Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Trego në natyrë Azi-Paqësori

nga Qershor 19, 2020 09: 00 deri Qershor 21, 2020 17: 00
0086-25-86891506 ; 0086-25-86891551

Trego në natyrë Azi-Paqësori

Vitet e fundit, industria e sporteve në natyrë në Kinë ka hyrë në rrugën e shpejtë të zhvillimit

Vitet e fundit, industria e sporteve në natyrë në Kinë ka hyrë në rrugën e shpejtë të zhvillimit. Personat që marrin drejtimin në aktivitete në natyrë, vazhdimisht përmirësojnë shkallën e specializimit të sporteve dhe pajisjeve në natyrë. Grupi masiv gjithashtu po pranon gradualisht mënyrën e kohës së lirë dhe pajisjet e orientuara sportive me sporte të jashtme si përmbajtje dhe po ndjek kombinimin e funksionalitetit dhe modës. Konsumatorët femra janë bërë gradualisht forca kryesore për të promovuar rritjen e qëndrueshme ekonomike.

Ekspozita në natyrë e Azisë Paqësorit do të vazhdojë të eksplorojë fushën në natyrë

Ekspozita në natyrë e Azisë së Paqësorit do të vazhdojë të eksplorojë fushën e jashtme, duke krijuar zona të veçanta për sporte ujore, çiklizëm sportiv, udhëtime në natyrë dhe jetë dhe sporte të grave. Gërmoni thellë në atributet e trendit në natyrë, inovacioni IN! Zona e lëshimit të funksionit aktual; Rreth zhvillimit të qëndrueshëm të kritereve të zhvillimit, mbrojtjes shtesë të mjedisit dhe zonës së mirëqenies publike, popullarizimit, vendosin rëndësinë e mbrojtjes së mjedisit.

Për më tepër, në Azinë-Paqësorin e hapur gjatë vitit të kaluar

Për më tepër, në ambientet e jashtme të Azisë-Paqësorit gjatë vitit të kaluar, kompania Nanjing NingFei u përqëndrua përkatësisht me trendin ekskluziv për komunitetin e miqve të skive BOOMSKI, entuziastë të peshkimit të detit vendas për të siguruar një gamë të plotë të shërbimit të peshkimit të detit, trupi HuaGong, të firmosur një marrëveshje strategjike bashkëpunimi , pasi zhvillimi i mëtutjeshëm i skijimit, peshkimi në det krijon një partneritet, ky vit i përbashkët i Azisë së Paqësorit do të jetë burime me cilësi më të lartë, do të krijojë zona sportesh me akull dhe dëborë, zona peshkimi deti, dhe është mbi bazën e kërkesës së tregut, zhvillimin e zona sportive e kohës së lirë, paraqitja e qasjes më të gjerë të shitjeve të minierave për ekspozuesit, tërheq një turmë më të gjerë të konsumatorëve.

Përputhja e saktë e nën-seksionit të biznesit

Në mënyrë që të përmirësohet në mënyrë efektive efikasiteti i pjesëmarrjes së markës dhe të shtrihet horizontalisht ndikimi i ekspozitës, ekspozita në natyrë Azi-Paqësore 2020 do të ftojë me energji vizitorë profesionistë, siç janë e-commerce, tregtarët, blerësit, KOL dhe operatorët e markës për të eksploruar më shumë partnerë dhe mundësi të reja biznesi. Ne do të vazhdojmë të vendosim aktivitete të veçanta të përputhjes së biznesit dhe e-tregtisë ndërkufitare në vendin e ekspozitës për të siguruar mundësi më të sakta të bashkëpunimit tregtar për markën, kryerjen e komunikimit të drejtpërdrejtë me partnerë të mundshëm, krijimin e rrjetit tonë "marrëdhënie" dhe hapjen e një mënyra e efektshme e lidhjes. Komuniteti i bashkëpunimit të tregtisë në internet synon të ndërtojë bashkëpunim të njëanshëm biznesi dhe platformë shkëmbimi përmes shërbimeve tre-dimensionale në internet dhe offline!

Së dyti, sipas nevojave të ndryshme të pronarëve të markave dhe ndryshimeve në mjedisin e tregut, ekspozita në natyrë e Azisë Paqësorit do të zgjedh strukturën e audiencës tregtare dhe do të eksplorojë me forcë burimet e reja të audiencës. Nga njëra anë, përmes stacionit të publicitetit të qytetit, rekrutohen praktikues në industri të jashtme dhe të lidhura me to (sporte / udhëtime / skijimi / zhytjeje); Nga ana tjetër, për të ftuar vizitorë të huaj, Ningfei ka ngritur një zyrë të Amerikës së Veriut në Kanada, dhe përgatiten në mënyrë aktive për të ngritur zyrën evropiane dhe zyrën e Azisë Juglindore.

Përveç kësaj, ekspozita në natyrë 2020 Asia Pacific do të shtojë gjithashtu më shumë burime kanalesh dhe furnizues të zgjidhjeve brenda dhe jashtë vendit për të ndihmuar markat dhe ndërmarrjet të arrijnë marrëveshje, të përfundojnë rregullimet dhe ndryshimet e tyre dhe të ndërtojnë një platformë efikase tregtare.

Së katërti, ekspozita do të jetë e hapur për publikun për dy ditë pas ekspozitës. Entuziastë dhe qytetarë të jashtëm janë të ftuar të marrin pjesë në tregun e hapur malor në vend dhe projekte përvoje të lidhura.

Më në fund, për të gjithë ekspozuesit dhe vizitorët e ekspozitës në natyrë të Azisë Paqësorit, ekspozita në natyrë e Azisë Paqësori ka filluar plotësisht sistemin e anëtarësimit "mal dhe rrymë shkëmbimi", duke synuar t'u sigurojë anëtarëve shkëmbime tregtie më të zhytura, promovim të mediave, në vend dhe bashkëpunimi në internet dhe shërbime të tjera afatgjata.

500 Figurë u larguan