Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Faza 1 e Pranverës e Kantonit, Panairi i Eksportit dhe Importit


From April 15, 2021 09:30 until April 19, 2021 18:00
(8620) 28-888-999

(Për shkak të COVID-19, informacioni i mëposhtëm mund të jetë i vjetëruar. Ju lutemi konfirmoni detajet dhe kohën nga organizatori i Kantonit Panair)

Panairi i Kantonit (Panairi i Importit dhe Eksportit në Kinë) është panairi më i madh tregtar me shkallën më të madhe, shumëllojshmërinë më të plotë të ekspozitave, shpërndarjen më të gjerë të blerësve jashtë shtetit dhe qarkullimin më të madh të biznesit të mbajtur në Guangzhou të Kinës. Më shumë se 25,000 ekspozues, rreth 200,000 blerës do të marrin pjesë në panair dy herë në vit, secila ndahet në tre faza. 

Panairi i Panairit të Kantonit Faza Një, përqendrohet në produktet elektrike dhe elektronike dhe produktet industriale. Shumica e produkteve të fundit të teknologjisë së lartë të Kinës janë në fazën e parë të Panairit të Kantonit. Ka numrin më të madh të marrëveshjeve dhe blerësve në 3 faza.

Data: 15th-19th April 

Koha: 9: 30-18: 00

Panairi i kantonit të panairit - paraqitja e ekspozuesve


Elektronikë Konsumatorësh dhe Produkte Informacioni

 • Produkte audio-video: Home Theatre, VCD, DVD, CD, LD, Mikrofona, Pajisje Karaoke, TV, Kutitë e vendosura, Video Recorders, Regjistrues Tape, Re-lexuesit, Radiot, Megafonët, altoparlantët,
 • Produkte digjitale të muzikës: MP3, MP4, MD, Lojtarë muzikorë portativë, Kamera dixhitale, Pllakat, Produkte lojë elektronike
 • Komunikimet: Celularët, Paguesit, Interfonët, PDA, Telefonat, Makinat e Faksit, Kabllot e Komunikimit, Antena dhe Marrësit, Radiotelevizurat, Pajisjet e Radiogjenimit, Pajisjet e Komunikimit Satelitor, Marrësit Satelitorë dhe Pajisjet e tjera të Komunikimit
 • Produktet e furnizimit me energji: Bateria e thatë, bateria e litiumit, Burimi i energjisë portative
 • Produkte dhe Pjesë Kompjuterike: Kompjuter të përmasave të mëdha dhe të mesme, Kompjuterë të vegjël, Kompjuter mikro, Kompjuterë, Laptopë, CD-në, Floppy Drive, Kujtesë, Disqe të forta, CPU, Karta zanore, Karta video, Borde Kryesore, Tastierë, Miu, Monitorë , Pjesë këmbimi kompjuterash, Përpunues të fjalëve dhe Kompjuterë të tjerë.
  · Periferikësh kompjuter: Printerë, disqe, CD, kaseta, skanera, web-kamerë, shkrimtarë CD, UPS dhe periferikësh të tjerë
  · Pajisjet e Rrjetit Kompjuterik: Serverat, Modemet, Routers, Hubs, Cards Network, Stacione Punimi, Switches
  · Programe kompjuterike: Softuer operacional, Softuer zyre, Softuer kontabël, Softuer menaxhimi, Softuer për krijimin e imazheve, Softuer sigurie kompjuterik, Softuer mjetesh rrjeti software Softuer lojërash Software Softuer arsimor Software Softuer multi-mediatik, Zhvillim dhe programim programesh, softuer përkthimi dhe fjalor)
 • Produkte të tjera elektronike: Monitor Meteorologjik, Njësia e Pajisjeve Monitoruese Meteorologjike, Aksesore Monitor Meteorologjike.

 


Produkte elektronike dhe elektrike

 • Pajisjet e Sigurisë Elektronike: Vëzhguesit, Sirenat, Produktet e Sigurisë Auto, Detektorët, Sensorët, Sistemi i Kontrollit të Kanalit, Produktet e Sigurisë së Shtëpisë, Produkte të Sigurisë së Zyrës, Produktet Automatike të Sigurisë, Sistemet Elektronike të Mbylljes, Kartat Inteligjente.
 • Pajisjet e automatizimit të biznesit: Fotokopjues, Buletini Elektronik, Projektorë, Shredder, Makinat e Pjesëmarrjes, Pajisje për Takimin e Video Konferencave, Regjistrat Elektronikë të Arkave, ATM, Makinat Card, Counters Bill, Printera Barcode, Skanera Barcode, Collectors të të Dhënave, IC Cards
 • Produkte Elektronike & Elektricistë : Pajisje Optoelektronike tif Ndreqës, Invertues, Përforcues, Transduktorë, Ndarës të Frekuencës, Rela të Energjisë, Përshtatës, Bateri, Transformues të Tensionit, Stabilizues të Tensionit, Induktorë të Energjisë, Reaktorë, Ndërprerës Qarku, Multimetra, Lidhës, Pajisjet Elektronike, Mbushës, Pajisjet e Testimit, Komponentët Elektronikë (Kapaciteti, Rezistenca, Transistorët, Dioda, Dinatroni, Piezoelektrike, Komponentët e Induksionit, Laket, Prizat, Çelsat, Telat, Kabllot, Pllakat e Qarqeve)
 • Pajisjet Elektrike: Furrat Elektrike, Pajisje të Linjës së Transmisionit, Produkte elektrike të karbonit, Tela, Kabllo, Porcelani elektrik, Materiale izoluese, Pajisje elektrike, Bateritë etj.
 • Energjia e re dhe e rinovueshme: Energjia diellore, energjia e erës, energjia bio, energjia baticore, fuqia bërthamore: Inxhinieria bërthamore, centrali bërthamor dhe teknologjia dhe pajisjet përkatëse, sistemi i riciklimit: Sistemi i monitorimit të konsumit të ngurta, të lëngët, avullit, mjedisit dhe energjisë

 


Pajisje Elektrike shtëpiake

 • Pajisje Kuzhina: Furrat me mikrovalë, Pots elektrike ngrohjes, sobave elektrike, sobave elektrike, sobave të gazit, ventilatorë kuzhine, Tifozët shter, pjatalarëse, kabinetet dezinfektimi, përpunuesit e ushqimit, lëngje Extractors, Mixers Kuzhina, Filtra Pastrimi.
 • Frigoriferë dhe pajisje Ftohjeje: Frigoriferë, ngrirës
 • Kondicionerët dhe pajisjet e ventilimit: Kondicionerë ajri, ventilator, lagështues ajri, tharëse ajri, pastrues ajri.
 • Makineri larëse dhe tharëse: Makineri larëse, Makina tharëse, Hekuri elektrik.
 • Pajisje të tjera elektrike të vogla: Makina llogaritëse, Ngrohës uji, Tharëse flokësh, Makineri oksigjeni, Shavers elektrik, Vegla elektrike, Pishtarë, Vakuume, Stufa, Vrasës të mushkonjave

Pajisjet e Ndriçimit

 • Aplikimi i sistemit të ndriçimit: ndriçimi i industrisë, ndriçimi dekorativ, ndriçimi emergjent dhe i sigurisë, ndriçimi i muzikës dhe i skenës, zyra, ndriçimi i reklamave dhe ekspozimit, ndriçimi i jashtëm.
 • Burimi elektrik i dritës: llambat fluoreshente, llambat e kursimit të energjisë, llambat inkandeshente, llambat neon, dritat neoni, llambat e tungstenit të jodit, llambat e magnezianëve, llampat e leshit të bromenit
 • Pajisje të lehta: Llamba llambë, Llamba Postime, Fibra optike, Pllaka llambë, mbajtëse llambë, Caps llambë, Ballasts, stabilizatorët e tensionit, transformatorët e tensionit, starters, Adapters, Converters, Sensorë.

Biçikleta

 • Biçikleta: Biçikleta, Biçikleta elektrike, Scooters elektrike
 • Pjesë Biciklete

Motoçikleta

 • Motorcycles, Makina Beach
 • Pjesë Motor

Pjesë këmbimi të automjeteve

 • Pjesë këmbimi të automjeteve: Motorë dhe pjesë rezervë, ftohje, lubrifikantë dhe pjesë rezervë të furnizimit me karburant, pjesë të transmisionit, drejtues dhe pjesë frenimi, panele dhe pjesë të automjeteve, pajisje elektrike dhe pjesë elektrike
 • Gomat
 • Pjese Kembimi Automjetesh & Pajisje Optimizimi
 • Mirëmbajtja dhe produktet e ngjashme
 • Dekorime të automjeteve

Makina

 • Automjete jo-ndërtimore: Makina, Trainerë, Automjete Jashtë rrugës, Shasi, Rimorkio, Furgonë të Izoluar, Makina Ngrirëse, Depozita Karburantesh, Autobusë, Ambulanca, Makina zjarri, Karroca Uji, Karroca Veglash, Traktorë të Avionëve, Automjete të veçanta të Aeroportit, Autobusë Karrocë & Pajisje, Karroca Golf, Automjete Gjithë-Terreni, Transportues të Parave të Armatosura, Furgona, Makina Transporti, Karrexhije.

Makineritë e Energjisë Elektrike dhe Energji

 • Makineria e Energjisë: Makinat Elektrike, Makinat e Prodhimit të Energjisë, Makinat me Diesel dhe etj.
 • Fuqia Elektrike: Gjeneratorë të Energjisë, Gjeneruese, Pajisjet e Transmisionit, Condensers Synchronous, etj.

 


 

Makineri dhe pajisje të mëdha

 • Makineri të mëdha: Makineri për prerjen e metaleve, Makineri të mëdha për përpunimin e drurit, Makineri tekstile, Makinat farmaceutike, Makineri plastike, Makineri paketimi, Makineri për përpunimin e duhanit, Makineri printimi, Makineri për përpunimin e ushqimit, Makineri për përpunimin e gomës, Makineri kimike, Makineri falsifikuese.
 • Komplete të kompletuara të pajisjeve: Linjat e prodhimit të produkteve të ndryshme të industrisë së lehtë

 


Makineri të Përgjithshme, Makineritë e Përpunimit të Vogël dhe Aksesorët Industriale

 • Makineria e Përgjithshme: Pompat, Valvulat, Ventilatorët, Kompresorët
 • Makineri të vogla për përpunim: Makineri elektrike për saldim, makina për prerjen e gazit, makina prerëse, aksesorë të veglave të makinës, stërvitje në stol, bluarës, materiale bluarjeje, produkte diamanti dhe diamanti, makineri të tjera të vogla
 • Aksesorë industrialë: Kushineta, trup i fortë, zinxhirë, sustë, valvola të përgjithshme, produkte hedhëse, produkte falsifikimi, moulds, ingranazhe, metalurgji pluhuri, përbërës pneumatikë, përbërës vulë, përbërës dhe pjesë hidraulike, pjesë të tjera rezervë.
 • Instrumentet: Instrumente Elektronikë, Instrumente Elektrik, Mikroskopë, Instrumente Vëzhgimi & Hartësimi, Instrumente Vëzhgimi, Instrumente Fizike Fizike, Instrumente të Tjera Optikë, Makineri për Testimin e Materialeve, Pajisje dhe Instrumente të Kërkimit Gjeologjik, Instrumente Termodinamike, Instrumente Automatizimi, Instrumente Testimi Ndërtimi, Instrumente Hidrologjike dhe Civile Instrumente inxhinierike, Instrumente laboratorike, Instrumente speciale, Instrumente të tjerë fizikë dhe kimikë
 • Instrumente kamerash: Instrumente kinematografike, Instrumente fotografike, Instrumente të tjerë fotomekanikë dhe kinematografikë
 • Aparat shtypës
 • Makina qepëse shtëpiake dhe pjesë këmbimi, pajisje për endje
 • Pajisjet e Transportit: Pajisjet e anijes dhe pjesët e këmbimit, Pajisjet nën ujë të veçanta, Pajisjet e aviacionit dhe pjesët e këmbimit, automjetet hekurudhore dhe pajisjet e ngjashme
 • Mirëmbajtja e pajisjeve të automjeteve: Makinat e larjes dhe sterilizimit të vajit Nuzzle, Ashensorët e automjeteve, Makinat për nxjerrjen e vajit të përdorur, Këmbyesit e gomave, Makina balancuese, Pajisjet e përafrimit me katër rrota dhe Makina për larjen e makinave

 


Makineri Ndërtimi dhe Bujqësia (Sipërfaqja e Brendshme)

 • Automjetet e vogla në ndërtim: Vibration Rammer, platformat e vogla të pezulluara, hapëse të tullave etj.
 • Makineri Bujqësore dhe Pyjore: Pajisjet e Bujqësisë, Makinat e Transplantimit të Rajonit të Fuqizuar, Makinat e Transplantimit të Rajsit Manual, Makinat e Kullimit dhe Ujitjes, Makinat e Korrje, Makineritë Përmirësuese të Fermave, Makineritë e Mbarështimit të Kafshëve, Pjese Kembimi të Makinerisë Bujqësore, Makinerisë Pyjore etj.
 • Makineri për kopshtim: Makineri kositëse, Spërkatës, Makineri të tjera bujqësore dhe pyjore
 • Makineri për përpunimin e produkteve bujqësore dhe anësore: Makineri orizi, makineri yndyre, makineri për përpunimin e drithërave dhe vajit, makineri paketimi, instrument inspektimi

 


Makineri për ndërtim dhe bujqësi (Hapësira e hapur)

 • Makineri ndërtimi: Forklift, ekskavatorë, tipcarts, vinça kamion, Vinça vinç, kamion Mixer Betoni, Compactors Plate, platformat e pezulluar, hapëse të tullave
 • Inxhinierike ndërtimore Inxhinieri: Makinerisë Minierave, Ngritja Makineri, Makineri qymyri Miniera, Makineri Gjeologjike, zjarrfikëse Makinerisë, Makineria e naftës
 • Bujqësi dhe Pylltari Makineri: Makinat e Transportit Bujqësor, Traktorë, Boat-traktorë, Pajisjet Bujqësore, Makinat e Transmetimit të Rajonit të Fuqizuar, Makinat e Transplantimit të Rajsit Manual, Makinat e Kullimit dhe Ujitjes, Makinat e Korrje, Farmland Përmirësimi i Makinerisë, , Makineritë e Pylltarisë etj.

Hardware

 • Hardware: Mobilje Hardware, Dekorimi Hardware, Locks dhe pajisje, Wire Meshes, materiale Saldim, Valvula Presioni i ulët, pajisje për ngrohje me ujë, Produkte Cast Iron, Castings dhe Forgings, Fasteners, Hardware ndryshme (rrotull, Hoses metalike, thonjtë e Bankës, , Produkte të tjera Hardware

Tools

 • Mjete: Vegla matëse, vegla bluarje, takëm, Vegla manuale, Vegla elektrike, Vegla pneumatike, Vegla hidraulike, Vegla saldimi, Vegla mekanike, Vegla prerëse, Vegla bujqësore

Ndërtimi dhe materialet dekorative

 

Materiale ndërtimi

 • Materiale Ndërtimore të Përgjithshme, Materiale Ndërtimi Metal, Materiale Ndërtimi të Industrisë Kimike, Materiale ndërtimi qelqi, Produkte çimentoje, Materiale kundër zjarrit, Materiale izoluese termike
 • Coatings / Chemistry: Wall Surface / Uji i papërshkueshëm nga uji / Coatings Kati, Coatings ndihmëse, Veshje Materiale paketimi, llaç-përzierës llaç, Ngjitëse, përzierje, ndihmëse, Ngjitëse Building, kaseta ngjitëse, Kompleks Caulking, Anti-ndryshk materiale, , Materialet anti-rrjedhje, Teknologjitë e papërshkueshme nga uji dhe pajisjet e ngjashme.
 • Fittings tub
 • Ndërtim Hardware

 

Materiale dekorimi

 • Pllaka: pllaka muri, pllaka dyshemeje, pllaka për zbukurim
 • Kati i drurit: Kati i ngurta druri, Kati i përzier me dru të ngurta, Kati i drurit i laminuar, Kati i drurit, Kati i bambu
 • Wall / Wallpaper / Wallpaper dhe Dekore Indoor: tavan, tavan Drop, Wallpaper, fletë alumini / Lead Sheets / Point mbështetur / Njësia / Metal perde Wall, pajisje perde dhe pajisjet e përpunimit, Bordi Sunshine, Produkte gipsi, Strukturat e çelikut
 • Dyer dhe Dritare: Dyer Druri, Çelik Plastik / Aliazh Alumini / Dyer Çeliku dhe Dritare; Dyer të ndryshme Automatike, Sisteme dhe Montime të Kontrollit të Dyerve, Sisteme Elektronike të Dyerve
 • Hardware dekorative, Dyer dhe Windows Hardware, Pajisje Hardware, Iron Artizanatit Produkte
 • Materialet e gurit: dyshemetë prej guri, gurë për hortikulturë, gurë të veçantë në formë, materiale guri, gurë; Materialet e bëra nga njeriu të gurit
 • Qelq: Xhami artistik, Ndërtim / Qelq dekorativ


Pajisje Kuzhina: Njësi Kuzhina, Kabinete, Pishina për Larje, Varet Kuzhina

 


Pajisje sanitare dhe banjo

 • Qeramikë sanitare, njësi banjo, dhoma avulli, dush përkatëse, çezmat, pajisje dhe pajisje banjo, pasqyra banjo, mobilje banjo, ngrohës uji, ngrohës banjo, dollap banjo, ndarëse, pajisje pishine

Produkte kimike

 

 • Kimikatet inorganike: Elementet Kimike, Acidet Inorganike dhe Komponimet Inorganike të Oksigjenit të Jo-Metale, Halogjen ose Sulfur Komponimet e Jo-Metale, Bazat dhe Oksidet Inorganike, Hidroksidet dhe Peroksidet e Metals, Miscellaneous
 • Kimikatet organike: Hidrokarburet dhe derivatet e tyre, alkoolet aciklike dhe derivatet e tyre, fenolët dhe fenolalkoolët dhe derivatet e tyre, eterët dhe derivatet e tyre, përbërjet me funksion aldehid, përbërjet me funksion keton dhe përbërjet me funksion kuinon, acide karboksilike dhe derivatet e tyre, esteret e inorganike Acidet e jometaleve dhe kripërat e tyre, përbërjet me funksion azoti, përbërje të tjera organike
 • Kimikatet bujqësore: plehrat, pesticidet dhe herbicidet
 • Ngjyra, pigmente dhe ngjyra dhe produktet e tyre të ndërmjetme.
 • Plastikat dhe artikujt e saj
 • Gome dhe artikujt e saj

 


Burime të reja energjetike

 • Produkte diellore fotovoltaike
 • Qeliza diellore dhe Moduli
 • Produktet e aplikimit fotovoltaik
 • Inxhinieria fotovoltaike dhe sistemi
 • Materiale të papërpunuara fotovoltaike
 • Pajisjet e prodhimit fotovoltaik
 • Produktet diellore termike: Ngrohës diellore të ujit, Pompë nxehtësie diellore ndihmëse, Kolektor diellor termik, Kondicioner diellor, Produkte të tjera Optotermale dhe pajisje
 • Produktet dhe Aksesorët e Energjisë së Era
 • Produkte të tjera të Energjisë së Re

Elektronikë dhe pajisje elektrike shtëpiake

Consumer Electronics

Audio-Video Produkte: Home Theatre, VCD, DVD, CD, LD, Mikrofona, Pajisje Karaoke, TV, Kutitë e vendosura, Video Recorders, Regjistrues Tape, Re-lexuesit, Radiot, Megafonët, altoparlantët, Car Audio System

Produktet Digital Entertainment Produkte: MP3, MP4, MD, Lojtaret Muzikë Portable, Kamera Dixhitale, Produkte Elektronike të Lojërave

Komunikimet personale: Mobiles, Pagers, Interphones, PDA

Produkte elektronike dhe elektrike

Pajisjet e Sigurisë Elektronike: Vëzhguesit, Sirenat, Produktet e Sigurisë Auto, Detektorët, Sensorët, Sistemi i Kontrollit të Kanalit, Produktet e Sigurisë së Shtëpisë, Produkte të Sigurisë së Zyrës, Produktet Automatike të Sigurisë, Sistemet Elektronike të Mbylljes, Kartat Inteligjente.

Pajisjet e automatizimit të biznesit: Fotokopjues, Buletini Elektronik, Projektorë, Shredder, Makinat e Pjesëmarrjes, Pajisje për Takimin e Video Konferencave, Regjistrat Elektronikë të Arkave, ATM, Makinat Card, Counters Bill, Printera Barcode, Skanera Barcode, Collectors të të Dhënave, IC Cards

Produkte Elektronike & Elektricistë : Pajisje Optoelektronike tif Ndreqës, Invertues, Përforcues, Transduktorë, Ndarës të Frekuencës, Rela të Energjisë, Përshtatës, Bateri, Transformues të Tensionit, Stabilizues të Tensionit, Induktorë të Energjisë, Reaktorë, Ndërprerës Qarku, Multimetra, Lidhës, Pajisjet Elektronike, Mbushës, Pajisjet e Testimit, Komponentët Elektronikë (Kapaciteti, Rezistenca, Transistorët, Dioda, Dinatroni, Piezoelektrike, Komponentët e Induksionit, Laket, Prizat, Çelsat, Telat, Kabllot, Pllakat e Qarqeve)

Pajisjet Elektrike: Furrat Elektrike, Pajisje të Linjës së Transmisionit, Produkte elektrike të karbonit, Tela, Kabllo, Porcelani elektrik, Materiale izoluese, Pajisje elektrike, Bateritë etj.

Energjia e re dhe e rinovueshme: Energjia diellore, energjia e erës, bio-energjia, energjia baticore, fuqia bërthamore: Inxhinieri bërthamore, centrali bërthamor dhe teknologjia dhe pajisjet përkatëse, sistemi i riciklimit: Sistemi i monitorimit të konsumit të ngurta, të lëngët,

Produkte kompjuterike dhe komunikative

Produkte Kompjuterike

Kompjuter & Pjesë: Kompjuterë të përmasave të mëdha dhe të mesme, Kompjuterë të vegjël, Kompjuter mikro, Kompjuterë, Laptopë, CD-në, Floppy Drive, Kujtesë, Disqe të forta, CPU, Karta zanore, Karta video, Borde Kryesore, Tastierë, Miu, Monitorë, Kompjuterë Pjesë këmbimi, Përpunues fjalësh dhe Kompjuterë të tjerë.

Periferikësh kompjuterë: Printerë, disqe, CD, kaseta, skanera, web-cam, shkrimtarë CD, UPS dhe periferikësh të tjerë

Pajisjet e Rrjetit Kompjuterik: Serverat, Modemet, Routers, Hubs, Cards Rrjeti, stacionet e punës, Switches

Softueri kompjuterik: Softueri i funksionimit, Softueri i zyrës, Softueri i kontabilitetit, Softueri i menaxhimit, Softueri i dizajnimit të imazheve, Softueri i sigurimit të kompjuterit, Softueri i mjeteve të rrjetit software Programi i lojërave Software Programi arsimor Software Softueri multi-media, Zhvillimi dhe programimi i programeve, softueri i përkthimit dhe fjalorit

Produktet e komunikimit: Telefonat, makinat e faksit, interfonët, kabllot e komunikimit, antenat dhe marrësit, faqet, pajisjet e radios, pajisjet e navigimit me rader, pajisjet e komunikimit satelitor, marrësit satelitorë dhe lehtësirat e tjera të komunikimit.

Pajisje Elektrike shtëpiake

Pajisje Kuzhina: Furrat me mikrovalë, Pots elektrike ngrohjes, sobave elektrike, sobave elektrike, sobave të gazit, ventilatorë kuzhine, Tifozët shter, pjatalarëse, kabinetet dezinfektimi, përpunuesit e ushqimit, lëngje Extractors, Mixers Kuzhina, Filtra Pastrimi.

Frigoriferë dhe pajisje Ftohjeje: Frigoriferë, ngrirës

Kondicionerët dhe pajisjet e ventilimit: Kondicionerë ajri, ventilator, lagështues ajri, tharëse ajri, pastrues ajri.

Makineri larëse dhe tharëse: Makineri larëse, Makina tharëse, Hekuri elektrik.

Pajisje të tjera elektrike të vogla: Makina llogaritëse, Ngrohës uji, Tharëse flokësh, Makineri oksigjeni, Shavers elektrik, Vegla elektrike, Pishtarë, Vakuume, Stufa, Vrasës të mushkonjave

Pajisjet e Ndriçimit

Aplikimi i sistemit të ndriçimit: ndriçimi i industrisë, ndriçimi dekorativ, ndriçimi emergjent dhe i sigurisë, ndriçimi i muzikës dhe i skenës, zyra, ndriçimi i reklamave dhe ekspozimit, ndriçimi i jashtëm.

Burimi elektrik i dritës: llambat fluoreshente, llambat e kursimit të energjisë, llambat inkandeshente, llambat neon, dritat neoni, llambat e tungstenit të jodit, llambat e magnezianëve, llampat e leshit të bromenit

Pajisje të lehta: Llamba llambë, Llamba Postime, Fibra optike, Pllaka llambë, mbajtëse llambë, Caps llambë, Ballasts, stabilizatorët e tensionit, transformatorët e tensionit, starters, Adapters, Converters, Sensorë.


Materiale Ndërtimi & Pajisje fizike kompjuterash

Ndërtimi dhe materialet dekorative

Materiale ndërtimi:

Materiale Ndërtimore të Përgjithshme, Materiale Ndërtimi Metal, Materiale Ndërtimi të Industrisë Kimike, Materiale ndërtimi qelqi, Produkte çimentoje, Materiale kundër zjarrit, Materiale izoluese termike

Coatings / Chemistry: Wall Surface / Uji i papërshkueshëm nga uji / Coatings Kati, Coatings ndihmëse, Veshje Materiale paketimi, llaç-përzierës llaç, Ngjitëse, përzierje, ndihmëse, Ngjitëse Building, kaseta ngjitëse, Kompleks Caulking, Anti-ndryshk materiale, , Materialet anti-rrjedhje, Teknologjitë e papërshkueshme nga uji dhe pajisjet e ngjashme.

Fittings tub

Materiale dekorimi

Pllaka: pllaka muri, pllaka dyshemeje, pllaka për zbukurim

Kati i drurit: Kati i ngurta druri, Kati i përzier me dru të ngurta, Kati i drurit i laminuar, Kati i drurit, Kati i bambu

Wall / Wallpaper / Wallpaper dhe Dekore Indoor: tavan, tavan Drop, Wallpaper, fletë alumini / Lead Sheets / Point mbështetur / Njësia / Metal perde Wall, pajisje perde dhe pajisjet e përpunimit, Bordi Sunshine, Produkte gipsi, Strukturat e çelikut

Dyer dhe Dritare: Dyer Druri, Çelik Plastik / Aliazh Alumini / Dyer Çeliku dhe Dritare; Dyer të ndryshme Automatike, Sisteme dhe Montime të Kontrollit të Dyerve, Sisteme Elektronike të Dyerve

Materialet e gurit: dyshemetë prej guri, gurë për hortikulturë, gurë të veçantë në formë, materiale guri, gurë; Materialet e bëra nga njeriu të gurit

Qelq: Xhami artistik, Ndërtim / Qelq dekorativ

Pajisje Kuzhina: Njësi Kuzhina, Kabinete, Pishina për Larje, Varet Kuzhina

Pajisje sanitare dhe banjo

Qeramika sanitare, njësitë banjo, dhoma me avull, dushi përkatës, çezmat, banjo pasqyra, mobilje banjo, ngrohje të ujit, banjo ngrohje, kabinete banjo, ndarëse, pajisje pishinë

Hardware

Pajisje fizike kompjuterash: Aksesorë mobiljesh, Pajisje fizike kompjuterash ndërtimi, Pajisje dekorative, Pajisje fizike kompjuterash dyert dhe dritaret, pajisje shtesë harduerike, produkte artizanale hekuri, pajisje fizike pajisje dhe banjo, brava dhe pajisje, rrjetë teli, materiale saldimi, valvola presioni të ulët, pajisje për ngrohjen e ujit, produkte gize , Derdhje dhe falsifikime, Mbërthyes, Pajisje fizike kompjuterash të ndryshëm (rrotull, tuba metalikë, thonj bankar, zinxhirë), produkte të tjera harduerike

Tools

Mjete: Vegla matëse, vegla bluarje, takëm, Vegla manuale, Vegla elektrike, Vegla pneumatike, Vegla hidraulike, Vegla saldimi, Vegla mekanike, Vegla prerëse, Vegla bujqësore

Të tjerët

Lëndëve të para kimike

Gomë

Minerale

lëndë druri

Hekuri, Çelik dhe Metal me Ngjyrë


Makineri Pajisje

Instrumentet: Instrumente Elektronikë, Instrumente Elektrik, Mikroskopë, Instrumente Vëzhgimi & Hartësimi, Instrumente Vëzhgimi, Instrumente Fizike Fizike, Instrumente të Tjera Optikë, Makineri për Testimin e Materialeve, Pajisje dhe Instrumente të Kërkimit Gjeologjik, Instrumente Termodinamike, Instrumente Automatizimi, Instrumente Testimi Ndërtimi, Instrumente Hidrologjike dhe Civile Instrumente inxhinierike, Instrumente laboratorike, Instrumente speciale, Instrumente të tjerë fizikë dhe kimikë

Instrumente kamerash: Instrumente kinematografike, Instrumente fotografike, Instrumente të tjerë fotomekanikë dhe kinematografikë

Aparat shtypës

Përpunimi i makinerive dhe aksesorëve: Aksesorë për vegla makinerie, Stërvitje stolie, Mulli, Materiale bluarje, Produkte diamanti dhe diamanti, Makineri të tjera të vogla

Makina qepëse shtëpiake dhe pjesë këmbimi, pajisje për endje

Makineri të Përgjithshme

Pjesë themelore Mekanike: kushineta, Trupi i Rëndë, Zinxhirët, Pranvera, Valves Përgjithshëm, Produkte Casting, Produkte Formëzimi, Moulds, Ingranazhet, Powder Metalurgji, Përbërësit PASTRIMIN, Components vulë, Komponentet Hidraulike dhe Pjesë, pjesë të tjera këmbimi.

Makineria e lëngëzimit: Pompa

Makineritë e Energjisë: Makinat e Prodhimit të Energjisë, Makinat me Diesel, Makinat Elektrike të Saldimit, Makinat Semi-automatike të Prerjes së Gazit, Makinat Prerëse etj.

Pajisjet e Energjisë Elektrike: Prodhuesit e Energjisë, Grupet e Prodhimit, Pajisjet e Transmisionit, Condensers Synchronous, etj.

Makinat e kopshtarisë: Makina për kositje, Spërkatësit me fuqi të drejtuar / Manual.

Makineri për përpunimin e bujqësisë dhe nënprodukteve: (blenders, grinders, presses naftës), Grain dhe përpunimit të naftës Makineri, makineri për përpunimin e pambuku, zootekni dhe makineri veterinare.

Mirëmbajtja e Pajisjeve: Makina për larje dhe sterilizim të vajit Nuzzle, Ashensorë të automjeteve, Makineri për nxjerrjen e vajit të përdorur, Këmbyesit e gomave, Makina balancuese, Pajisjet e rregullimit të katër rrotave.

Automjetet e vogla në ndërtim: Vibration Rammer, Platformat e vogla të pezulluara

 

Klikime: 390198

vend


sắt thép
ne jemi komercial dhe industrial
0
Tôi ở Việt Nam, tôi đượ được đến Panairi i Kantonit në të njëjtën kohë. Đây thực sự là một hội chợ rất lớn. Tôi hi vọng sẽ được tham dự lần nữa, để tìm các sản phẩm về thi công nội thất cho căn hộ chung cư.
0
Francesc
Redaktimi i fundit në 17.02.2020 19: 16 nga Vizitor
Makina automatike kafeje
Përshëndetje të gjithëve,

Ne jemi të interesuar të gjejmë makina super automatike kafeje. Ju lutemi gjeni bashkangjitur një shembull të llojit të aparatit kafe që po kërkojmë.

Best,

Font Francesc
Imazhi WhatsApp 2020-02-11 në 11.35.30.jpg
0
Société Limem de commerce
shkumë vesite
Komenti i Bonjourit është një fletëvrasëse për votuesit
0
Constanza
Redaktimi i fundit në 23.01.2020 19: 52 nga Vizitor
makinë presioni / blades prerëse enigmë
Përshëndetje, unë jam duke kërkuar blades prerëse puzzle. do të dërgoj një foto për shembull. Kam vizatimet e mia, përmasat dhe copat. A ka kompani që mund të më ndihmojnë në biznesin tim? Po kërkoj për një kohë të gjatë. Ndoshta ju mund të më ndihmoni për këtë. Do ta vlerësoj.

Kind regards
516ZDYwo9iL.jpg
0

500 Figurë u larguan