Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Panairi Ndërkombëtar i Industrisë së Tekstileve dhe Veshjeve të Gjirit të Madh


From March 03, 2021 09:30 until March 06, 2021 18:00
(0755) 2267 1503

 

 Panairi Ndërkombëtar i Industrisë së Tekstileve dhe Veshjeve të Gjirit të Madh

 

DTC është ekspozita më e madhe e makinerive të veshjeve në Kinë në jug dhe e dyta vetëm për ekspozitën e dytë të madhe kombëtare të pajisjeve të qepjes në Shanghai CISMA

DTC është ekspozita më e madhe e makinerive të veshjeve në Kinë në jug dhe e dyta vetëm për ekspozitën e dytë të madhe kombëtare të pajisjeve të qepura në Shanghai, CISMA, ekspozitë 3.9 metra katror, ​​ekspozuesit 470, më shumë se kabinat 2000, makinat e qëndisjes, pajisjet lazer, në ekran para qepjes / qepjes / pas qepjes pajisje, CAD / CAM, sistemi i varur, pajisje shtypëse, makineritë e gërshetimit, menaxhimi i informacionit të ndërmarrjeve, dhe produkte të tjera, fytyrat e tekstileve tërheqin blerës profesionistë 31500 ...

 

Perspektiva e tregut të veshjeve në Kinë

Sipas statistikave të doganave, në tre muajt e parë të 2019, eksportet e tekstilit dhe veshjeve të Kinës arritën në $ 39.246 miliardë dollarë, duke u rritur 15.20% nga viti në vit. Eksportet e tekstilit arritën në një miliardë dollarë amerikanë 15.207, duke shënuar një pikë përqindje 26.54 në krahasim me të njëjtën periudhë të vitit të kaluar. Eksportet e rrobave arritën në një total prej $ miliardë $ 24.039, me rritje 11.68% nga viti në vit dhe pikat e përqindjes 9.03

 

Fusha e Ekspozitave:
 • Aksesorë & Pjesë
 • Shtypja dhe përfundimi
 • Qëndisje
 • thurje
 • Shërbimi Informativ / Revistat
 • Rrethore thurimë
 • Para qepje / prerje
 • Thurje me shtrat të sheshtë
 • Qepje & Qepje
 • logjistike
 • Sistemi CAD / CAM / Sistemi i kapur
 • Printime Pajisjet
 • ERP
 • Pajisje tejzanor
 • Pajisje Laser

Klikime: 8194

vend


500 Figurë u larguan