enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Media Expo-Delhi 2021

From September 03, 2021 09:30 until September 05, 2021 18:00

Ekspozita në media-Delhi

 
E ardhmja e imazhit është këtu!

Teknologjitë e reja, inovacionet e reja dhe mundësitë e reja të biznesit në bollëk në Media Expo New Delhi, ekspozita më e madhe tregtare për industrinë e reklamimit brenda dhe në natyrë dhe industrisë së sinjalistikës.

Duke qenë panairi më i besueshëm i tregtisë, Media Expo sjell konvergjencën më të madhe të markave globale dhe profesionistëve krijues për të zbuluar teknologjitë e ardhshme ndërprerëse.

 

Kategoritë e produktit:
 • Pajisjet e printimit
 • Makineri dhe pajisje fabrikuese / përfunduese dhe dekoruese
 • Shërbime dixhitale / shtypje
 • Signage Digital
 • Signage
 • Shenjë substrate / pajisje
 • Printim digjital
 • Pajisjet arkitektonike
 • Reklamim në natyrë
 • Material promovues
 • Bojëra printimi
 • Shtypjen 3D

Klikime: 2418

vend

Data të reja për Media Expo Delhi - 3-5 Shtator 2021
Përshëndetje - Pls i referohen njoftimit zyrtar për shtyp dhe azhurnimit të datave sa më shpejt!

https://media-expo-newdelhi.in.messefrankfurt.com/newdelhi/en/press/press-releases/20191/MediaExpo-announces-newdates-for-its-NewDelhi-edition1.html

0

500 Figurë u larguan