Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Int'l e Kinës (Guangzhou) e Produkteve Kallëp, industria e shkritores

From September 22, 2020 09:00 until September 24, 2020 18:00
0086-20-38620790

Ekspozita Int'l e Kinës (Guangzhou) e Produkteve Kallëp, industria e shkritores

KINA (GUANGZHOU) EKSPOBITIMI NDRKOMBTAR I PRODUKTET KASTRIMIN DHE GJUHA

EKSPOZITA E GUANGZHOU Int'l E PRODUKTET KASTRIMIN DHE Simbolin e Teknologjisë është bërë një sukses i madh pas 18 viteve të punës së mirë. Shumë ndërmarrje të industrisë në shkallë të gjerë kanë ardhur në ngjarje të tilla si Moderne Precision Die Casting Cast, Wencan Die Casting, Xinghe Precision Diecasting & Mould, Gaoyao Henlong Metalet me ngjyra, Zhaoqing Power, Chongqing Yujiang Die Casting, JiangsuYuantong, Shenzhen Jibang, Huaxinda Metal, Kallëp Precision Kingston, shkritore dhe Formëzime të rënda Hengyang, Zhaoqing Honda shkritore, Hubei Chuwei Axhe Zhejiang Qianda Power, Anycasting, Tongling Wanxing Parts Motor, Lidebao, ShunKingPark, Jiangmen Chaoyang, Zhejiang Shenggu Foundry, Foshan Haxhi Teknologjia , Jiangsu Casting Group, Foryou Multimedia Elektronikë, Pohill International, Dong Feng (Shiyan) Kallëp Nonferrous, Dongguan Jingming Metal, DYNACAST, Dongguan, Yian Electrical, Zhejiang Defo Auto Parts, Zhongshan Guangzhong Foundry & Rolling, Zhuhai Yichen Die Casting, Kunshan tian juan precision, Zhongshan Dongdi, Zhuhai Lindja e Ying Cheng, Zhuzhou Jiufang shkritore, Nanyue myk Die-Kallëp, xinye Pingyuan jinke prodhim makineri, Gëzimi Precision Goyful, Glitter (GGE) Group Co.LTD., riciklimi Metal Yiqiu (Kinë) Aksion, Apex Metal. etj .. Ne jemi të sigurt se ngjarja tjetër në 2018 do të jetë zgjidhja e parë që ju të zgjeroni tregun dhe të përmirësoni markën.

Kategoritë e produktit:

1. Hedhja e lidhjeve Cu, Al, Zn, Mg dhe aliazh të tjerë jo-ngjyra, myk, kallëp çeliku inox.

2. Mbulesa e cilindrave të Automobile, motor, shpërndarës, organizëm motorik automobilistik, cilindër dhe pjesë që hedh

3. Kallëp për përdorim të përgjithshëm si pompë, valvul, elektrone, kompjuter, ndriçim, pajisje elektrike, vegla elektrike, mobilje, etj.

4. Hedhja për vegla makinerie, makineri tekstili / kopshti / bujqësie dhe projekti i qytetarizmit, ashensor, hedhur pajisje hardware, etj.

5. Hedhja e lëndëve të para: ingranazh aliazh Cu / Al / Zn / Mg.

6. Materialet e derdhura: Agjent për lëshimin e mykut, rërë e prekur, rrëshirë furane, agjent kurativ, lubrifikant, agjent i rafinimit, rërë / pluhur zirkoni, etj.

500 Figurë u larguan