Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita e Pjesëve Ndërkombëtare të Automjetit dhe Shërbimit Chongqing

Nga shtatori 19, 2018 09: 00 deri në shtator 21, 2018 18: 00
+ 49 (0) 89 55 29 12 - 0

https://www.imag.de/en/index.php

Booking.com
https://www.imag.de/en/index.php

c923.jpg - 2.77 MB

Ekspozita e Pjesëve Ndërkombëtare të Automjetit dhe Shërbimit Chongqing

CAPE - Ekspozita Ndërkombëtare e Auto Pjesëve dhe Shërbimeve Chongqing mbahet dy vjet në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitës Chongqing. Ngjarja është e vendosur në zemër të industrisë së automjeteve kineze dhe trajton çështje kryesore, si rrjetëzimi dhe automatizimi, ngasja autonome, sistemet inteligjente të trafikut dhe elektromobiliteti dhe ofron një platformë të veçantë për kompanitë që të paraqesin këto zhvillime të reja në panairin e tregtisë.

Kategoritë e produktit:
  • Teknologji dhe produkte relativisht të reja të energjisë automobilistike
  • Teknologji dhe produkte automatike inteligjente dhe të lëvizshme
  • Pjesë dhe përbërës automobilistik, përfshirë motorin dhe sistemin mekanik
  • Sisteme ingranazhi, shter, bosht, drejtues, frenim, pezullim dhe sistemet e trupit
  • Sistemi elektrik dhe elektronik, duke përfshirë Baterinë, motorin elektrik, kontrollin elektrik
  • Sistemi, zvogëlimi i brendshëm, sistemi elektronik, sistemi i sigurt dhe i sigurisë së automjeteve
  • Pajisjet dhe sistemet matëse, testuese dhe kontrolluese; Mirëmbajtja dhe riparimi,
  • pajisje garazhesh, punëtorie dhe stacione pune
  • Produktet e kujdesit të makinës
  • Bojra, Lubrifikante, aditivë dhe furnizime të tjera automatike


500 Figurë u larguan