Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Ekspozita Ndërkombëtare e trajtimit të ujit Shanghai


From June 02, 2021 09:30 until June 04, 2021 18:00
+ 86 ?? 21? 33231300; + 86 21 61157173

 

Ekspozita Ndërkombëtare e trajtimit të ujit Shanghai

 
Ekspozita Ndërkombëtare e Trajtimit të Ujit Shanghai është një platformë në shkallë të gjerë e ekspozitës për trajtimin e ujit në botë

Ekspozita Ndërkombëtare e Trajtimit të Ujit Shanghai është një platformë në shkallë të gjerë e ekspozitës për trajtimin e ujit në botë, duke synuar integrimin e trajtimit tradicional të ujërave komunal, civil dhe industrial me trajtimin gjithëpërfshirës të mjedisit dhe mbrojtjen inteligjente të mjedisit, dhe krijimin e një platforme shkëmbimi tregtie me ndikimin e industrisë. Si një ekstravaganzë vjetore e industrisë së ujit, shfaqja ndërkombëtare e ujit Shanghai-me metër katror 250,000 është e përbërë nga zona nën ekspozitë 10. Vitin e kaluar, ajo tërhoqi ekspozues 3,401 nga më shumë se vende dhe rajone 23 dhe tërhoqi vizitorë profesionalë 99,464 nga vendet dhe rajonet 100.

 

Ekspozuesit dhe vizitorët profesionistë mbulojnë të gjitha aspektet

Gjatë ekspozitës, përveç njësive tradicionale komunale, inxhinierisë (instalimit), institutit të projektimit dhe kompanisë së shpërndarjes dhe agjentit, ekspozuesit gjithashtu mund të vijnë në kontakt me industrinë e terminalit 28 mbulim profesional të audiencës: ushqim, pije, pirja, tekstile, lëkure , shtypje dhe ngjyrosje, prodhim letre, shtypje, nafte, kimikate, farmaceutike, miniera, çeliku, elektrostimi, metalurgji, gome, çimento, energji elektrike, elektronikë, automobil, ndërtimin e anijeve, makineri, ndërtim, gaz, lehtësira publike, bashkiake, konservim uji , bujqësia, etj. Me disa teknologji ndërkombëtare të industrisë së ujit, bashkëpunim të institucioneve, shoqatave dhe bashkëpunimit mediatik të industrisë, Shanghai International BBS im filloi projekte dhe aktivitete gati afra në ndarjen e teknologjisë dhe tregut në të njëjtën kohë, solli gjithashtu ekspozim shtesë për ekspozuesit, në ndihmojnë ndërmarrjet mirëmbajtjen e marrëdhënieve me klientët më të efektshëm, zgjerojnë bashkëpunimin dhe promovojnë të reja produktet dhe shërbimet, përmirësoni imazhin e markës, për të fituar avantazhin në konkurrencën e tregut!

 

Si ring do të jetë një nga seritë

Si unaza do të jetë një nga seritë, me ekspozitën ndërkombëtare në Shanghai, ekspozitën ndërkombëtare të valvulave të tubit të pompës ajrore në Shanghai, ekspozitën ndërkombëtare të gazit të mbeturinave të ngurta në Shanghai, ndërtimin ndërkombëtar të Shangait tim, ekspozitën ndërkombëtare të Shanghai për ruajtjen e ujit dhe unaza do të jetë në pronësi të ekspozita formojnë modelin e zinxhirit industrial, si dhe një ekonomi të fortë të shkallës, burimeve dhe ndajnë audiencën, përcjelljen për efektin e ekspozitës. Tre ditë mundësi biznesi kudo, me vlerë që çdo ndërmarrje në industri të kuptojë!

 

Produkt Kategoria:

1. Ujërave të zeza / Ujërave të Zeza: Pajisjet për trajtimin e ujit, pajisjet e trajtimit të ujërave të zeza, pajisjet e flotimit të ajrit, bllokojnë pajisjet e reshjeve të papastërtisë, pajisjet e filtrimit, avulluesit, kristalizuesit, sterilizimin e dezinfektimit, pajisjet e filtrimit, grilat e makinerive, pajisjet e ujërave të zeza, pajisjet e ajrimit, procesin e trajtimit biokimik, trajtimin e ujit agjent, pajisje për ndarjen e naftës / ujit, pajisjet e flotimit të ajrit, pajisjet e integruara të trajtimit të ujërave të zeza, menaxhimin e kanalit

2. Trajtimi i llumit: Pajisjet e ujitjes së llumit të pajisjeve, pajisjet për përzierje, pajisjet e ndarjes të ngurta dhe të lëngshme, shtypja e filtrit, centrifugimi, ventilatori, makina thithëse e rërës, scraper baltë, makina thithëse e baltës, pajisjet e trajtimit elektrolitik, pajisjet e trajtimit aerobik dhe anaerobe, të tjera

3. Menaxhimi gjithëpërfshirës i mjedisit: Dhe shërbimet inxhinierike për parandalimin dhe ndotjen e ujit teknologji dhe pajisje, teknologji dhe pajisje për kontrollin e ndotjes së ajrit, teknologjisë dhe pajisjeve të depozitimit të mbetjeve të ngurta,? teknologjitë dhe pajisjet e riparimit të tokës dhe ujërave nëntokësore,? teknologjia dhe pajisjet e kontrollit të zhurmës dhe dridhjes, teknologjia dhe pajisjet e rivendosjes dhe mbrojtjes ekologjike, mbrojtja e mjedisit rurale, teknologjia dhe pajisjet dhe produktet e karbonit të ulët, furnizimi me ujë dhe shërbimet e trajtimit dhe largimit të ujërave të zeza, shërbimet inxhinierike, menaxhimi i mjedisit dhe auditimi ekologjik, të reja dhe platformë e shërbimit të teknologjisë së lartë, investime dhe financime, pajisje kompjuterike / softuer, laborator analize, operacional / mirëmbajtje

4. Monitorimi mjedisor: dhe instrumentet dhe matësit, gazi, cilësia e ujit, zhurma, dridhjet, drita, temperatura, presioni, rrjedha, matja e nxehtësisë, të tilla si sistemi i vazhdueshëm automatik i monitorimit, teknologjia e internetit e gjërave që përfshihen në instrumentin e monitorimit të mjedisit dhe matës teknologji dhe pajisje, teknologji dhe produkte të sensorit të monitorimit mjedisor, mençuria e teknologjisë dhe produkteve të furnizimit me ujë dhe instrumentit të kullimit, sistemi automatik i monitorimit të cilësisë së ujit në mënyrë të njëpasnjëshme

5. Pajisjet për trajtimin e membranës së teknologjisë së membranës, produkte mbështetës të përbërjes së membranës, përbërësit e membranës, pajisjet dhe shërbimet e teknologjisë së ndarjes së membranës, predhat e membranës, pajisjet mbështetëse të membranës, pajisjet me ujë ultra të pastër, pajisjet për zbutjen e ujit, pajisjet e filtrimit, makinerinë industriale të ujit të pastër, riciklimin e ujit të rikuperuar, desalination dhe shfrytëzimi i ujërave të detit, procesi i shkarkimit zero të ujërave të zeza me kripë të lartë, trajtimi i rrjedhjeve të deponive, etj

6. Pajisjet e pastrimit të ujit: Makina qendrore e ujit të butë, pastruesit e ujit RO, pastruesi i ujit me ultrafiltrim, makineritë qendrore të pastrimit të ujit, makineria e pastrimit të ujit shtëpiak / komercial, makina e pastrimit të ujit, makina e pijeve të drejta, pastruesit e ujit të kuzhinës, makina me ujë të pastër, makina uji qeramike, uji i ultrafiltrimit makine pastrimi, nanofiltrimi, makine ujore e pastër e osmozës së kundërt, makinerisë së pastrimit të ujit grupi i vogël molekular për të zhvilluar makinën e pastrimit të ujit, ujin e rrjedhshëm, elektrolitin, shpërndarësit e ujit në linjë, bojlerin e ujit, makinën e inteligjencës së kartave inteligjente, makinën automatike, rërën kuarc, ujin pajisje pastrimi etj

7. Shërbime mbështetëse: Njësi inxhinierike të trajtimit të ujit, institucione këshillimi dhe projektimi, degë, shërbime të çertifikimit / testimit, arsim, hulumtim, konsulentë, Internet i gjërave

Klikime: 6359

vend


500 Figurë u larguan