Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita e industrisë së falsifikimit të Kinës (Guangzhou) Int'l

From September 22, 2020 09:30 until September 24, 2020 18:00
0086-20-38620790

Ekspozita e industrisë së falsifikimit të Kinës (Guangzhou) Int'l

Ekspozita e Industrisë së Falsifikimit të Kinës (Guangzhou) Int'l

Ekspozita e Kinës (Guangzhou) Int'l Formimi i Industrisë ”është mbajtur me sukses për shumë vite. Ekspozitat mbulojnë falsifikime, falsifikime fllanxha, unaza, falsifikim të materialeve, pajisje të falsifikimit dhe falsifikim fushat e përputhjes. Oneshtë një nga ekspozitat më profesioniste dhe autorizuese të falsifikimit në Kinë. Shkalla e ekspozitës po rritet dita ditës dhe është zhvilluar nga një platformë e vetme e ekranit në vend në një fazë ndërkombëtare, duke integruar ekranin tre-dimensionale të ndërmarrjes dhe ndërveprimin në industri.

Ekspozita e Guangzhou Julang Design Co, Ltd filloi të organizojë ekspozita që nga viti 1996. Me përvojën e saj të mirë dhe burimin e pasur të klientit, ekspozita ishte dikur platforma më e mirë në industri për kompanitë e industrisë për të zgjeruar tregun ndërkombëtar.

Kategoritë e produktit:

◆ Falje

Falje automjetesh dhe falje për vetura, Formëzime për makina qepëse; falje detare, Formëzime për motorët me naftë, falje për industrinë petrokimike, falje aeroplanesh, falje që mbajnë, falje të energjisë bërthamore, (Anije me presion, makineri tekstili, makineri hekurudhore, makineri për minierat e qymyrit, makineri ndërtimi, miniera, ngritje, armë, fuqi termike, fuqi stacione, boshte, ingranazhe, rollers, mbulesa, etj.) falje dhe fllanxha të ndryshme; Boshllëk i imët, farkëtim i trupit të tubit, etj. Pajisje mjekësore; Makineritë farmaceutike; Formëzimi i makinerive farmaceutike të paketimit; Falje të ndryshme të ftohta, pjesë të nxjerrjes së ftohtë; Falje pajisjesh; Falje makineri industriale të lehta.

◆ Produkte fllanxhe dhe unazë

Të gjitha llojet e fllanxheve të mëdha fl fllanxha me diametër të ndryshëm, fllanxha çeliku inox, fllanxha e enës nën presion, fllanxha e energjisë së erës, fllanxha integrale, fllanxha me fije, fllanxha e saldimit të sheshtë, fllanxha e saldimit të sheshtë me qafë, fllanxha e saldimit të prapanicës, fllanxha e saldimit të prapanicës, fllanxha e saldimit me fole, fllanxha pa mëngë, fllanxha rreshtimi, fllanxha jostandarde, standarde amerikane, standarde gjermane, standarde japoneze, standarde ruse dhe seri të tjera të fllanxha standarde, mbulesë France France, elementi fllanxhë, fllanxha, fllanxha, mbulesa mbrojtëse nga fllanxha, copëza fllanxhi, të gjitha llojet të unazës mesatare dhe të vogla, të mëdha, standarde, unazë në formë të veçantë, kushineta me mëngë, unazë ingranazhesh, rim, falje unazash etj.

Equipment Pajisjet e falsifikimit dhe lëndëve të para

Pajisjet e falsifikimit, pajisjet e falsifikimit vdesin, pajisjet e falsifikimit falas, falsifikimi i robotit. Prerje lazer, nxjerrje, formim rrotullues, prerje, makine sharre shiritash, sharrë rrethore, pajisje për formimin e rrotullimit të kthesës, mulli rrotullues pykë kryq, makine petëzimi unazor, shtypje mekanike, shtypje automatike e falsifikimit, shtypje falsifikimi / e ftohtë / e ngrohtë, shtyp hidraulik, pajisje automatike formimi , pajisje të formimit të përgjithshëm, falsifikim çekiç, makinë falsifikimi, makinë riveting, automatizim, shërbime këshillimi, falsifikim të teknologjisë dhe pajisjeve të prodhimit, Formëzimi i lëndëve të para (shufra, çeliku të rrumbullakët, profili, çeliku vdes, çeliku i mjeteve), furrat industriale, furrat dhe energjia - ruajtjen e teknologjive për falsifikimin e shërbimeve të prodhimit, importit dhe eksportit, certifikimin ISO / QS 9000, mirëmbajtjen mekanike dhe pajisjet e dorës së dytë, hartimin e procesit, dhe CAD, CAM, falsifikimin e pajisjeve dhe instrumenteve të testimit, falsifikimin e pajisjeve ndihmëse.

500 Figurë u larguan