Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Panairi Ndërkombëtar i mallit sanitare Guangzhou


From December 21, 2020 09:00 until December 23, 2020 18:00
+ 86-20 28966533-

Panairi Ndërkombëtar i mallit sanitare Guangzhou

 
Ndërmarrja Sanitare dhe Panairi i Banjës Int'l 

GSW (njëkohësisht e mbajtur me ASIA POOL & SPA EXPO) pa një numër të madh të njerëzve nga brenda dhe jashtë vendit që merrnin pjesë. GSW bashkon shumë ekspozues të shquar të cilët drejtohen nga eksporti me produkte cilësore midis atyre që tashmë kanë bërë biznes me ndërmarrjet e huaja. Prandaj, ju mirëpresim nga e gjithë bota!

Në vend, një larmi produktesh do të shfaqen, duke përfshirë por pa u kufizuar në pajisjet e banjës, vaska të nxehta, kabina dushi, hidraulik banjo, qeramika, pajisje dhe komponentë, etj. Përveç kësaj, mundësi të shumta biznesi do t'ju paraqiten përmes aktiviteteve të njëkohshme, të tilla si një udhëtim në terren në fabrikat e famshme të ndërgjegjshëm sanitare, zona e përvojës së produktit të ri, Forumi Ndërkombëtar i Industrisë së Banjës, etj. 

 
Kategoritë e produktit:
  • Pajisjet e banjës: produkte sanitare, mobilje, dyshekë dushi, dhoma dushi, dhoma të integruara dush, vaskë, tas me tualet, bidete, rakorda, banja dush, pllaka, pajisje shtesë të montuara në mur, sensorë, tharëse dore, pasqyra banjo, dollapë banjo, tifozë shter, tharëse flokësh, perde, ndarëse, tuba, lavaman, ndriçim, materiale dekorative, pajisje të tjera, mjete dhe pajisje shtesë.  
  • Vaskë të nxehtë: banjë me vaskë të nxehtë, vaskë të nxehtë në natyrë, vaskë me inflatable, vaskë prej gize, fuçi dush druri, sistem masazhesh, sauna, dhomë masazhesh, pajisje për pishina, etj; 
  • Kabina dushi: mbyllja e dushit, kabina e dushit me avull, kabina e kompjuterizuar e dushit, mbyllja shumëfunksionale e dushit, xhami i zbutur, polistireni, lidhja e zinkut, çeliku i pandryshkshëm, doreza, gomari, varet, ndalesa e dyerve, etj;  
  • Hidraulik i banjës: tub kullimi, valvul flluskë, lavaman, kokë dush, PP-R, PVC-U, rakord, tub, valvul, rezervuar uji, pajisje banjo, fllanxha, kompensues, bashkues fleksibël, etj;  
  • Qeramikë: pllaka qeramike, pllaka muri, pllaka shtrimi, mozaikë, qelqi, metali dhe materiale të përbëra; të gjitha llojet e lëndëve të para qeramike, pigment dhe lustër qeramike, materiale të papërpunuara kimike, kallëpe, pajisje për prodhimin e qeramikës dhe mjete shtrimi, etj;     
  • Aksesorë dhe përbërës: grykë dushi, pompë, çelik të mbështjellë, kuti kontrolli, pompë ajri, ndërprerës pneumatik, gize, vëmendje nënujore, gjenerator avulli, filtër, etj.

 

Klikime: 7041

vend


Alisher
Alisher
Klikoni këtu për të kërkuar
0
Alisher
Sanitare
Ju lutem zgjidhni në sanksione sanksionesh
0

500 Figurë u larguan