Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Java për Teknologjitë Ndërkombëtare të Mjedisit Kinë

Nga Qershori 03, 2020 09: 00 deri në qershor 05, 2020 17: 00
+ 86 ?? 21? 33231300; + 86 21 61157173

http://www.wietecchina.cn/

Booking.com
http://www.wietecchina.cn/
Klikime: 2546

Java për Teknologjitë Ndërkombëtare të Mjedisit Kinë

Ekspozita botërore e mjedisit është një platformë globale në shkallë të gjerë për ekspozitën botërore për mbrojtjen e mjedisit. Ai synon të integrojë mbrojtjen e mjedisit tradicional komunal, civil dhe industrial me qeverisjen gjithëpërfshirëse të mjedisit dhe mbrojtjen e zgjuar të mjedisit, dhe të ndërtojë një platformë me ndikim për shkëmbimet e biznesit dhe tregtisë. Duke iu përmbajtur dekadave të ekspozitës së cilësisë ndërkombëtare të ekspozitës ndërkombëtare dhe profesionale, dhe më shumë se dhjetë vjet të zhvillimit të brendshëm, Shihan do të shndërrohet në një cilësi unike, të shkëlqyeshme të platformës botërore të mbrojtjes së mjedisit në botë, për të siguruar të gjithë zinxhirin e industrisë zgjidhje një-ndalese për mbrojtjen e mjedisit !

Si një festë vjetore e industrisë së mbrojtjes së mjedisit

Si një festë vjetore e industrisë së mbrojtjes së mjedisit, turneu i fundit botëror do të ketë një sipërfaqe ekrani prej 250,000 metra katror, ​​i përbërë nga ekspozita me temë kryesore 6 dhe zona ekspozitash të ndara me 25, duke bashkuar vizitorë profesionistë 120,000 nga vendet dhe rajonet e 72, si dhe ekspozuesit e markave globale 3,500 nga vendet dhe rajonet 23. Ekspozitat mbi 64000, në tre fusha të bashkisë, civilëve dhe industrive, duke përfshirë: trajtimin e ujërave të zeza, depozitimin e llumrave, inxhinierinë e ujit, trajtimin e gazit të mbeturinave, depozitimin e mbetjeve të ngurta, monitorimin e mjedisit, restaurimin ekologjik, ujin e pastër industrial, pastrimin e ujit, pastrimin e ajrit, etj. sistemi i ajrit të freskët, sistemet e furnizimit me ujë dhe kullimit të ujit, sistemet HVAC, si dhe filmi, tubacione, instrumente dhe njehsorë, ilaçi i valvulave të pompës, sterilizimi dhe pajisjet e tjera kryesore dhe përbërësit e lidhur. Gjatë së njëjtës periudhë, ekspozita do të nisë gati BBS dhe aktivitete të veçanta 100, dhe ballë për ballë me ekspertë të vjetër në industri dhe elita në të njëjtën industri, duke kuptuar në thellësi projektet klasike dhe aplikimin e teknologjisë së nxehtë të vendeve të ndryshme, dhe kanë mundësinë që të kuptojnë paraprakisht konceptin e ri dhe vlerën e re të teknologjisë së industrisë.

Temës së menaxhimit gjithëpërfshirës të mjedisit iu shtua ekspozitës

Në këtë ekspozitë u shtua tema e qeverisjes gjithëpërfshirëse të mjedisit, duke u përqëndruar në markat kryesore të botës, ndërsa mbajtja e aktiviteteve ditore të mjedisit botëror që mbulojnë teknologji të reja të mbrojtjes së mjedisit, tre mbeturina, dhe projekte të mbrojtjes së mjedisit 100 në botë, etj. duke përmendur që organizatori ka shtuar "klubin e blerësve të diamanteve VIP" dhe "show-eksperiencën e shtëpisë me modelin e modelit të eko-komodeve" për audiencën civile, të cilat janë dy pikat kryesore të konferencës botërore për mjedisin.

Produkt Kategoria:
  • Trajtimi i ujit industrial
  • Mbetje të ngurta / gaz mbeturinash
  • Valvula e pompës dhe pajisjet mbështetëse
  • Era e zbrazët neto e re
  • Ndërtimi i furnizimit me ujë dhe kullimit
  • Menaxhimi gjithëpërfshirës i mjedisit dhe shërbimet inxhinierike
  • Në fund të pastrimit të ujit

500 Figurë u larguan