Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita e automjeteve të reja të energjisë në Kinën Nanjing

Nga Mars 27, 2020 09: 00 deri në mars 29, 2020 18: 00
Klikime: 357
c1006.jpg - 91.54 kB
Ekspozita ndërkombëtare e ruajtjes së energjisë në Kinë (Nanjing) dhe ekspozitë e re e automobilave të energjisë

"e pesë zonave të ekspozitës së madhe, sipërfaqe ekspozite 3 metra, galeri të reja energjie makina pasagjerësh dhe automjete komerciale, makina inteligjente të bëra pa automjete dhe ekspozitë teknologjike, pajisje automatike të lehta dhe prodhuese & kabinë inteligjente dhe pjesë themelore, bateri energjie dhe sistem karikimi dhe ekspozitë e pjesëve thelbësore, ekspozitë e inovacionit të modelit të biznesit për makinat dhe operatorët e rrjetit. Ne sinqerisht presim vëmendjen tuaj dhe sinqerisht ju ftojmë të merrni pjesë në shfaqjen e kursimit të energjisë në Nanjing dhe automjetin e ri të energjisë.

Kategoritë e produktit:
 • Automjet i ri energjetik (automjet pasagjerësh / automjet tregtar)
  Automjete elektrike hibrid (mikro miks, përzierje e lehtë, miks mesatar, hibrid plug-in miks i rëndë), automjete elektrike të pastra, automjete të qelizave të karburantit, automjete elektrike diellore dhe energji hidrogjeni, energji natyrore dhe të tjera të reja, karburant të pastër, automjete elektrike hibride dhe një shumëllojshmëri të emetimeve të ulëta, mbrojtje të mjedisit dhe automjeteve të kursimit të energjisë;

 • Automjete të pastra elektrike
  Makina elektrike, autobusë, autobusë, automjete logjistike elektrike, automjete elektrike për pastrim, automjete për pamjet elektrike, vagonë ​​stacionesh të ndryshme, karroca elektrike të golfit, traktorë elektrikë, automjete elektrike speciale, etj.

 • Sistemi i drejtimit të energjisë
  Bateria e energjisë, sistemi i administrimit të baterisë, qeliza e karburantit, sistemi hibrid i energjisë, motori i makinës, kontrolli i automjeteve elektrike, dhe sistemi i drejtimit, motori, testimi dhe pajisjet riparuese, testimi, monitorimi, instrumentet mbrojtëse, teknologjia e lidhur;

 • Pjesë të reja automatike të energjisë
  Kondensatorë të energjisë, supercapacators, fluturues, pompa elektrike të ngrohjes, drejtues të energjisë elektrike, kondicioner elektrik, goma, lidhje teli, materiale në lidhje me teknologjinë elektromagnetike;

 • Infrastruktura e tarifimit
  Stacioni i karikimit planifikimi i projektit inteligjent të rrjetit dhe shfaqja e rezultateve, inverteri, energjia diellore, energjia e erës plotësuese e produkteve të reja të teknologjisë së karburantit të automjeteve të automjeteve, pajisjet e shpërndarjes së energjisë së stacionit të karikimit, karikuesi, sistemi i monitorimit dhe kontrollit të energjisë, filtri aktiv është i instaluar 臵, karikimi i grumbullimit, transformatori , kabinete për shpërndarjen e energjisë, kabllo, pajisje që ngarkohen drejtpërdrejt, mbushjen e sistemit të administrimit të baterive dhe baterive, infrastrukturën e tarifimit të parkimit, monitorimin inteligjent, zgjidhjen e furnizimit me energji të stacionit të karikimit;


500 Figurë u larguan