Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ngrohja Ndërkombëtare Xi'an, Ventilimi i Kondicionimit të Ajrit & Ekspozita e Sistemit të Shtëpisë së rehatshme

nga Qershor 11, 2020 09: 00 deri Qershor 13, 2020 16: 30
+86-29-83692175 ; +86-29-83118378

Ngrohja Ndërkombëtare Xi'an, Ventilimi i Kondicionimit të Ajrit & Ekspozita e Sistemit të Shtëpisë së rehatshme

Ekspozita e ngrohjes CNHE Zhen Wei është një ngjarje profesionale në shkallë të gjerë dhe e shkallës së lartë, me një histori të gjatë në Kinë

Ekspozita e ngrohjes CNHE Zhen Wei është një ngjarje profesionale në shkallë të gjerë dhe e shkallës së lartë, me një histori të gjatë në Kinë. Që nga fillimi i tij në 1999, ajo është bërë një ekspozitë e klasit të parë në fushën e ngrohjes dhe ngrohjes në Kinë pas viteve të lavdishme 24. Hasshtë bërë një platformë që ndërmarrjet vendase dhe të huaja të promovojnë markat e tyre, të zgjerojnë transaksionet dhe të forcojnë ndikimin e tyre dhe të promovojnë zhvillimin e ndërmarrjeve vendase dhe të huaja për të arritur rezultate të reja dhe për të arritur një nivel të ri.

Ngrohja Ndërkombëtare Xi'an, Ventilimi i Kondicionimit të Ajrit & Ekspozita e Sistemit të Shtëpisë së rehatshme

Ngrohja Ndërkombëtare Xi'an, Ventilimi i Kondicionimit të Ajrit dhe Komoditeti Ekspozita e Sistemit të Shtëpisë do të mbahet në xi 'një qendër ndërkombëtare ekspozite e rrugës së mëndafshit, duke mbuluar një sipërfaqe prej 50,000 metra katrorë. Ekspozita gjithashtu do të mirëpresë dhjetra grupe të mëdha blerësish profesionistë, me një audiencë totale prej gati 50,000 herë-personash, duke pritur për ardhjen tuaj!

Produkt Kategoria:

1. Pajisjet dhe pajisjet e ngrohjes qendrore

Kaldaja, kazani i gazit, kazani me azot të ulët, makina me djegie të azotit të ulët, kazani i biomasës; Sisteme të ndryshme të ngrohjes dhe ujit të nxehtë; Të gjitha llojet e radiatorëve të ngrohjes dhe përputhjen; Shkëmbyesi i nxehtësisë në pllaka dhe pajisjet e shkëmbimit të nxehtësisë; Rrjeti nënujor i tubit për ngrohje në dysheme (i vendosur) i ujit, pajisjet e pastrimit të ndërtimeve dhe përputhja

2. Ngrohje elektrike

Furra elektrike e varur në mur, kabllo e nxehtë, film me ngrohje elektrike, kristal karboni, pajisje elektrike për ngrohje, pajisje të reja elektrike për ngrohje elektrike dhe pajisje të teknologjisë së ngrohjes së hapësirës, ​​etj. Ngrohje polare; ngrohës me gaz / ngrohje elektrike, tifoz, sobë, fireplace, ngrohje tavan rrezatues, etj.Pajisjet teknike të energjisë termike dhe pajisjet mbështetëse

3. Pompë e nxehtësisë, ventilimi i ajrit të kondicionuar dhe sistemi i ajrit të freskët

Sistemi i pompës së nxehtësisë së burimit tokësor / burimit të ujit / burimit të ajrit dhe teknologjisë së shfrytëzimit dhe shfrytëzimit gjeotermik; Kondicioneri qendror / tifoz / spiralja / kanal / tuyere / perde ajri dhe pajisje të tjera të ventilimit

4. Sistemi i rehatshëm në shtëpi

Sistemi qendror i ventilimit të ajrit të freskët; Sistemi qendror vakum; Sistemi i temperaturës dhe lagështisë së vazhdueshme; Shtëpi e zgjuar; Teknologjia dhe pajisjet e zbulimit dhe pastrimit të ajrit

5. Pompa, valvola, tuba, matës i nxehtësisë, kontroll automatik dhe pajisje për kursimin e energjisë dhe mbrojtjen e mjedisit

Sistemi automatik i kontrollit të funksionimit të sistemit të kabinës / ngrohjes / ajrit të kondicionuar dhe sistemit të ngrohjes; pajisje hidraulike të bilancit, valvola kontrolli HVAC, pajisje tubi, pompa; integrimi i sistemit të stacionit të shkëmbimit të nxehtësisë; Djegësi, tubi tymi, qymyri në gaz dhe teknologjia e përdorimit të energjisë së pastër; gazi njehsor; Analizuesi i gazit, sistemi i monitorimit të vazhdueshëm të emetimeve të gazrave të gripit, njehsori i përqendrimit të pluhurit, njehsori termik i instrumentit, valvula (instrumenti) për kontrollin e temperaturës dhe pajisjet e tjera të menaxhimit dhe testimit të inxhinierisë dhe mbrojtjes së mjedisit

6. Produkte dhe pajisje për ngrohje tokësore

Filmi elektrotermik, pllaka elektrike, dyshemeja për ngrohje, kabllo gjeotermik dhe produkte të tjera; ngrohja e dyshemesë me ujë të nxehtë me temperaturë të ulët (ndërmarrje tub), teknologji e re: çimento shkumë, makineritë e reja të ndërtimit, ngrohja e dyshemesë modulare, tulla me bazë rrezatuese, tubi i ngrohjes së dyshemesë për ngrohje dysheme dhe produkte mbështetës, pajisjet e prodhimit të ngrohjes në dysheme, teknologji të re, etj

500 Figurë u larguan