Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita e gomës dhe plastikës në Azi

Nga Mars 19, 2020 09: 00 deri në mars 21, 2020 18: 00
+86-20-29188156;+86-20-29188152
Klikime: 4843

Paraqitja e Expo Rubber & Plastics Asia

E pritur në qytetin Shenzhen, një qendër ndërkombëtare ekonomike dhe tregtare në Kinë, Azia e Gomës dhe Plastikës Ekspozita do të vendosë qindra ekspozues të kualitetit ballë për ballë me profesionistë globalë në një dysheme të shfaqjes 30,000 sq.m!
Duke u ndalur te produktet prej gome dhe plastike, shfaqja synon ndërtimin e një platforme ndërkombëtare dhe profesionale për tregti dhe markë globale, veçanërisht për prezantimin e markave premium të Kinës dhe plastikës në botë, si dhe markave të huaja në Kinë.
Mbështetur nga media dhe shoqatat tregtare globale 100 +, shfaqja ka tërhequr dhjetëra ekspozues deri në gusht të 2019. Për më tepër, aktivitetet dhe ngjarjet tona të ndryshme dhe përkatëse live janë gjithashtu të disponueshme për të gjithë të pranishmit!

Kategoritë e produktit:
  • Produkte gome dhe plastike
  • Materiale gome dhe plastike
  • Makineritë e gomës dhe plastikës
  • Pajisje Ndihmëse
  • Moulds & Vdes
  • Ngjyrat industriale dhe aditivët
  • Printime dhe Paketim
Kohen kristiane
interesi për fabrikat
quisiera saber si e esta feria hay fabricantes de guantes de latex, guantes de nitrilo y guantes para li, pieza del hogar

500 Figurë u larguan