e Energjisë, Grupet e Prodhimit, Pajisjet e Transmisionit, Condensers Synchronous, etj.

Makinat e kopshtarisë: Makina për kositje, Spërkatësit me fuqi të drejtuar / Manual.

Makineri për përpunimin e bujqësisë dhe nënprodukteve: (blenders, grinders, presses naftës), Grain dhe përpunimit të naftës Makineri, makineri për përpunimin e pambuku, zootekni dhe makineri veterinare.

Mirëmbajtja e Pajisjeve: Makina për larje dhe sterilizim të vajit Nuzzle, Ashensorë të automjeteve, Makineri për nxjerrjen e vajit të përdorur, Këmbyesit e gomave, Makina balancuese, Pajisjet e rregullimit të katër rrotave.

Automjetet e vogla në ndërtim: Vibration Rammer, Platformat e vogla të pezulluarai interesuar

 • Gravatar

  burime globale të fjetjes

 • Gravatar

  P Hanan

 • Gravatar

  AkramElahi

 • Gravatar

  WTING

Shkuarja

 • Gravatar

  vorbë

 • Gravatar

  Ajay Khandelwal

 • Gravatar

  Muneer Mohamed

 • Gravatar

  CHIRAG SHAH

 • Gravatar

  Adrian Sb

 • Gravatar

  Glenton Reid

 • Gravatar

  Ibraheem

 • Gravatar

  Arifur Rahman

 • Gravatar

  Muhamed Nouman

 • Gravatar

  Blackson Aiwerioghene

 • Gravatar

  kompani alrakeza

 • Gravatar

  cantonfair.net

 • Gravatar

  AAN AAN

 • Gravatar

  Johar Ali Borgaonwala

Ruben LOPEZ
automjetet e automjeteve
Hola, estoy interesado en encontrar un proveedor de vehículos eléctricos de carga y pasajeros para su comercialización en México.
la fase 1 en la feria de Cantón en abril 2020 es la que debo visitar?
Falënderim

zied
Kërkoni broshurën
Bonjour, nous sommes intéresse dhe nous voll sollicitons de bien vouloir nous transmettre la broshurë du foire.
瑞豐 電子 科技 (香港) 有限公司
你好 , 我们 想 参加 2020 春節 广交会 展覽。 您 能 寄给 我 参展 费用 费用 及 表格 吗
Ju lutemi kontaktoni personin përgjegjës për zonën tuaj
https://www.cantonfair.net/canton-fair/international-pavilion
Ekipi i CBS
https://www.cantonfair.net/canton-fair/international-pavilion

500 Figurë u larguan