Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

EuroTier Kinë

nga September 07, 2020 09:00 deri September 09, 2020 18:00
010-64972776

https://www.eurotierchina.com/


https://www.eurotierchina.com/
Klikime: 1278

EuroTier Kinë
Rreth panairit

Marka e shfaqjes së tregtisë EuroTier është e vetmja platformë që përfshin ekspertizën e kafshëve në të gjitha segmentet (Bulmet, Derra, Gjëndje, Shpendë, Dele, Peshk dhe Bricjapi). Ekspozuesit do të kenë mundësinë që të shfaqin ofertat më të fundit në këtë sektor në një rritje dhe treg dinamik.

Rritja e kërkesës - Një biznes i shkëlqyeshëm
 • Sektori i blegtorisë në Kinë * - Faktet dhe Shifrat
 • Sipas hulumtimit të tregut të bërë nga DLG një në tre fermerë të anketuar synojnë të investojnë në biznesin e tyre në muajt e ardhshëm 12.
 • Mishi i derrit do të mbetet mishi i preferuar i popullit kinez në vitet në vazhdim, duke përbërë rreth 60% të gjithë konsumit të mishit, i ndjekur nga shpendët, viçi dhe viçi, dhe delet dhe qengji.
 • Kina është importuesi më i madh në botë i qumështit dhe tani prodhuesi i katërt më i madh i qumështit dhe produkteve të qumështit.
 • Numri i fermave të shumimit pothuajse u dyfishua nga periudha e 2000 në 2012 për shkak të programeve të mëdha të investimeve të qeverisë qendrore dhe lokale kineze.
 • Sfidat aktuale të rajonit nënkuptojnë një kërkesë të lartë për teknologji dhe zgjidhje të reja: cilësinë dhe sigurinë e ushqimit, modernizimin e objekteve ekzistuese, përmirësimin e shëndetit të kafshëve, uljen e emetimeve, rritjen e efikasitetit të ushqimit.

Jini pjesë e saj - arsye për të marrë pjesë
 • Tregu i lulëzuar
 • EuroTier Kina ju jep mundësinë të lidheni dhe të hyni në një treg blegtoral në rritje.
 • Shfaqje unike
 • Marka e shfaqjeve tregtare EuroTier është e vetmja markë që përfshin ekspertizën e kafshëve në të gjitha segmentet (Ditari, bagëtia, shpendët, delet, peshqit)
 • Partnerë të fortë
 • Një rrjet mbarëbotëror, kontakte të forta rajonalë dhe partnerë me përvojë në organizimin e ngjarjeve të blegtorisë do t'i japin një ndërmarrje EuroTier China një nga ekspozitat më të mëdha të blegtorisë në rajon.
 • Program teknik i përshtatur
 • Ekspertë ndërkombëtarë dhe kombëtarë do të prezantojnë dhe diskutojnë çështje kryesore të blegtorisë në lidhje me nevojat e veçanta të tregut kinez.
 • Programi i Blerësit të Hostuar
 • Takoni blerësit tuaj kryesorë në EuroTier China. Një Program Gjithëpërfshirës i Blerësve të Pritur lejon një rrjetëzim më të efektshëm në shfaqje.
 • Programi ekskluziv i nisjes së partnerëve
 • Mundësia juaj për të marrë një pozicion qendror në këtë ngjarje.
Kategoritë e produktit:
 • Kultivimi i kafshëve, programet e shumimit, tregtia, teknologjia riprodhuese
 • Ushqimi dhe inputet e tjera të fermave
 • Ruajtja e ushqimit, prodhimi i ushqimit
 • Strehimi i kafshëve dhe ndërtimi i derdhur
 • Mbajtja dhe teknologjia e të ushqyerit
 • Klima dhe teknologjia mjedisore
 • Teknologjia e qumështit dhe ftohjes
 • Teknologji për feces, pleh organik të ngurtë dhe të lëngshëm
 • Automjete transporti, shërbime transporti
 • Përpunimi dhe tregtimi
 • Pajisjet dhe aksesorët
 • Menaxhimi dhe këshillimi
 • veterinari
 • Mbrojtja e mjedisit blegtoral

Booking.com

500 Figurë u larguan