Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Takimi përputhet me E-commerce ndërkufitare B2B

Nga tetori 10, 2019 09: 00 deri në tetor 12, 2019 18: 00
+ 86-20-8852 9074

http://www.ciefair.com/en/

Booking.com
http://www.ciefair.com/en/

0971.jpg - 44.15 kB

Ndër dhjetëra mijëra SKU dhe shumëllojshmëri të gjerë të produkteve

Ndër dhjetëra mijëra SKU dhe shumëllojshmëri të gjerë të produkteve, cili do të jetë artikulli më i shitur? Shfrytëzojeni këtë mundësi, zgjedhni produktin tuaj dhe mundi tregun. I shqetësuar për humbjen e pjesës së tregut ndërsa zgjidhni me përpikëri të duhurin nga gazilionet e produkteve? Ne jemi këtu për ju! Ejani në Tregtinë Ndërkufitare të Tregtisë B2BMatching. Bisedoni ballë për ballë me qindra furnizues dhe merrni produkte me cilësi të lartë në asnjë kohë. Ne mund t'ju ndihmojmë të zgjidhni produktin më të mirë në një mënyrë inteligjente dhe të rrisni praninë ndërkombëtare të markës suaj.

Bisedoni ballë për ballë me qindra furnizues dhe merrni produkte me cilësi të lartë në asnjë kohë. Ne mund t'ju ndihmojmë të zgjidhni produktin më të mirë në një mënyrë inteligjente dhe të rrisni praninë ndërkombëtare të markës suaj.

tërheqje

1. Kjo është një festë me të gjitha llojet e produkteve nga ekspozuesit mbi 300, prodhuesit e specializuar në furnizimin e shitësve ndërkufitar të e-tregtisë ndërkufitare, dhe mbi ekspozuesit 500 për ofruesit e shërbimeve, si logjistikë, pagesa, marketing, taksim, pronë intelektuale, regjistrim të markës tregtare, trajnim etj .. Në përputhje me tendencat e fundit të tregtisë elektronike, ne i ndihmojmë furnitorët të shesin produktet e tyre mirë dhe shitësit e të gjitha madhësive zgjedhin hitet.

2. Ne lidhim furnizuesit, platformat, shitësit dhe ofruesit e shërbimeve të palëve të treta, të gjithë lojtarët përgjatë zinxhirit të tregtisë elektronike.

3. Ne ofrojmë përvojë online plus blerje offline. Informacioni për çdo produkt në shfaqje është i arritshëm përmes llogarisë CIE We Chat. Për më tepër, blerësit do të jenë në gjendje të zgjedhin produkte në internet dhe të kontaktojnë shitësit në linjë, duke përmirësuar nivelin e suksesit të transaksionit.

4. Ne gjithashtu ftojmë të shtëna të mëdha, KOLS, dhe drejtues në e-tregtinë ndërkufitare, tregtinë e jashtme dhe industritë prodhuese, për të shkëmbyer pikëpamje mbi tema të nxehta, tendencat, problemet dhe zgjidhjet në industri, dhe të ndajmë mendimet e tyre për të ardhmen e tregtisë.

500 Figurë u larguan