Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Takëm

Nga Marsi 29, 2020 09: 00 deri në prill 01, 2020 18: 00
+86 021 3339 2521

https://en.jiagle.com/hotelex-shanghai-exhibition/overview/exhibit-categorie/83/

Booking.com
https://en.jiagle.com/hotelex-shanghai-exhibition/overview/exhibit-categorie/83/
Kategorite Mikpritje
Klikime: 2073
Takëm

Industria e takave po zhvillohet gradualisht së bashku me zhvillimin e industrisë së hotelierisë. Zhvillimi i industrisë ushqimore globale ndikohet nga shumë faktorë të tillë si historia dhe kultura, mjedisi klimatik, zhvillimi ekonomik, besimet fetare dhe zakonet tradicionale. Ekzistojnë ndryshime midis industrisë së sendeve të tavolinës globalisht.

Sidoqoftë, ne besojmë se zhvillimi i industrisë së hotelierisë globale do t'i kushtojë më shumë vëmendje cilësisë dhe shëndetit në të ardhmen, që do të thotë ushqime dhe sende gatimi të cilat pasqyrojnë jetën cilësore dhe janë të shëndetshme do të bëhen më të njohura. Të udhëhequr nga një kërkesë e tillë e konsumatorit, industria globale e sendeve do t'i kushtojë më shumë vëmendje modelimit të produkteve, materialeve, cilësisë, etj. Dhe do të zhvillojë produkte me një sens të dizajnit që është më i shëndetshëm dhe më miqësor ndaj mjedisit. Në industrinë e hotelierisë, HOTELEX ka tërhequr marka të shumta globale për t'u bashkuar me ne.Kategoritë e produktit:
 • Qeramikë
 • Gotë
 • Stainless çeliku
 • Ari dhe Argjendi
 • Akrilik
 • Kristal
 • amineProfili i vizitorit
 • Dru dhe bambu / Materiale të tjera miqësore me mjedisin
 • Pajisjet dhe Pajisjet Hotele Importuesit / Eksportuesit / Distributorët
 • Prodhuesit e pajisjeve dhe pajisjeve hoteliere / OEM / ODM
 • Hotele / vendpushime / motele / apartamente të shërbyera / Klube të vendit
 • Restorante / Zinxhirët e Fast Foodit / Baret e Snack / Takeaways
 • Kafenetë / ahiftet
 • Bare / Pubs / Klubet e natës / Bare Karaoke
 • Logjistika & Transporti F & B
 • Zinxhirët / Franchisers / Franchisees
Booking.com

500 Figurë u larguan