Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Metal + Metalurgji Kinë

From August 18, 2020 09:30 until August 20, 2020 18:00
+ 8621 5045 6700-451

http://www.mm-china.com/en/


Booking.com
http://www.mm-china.com/en/

Metal + Metalurgji Kinë

Një ngjarje e themeluar mirë botërore

Metal + Metalurgji Kina dhe ekspozitat e saj të njëkohshme mbulojnë një gamë të gjerë ekspozitash, Shkritore, Metalurgji, Furra Industriale, zjarrduruese, Qeramikë Industriale, Kallëp Die, jo-ngjyra dhe kushineta. Ngjarja do të mbahet në Qendrën Kombëtare të Ekspozitës dhe Konventave (Shanghai). Hapësira e ekspozitës pritet të tejkalojë 170,000 metra katrorë.

Kongresi i Shoqatës së Shkritërave të Kinës dhe Kongresi Ndërkombëtar i Kinës së çelikut do të organizohen njëkohësisht si gjithmonë. Simpoziumet dhe seminaret do të ofrojnë një platformë akademike për pjesëmarrësit për të mësuar dhe diskutuar temat e nxehta.

Mbështetur plotësisht nga autoritetet vendase, Metal + Metalurgji Kina është mbështetur gjerësisht nga shoqatat e njohura të industrisë nga Evropa, Italia, Gjermania, Spanja, Sh.B.A., Japonia, Koreja, etj. Rrjeti global siguron pozicionin kryesor të ekspozitës në botë .

Produkt Kategoria:

1. metalurgji

 • Impiante dhe pajisje për përpunimin e lëndës së parë dhe të parë
 • Impiante dhe pajisje për prodhimin e hekurit
 • Impiante dhe pajisje për prodhimin e çelikut
 • Impiante dhe pajisje për prodhimin e metaleve me ngjyra
 • Impiante dhe pajisje për hedhjen dhe derdhjen e çelikut të shkrirë
 • Impiante dhe pajisje për hedhjen dhe derdhjen e metaleve me ngjyra
 • Impiante dhe pajisje për formimin e çelikut
 • Bimë dhe sistem për formimin e metaleve me ngjyra
 • Produkte çeliku, produkte të metaleve me ngjyra, hekurudhor, materiale zjarrduruese
 • Matja dhe teknikat e inxhinierisë elektrike dhe automatizimi për impiante metalurgjike dhe mullinj kodrina
 • Pajisjet e ndryshme për bimë metalurgjike dhe mullinj për lëvizje
 • Pajisjet për mbrojtjen e mjedisit

2. shkritore

 • aktrime
 • Pajisje shkritore
 • Materialet shkritore
 • Moulds shkritore dhe modele
 • Veshjet dhe ndeshjet shkritore
 • Teknologji shkritore
 • Aplikimi kompjuterik

3. Furra industriale

 • Furrat e ndryshme të kursimit të energjisë dhe avancimit të mjedisit të avancuar
 • Pajisjet moderne të djegies
 • Material zjarrdurues dhe izolues për furrat
 • Pajisjet e rikuperimit të nxehtësisë së mbeturinave
 • Mekanizmi i furrës
 • Pajisjet ndihmëse të furrës
 • Instrument furre dhe sistemi automatik kontrolli
 • Incenerator për trajtimin e mbeturinave
 • Komponentët, pajisjet ndihmëse

4. Tjetër

 • Shërbime të biznesit, tregtisë, këshillimit dhe planifikimit
 • Publikime Teknike, periodikë dhe rrjete

500 Figurë u larguan