Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Makineritë e rënda Azi (Shtyhet)


From November 03, 2020 09:00 until November 06, 2020 17:00
(86) 21 5045 6700

Makineritë e rënda Azi

Burimet tona, për t'ju sjellë suksesin më të madh

Përmes kanaleve të tyre, mediave dhe partnerëve vendas dhe të huaj, dy organizatorët kryesorë të ekspozitës kanë grumbulluar dhe azhurnuar vazhdimisht bazën e të dhënave të blerësve të industrisë së baterive gjatë 10 viteve. Deri më tani, ata kanë grumbulluar më shumë se të dhëna të kufizuara blerësish 150,000, midis të cilave përqindja e kërkesës aktive për blerje është më shumë se 30%. Pritet një audiencë e industrisë së 80, 000.

Ndikimi i përgjithshëm i industrisë së përdoruesve

Përdoruesit global do të ftohen të marrin pjesë në një gamë të plotë ndërmarrjesh; Për aplikimin e blerjes speciale, organizatori do të ndihmojë në përputhjen e blerjeve në vend.

Publicitet dhe promovim gjithëpërfshirës, ​​për ju që të ndërtoni platformën më të lartë me kosto efektive për investime

Para fillimit, kompania ka nxjerrë buletinet elektronike, duke postuar materiale për ekspozita, duke dërguar mesazhe celularë për më shumë se audiencë të mundshme 150,000, dhe reklamim në industri gati 100 dhe media publike me një publicitet dërrmues.

Gjatë ekspozitës, pothuajse 200 gazetarë profesionistë dhe të mediave masive nga Gjermania, Japonia, Britania, Italia, Danimarka, Rusia, India, Kina, Hong Kongu, Tajvani, dhe vende dhe rajone të tjera do të bëjnë raporte gjithëpërfshirëse dhe të hollësishme mbi ekspozitën me anë të televizion, radio, gazeta, revista dhe internet.

Informacioni i ri i ekspozuesve do të jetë në sallën e ekspozitës në internet në faqen e drejtë, me blerës nga e gjithë bota, siç janë kontakti zero në distancë; Kjo nuk është vetëm një ngjarje ditore 4, por edhe një ngjarje ditore 365. Aktiviteti i klubit vjetor të blerësve ndihmon ekspozuesit të marrin mundësinë për të bashkëvepruar me blerësit për të marrë informacion dhe për të promovuar markën.

Objektet dhe shërbimet e klasit botëror e bëjnë ekspozitën një përvojë të paparë

Qendra e re e ekspozitës ndërkombëtare e Shangait është salla më e madhe dhe më e përparuar e ekspozitës në Azi. Më shumë se zyrtarë të vjetër të 20,000 dhe vendimmarrës të afërt në industrinë e blerësve u sollën tek ekspozuesit. Audienca profesionale nga vendet dhe rajonet 69, të paktën një e gjashta e audiencës po kërkojnë teknologjinë më të fundit në industri

Kategoria e produktit:
  • Makineritë metalurgjike
  • Makineritë e minierave
  • Makineri ngritëse
  • Pajisjet e ngritjes së serive
  • Makineritë përcjellëse
  • Automjetet industriale
  • Pajisjet e magazinimit logjistik
  • Pajisjet hidraulike të lubrifikimit
  • Kallëp dhe falsifikim i rëndë
  • Pajisje metalurgjike, ngritje të minave dhe pajisje makineri transporti

Klikime: 6395

Gjeni akomodimin tuaj përreth

vizitë
pershendetje vizitore te ekspozite
0
刘 旺 璁
重型 机械
来自 马来西亚 的 卡车 与 机械 买卖 商
0

500 Figurë u larguan