Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Didac China - Panairi Ndërkombëtar i Arsimit

nga October 01, 2020 09:30 deri October 03, 2020 18:00
+ 86 21 5471 6885 / 7208

http://www.didacta-china.com


Booking.com
http://www.didacta-china.com

Didac China-Platforma e vetme ndërkombëtare për zgjidhje të arsimit në Kinë

didac Kina është Ekspozita VETEM ndërkombëtare që përqendrohet në furnizime didaktike, shërbime edukative, STEAM & Co, si dhe teknologji dhe dixhitale për burime arsimore dhe trajnuese. Isshtë një vitrinë globale e teknologjisë inovative, instrumenteve moderne dhe burimeve, përparimeve bashkëkohore arsimore dhe shërbimeve që nxisin dhe ndihmojnë mjedisin mësimor dhe mësimdhënës.

Mbajtur çdo vit, didac Kina punon si një platformë ideale për të gjithë sektorin e arsimit dhe trajnimit. Kjo ngjarje është organizuar nga Shoqata e Tregtisë në Kinë e Kinës që posedon një rrjet prej mbi 100 mijë arsimtarësh nga e gjithë Kina. Panairi gjithashtu ndjek konceptin e "Didacta Association Germany" dhe do të shfrytëzojë potencialin e madh të tregut të industrisë arsimore të Kinës. Ai gjithashtu është rritur nga ministritë e shquara të Qeverisë së Kinës dhe organe të ndryshme arsimore.

didac Kina është një fazë ideale për të hyrë në tregun aziatik dhe rrjetin në të gjithë kontinentet me arsimtarë dhe ata nga sektori i burimeve arsimore dhe trajnimit.

Kategoritë e produktit:
 • Shërbimi arsimor
 • Programi & Kurse
 • E-Mësim & Softuer
 • Teknologji edukative
 • Furnizime Arsimore
 • Material didaktik & i palëvizshëm
 • Robotikë dhe avion
 • Pajisjet AR & VR
 • Kampet Verore dhe Programi Ndërkombëtar
 • Hapësira e të nxënit
 • Produkte dhe pajisje kopshtesh
 • Trajnim dhe kualifikim

Profili i Vizitorëve
 • Krijuesit e vendimeve dhe blerësit fundorë - Pronarë, drejtorë, kryetarë, drejtorë, regjistrues, menaxhim të lartë, etj nga kopshti, shkollat ​​publike dhe private, Universitetet dhe Kolegjet (publike dhe private),
 • Parimet e institucioneve të trajnimit
 • Organet qeveritare dhe shoqatat
 • Shpërndarësit dhe partnerët e kanalit përfshirë shitës, agjentë, etj
 • Media dhe të gjithë partnerët e industrive të ndërlidhura
 • Përfaqësuesit e Ministrisë
 • Përfaqësues nga organe të ndryshme qeveritare dhe shoqata
 • Shitësit me pakicë / Tregtarët me shumicë / Shpërndarësit / Rishites / Blerësit e Agjentëve
 • Dyqane, Supermarkete dhe dyqane me zinxhir
 • Consultants
 • Bankat / institucionet financiare
 • Media Publike dhe Sociale dhe shumë më tepër…

500 Figurë u larguan