Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita e industrisë së prodhimit të pajisjeve Yantai

nga August 13, 2020 09:30 deri August 15, 2020 18:00
0535-6663138
Klikime: 3604

Ekspozita e industrisë së prodhimit të pajisjeve Yantai

"Ekspozita e Industrisë së Prodhimit të Pajisjeve Yantai" është mbajtur me sukses për më shumë se dhjetë seanca, duke tërhequr afro 10,000 ekspozues dhe 350,000 vizitorë profesionistë. Ekspozita është planifikuar të mbahet në May çdo vit. Ajo ka formuar zakonin e vizitave të rregullta në ekspozita midis ekspozuesve dhe vizitorëve profesionistë dhe ka një reputacion të mirë në industri. Ajo jo vetëm që ka shpërndarë një numër të madh pajisjesh dhe teknologjish të reja në zonën blu ekonomike të gadishullit Shandong, por gjithashtu ka krijuar një platformë tregtare kryesisht për këmbim dhe shitje. Ne ju ftojmë sinqerisht pjesëmarrjen dhe përkushtimin tuaj për ju dhe ndërmarrjet tuaja për të ofruar shërbime më cilësore të ekspozitës!

Kategoritë e produktit:

Tools mjete dhe vegla makinerish: vegla makine për prerje metalike, mjete makinerie formuese, vegla makinerie speciale përpunimi dhe pajisje speciale, vegla mjetesh, instalime;

Factory fabrikë dhe robot inteligjentë: sensorë, inverter, instrument matës provash, aplikim i sistemit të robotit, integrim, teknologji vizive, automatizim jo standard, makina AGV; teknologji interneti e gjërave, teknologji cloud, saldim, spërkatje, paletizim, trajtim, robot montimi , robot koordinativ kartezian, krah mekanik; robot i detyrave të shtëpisë, robot rekreative, robot arsimor;

Equipment pajisje për prerjen e saldimit me lazer metalik: makinerinë e prerjes me lazer me fibër optike, makinerinë e shënjimit, makinën e saldimit, makinën gdhendëse, makinerinë punuese, makinën reaktive të kodit anti-falsifikim; Pjesë metalike fletë, pjesë strukturore, predhë, kabinet, kabinet shpërndarës; Pajisje dhe pajisje për saldim;

Technology teknologjia dhe pajisjet e ruajtjes së energjisë industriale dhe mbrojtjes së mjedisit: pluhuri industrial, administrimi i pluhurit, fshesat industriale, pajisjet e heqjes së pluhurit; Desulfurizimi dhe denitifikimi i gazit të gripit, pastrimi i gazit të gripit, ndarja e mjegullave të naftës, tifozi industrial; trajtimi industrial i mbeturinave industriale dhe urbane, riciklimin e burimeve të ngurta, monitorimin dhe rregullimin e tokës, testimin mjedisor dhe trajtimin e ujit;

Technology teknologji dhe pajisje për zëvendësimin e energjisë elektrike: bojler elektrik, pajisje elektrike për ngrohje dhe pajisje shtesë, ajri i kondicionuar dhe pompa e nxehtësisë, teknologjia dhe produktet e ngrohjes elektrike; Automjete elektrike, automjete energjetike, stacione karikimi (grumbuj);

Cast Kallëp precizion: furre, makine për përzierjen e rërës, makine për hedhjen e vdesit, pajisje për pastrim prishjesh; Rrëshirë, veshje, hekuri, metali hekuri, metale me ngjyra, rërë e veshur, dhe materiale të tjera të papërpunuara dhe ndihmëse, instrumente provë;

Equipment Pajisjet e ruajtjes dhe logjistikës: rafti, kafazi i ruajtjes, kabineti i mjeteve, paleta, kutia e qarkullimit, pirunin dhe aksesorët, pajisjet e paketimit dhe paketimit

Equipment pajisje elektromekanike dhe të përgjithshme: pompë, valvul, kompresor, kushinetë, pajisje hidraulike, pajisje vakum, tifoz;

Tools Vegla harduerike: elektrike, pneumatike, pneumatike, vegla dore, mjete mbrojtëse nga shpërthimi, mjete hidraulike, etj.

Makineritë e tjera: makineri ndërtimi, makineritë e ndërtimit, makineri për mirëmbajtjen e rrugëve, makineri bujqësore, pajisje transporti, automjete për qëllime speciale dhe pajisje të tjera të mëdha.