Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita e trajtimit të nxehtësisë në Kinë dhe furra industriale

Nga Qershori 11, 2020 09: 00 deri në qershor 13, 2020 18: 00
0086-20 38620790-

http://www.julang.com.cn/english/reculi/index.asp

Booking.com
http://www.julang.com.cn/english/reculi/index.asp
Klikime: 927

Ekspozita Ndërkombëtare e Trajtimit të Ngrohjes Guangzhou në Kinë Guangzhou dhe Industriale

Ekspozita Ndërkombëtare e Trajtimit të Ngrohjes Guangzhou në Kinë Guangzhou dhe Industriale që zhvillohet në Panairin Kompleksi i Panait të Importit dhe Eksportit të Guangzhou tregon gjithë zinxhirin e procesit të industrisë, duke filluar me vetë trajtimin e nxehtësisë, si dhe teknologjitë përkatëse të kursimit të energjisë deri në nevojat furrat industriale. Sistemet e kontrollit të cilësisë dhe programi kompjuterik përkatës përfshihen gjithashtu në fushën e ekspozitës. Grupet e vizitorëve të synuar janë blerës dhe vendimmarrës nga makineritë, metalurgjia, industria e automobilave dhe industria kimike, etj. Më shumë se ekspozuesit ndërkombëtarë 200 prezantojnë produktet dhe shërbimet e tyre për një audiencë të kualifikuar. Qendra e ekspozitës ku zhvillohet panairi është kompleksi i panairit më i madh dhe më modern në Azi. Prandaj ofron shumë hapësirë ​​për ngjarje kaq të mëdha. Ka parkim të bollshëm në dispozicion rreth kompleksit të panairit. Shtë gjithashtu e mundur për të arritur atje me taksi, autobus aeroport Express dhe metro.

Kategoritë e produktit:

1. Lloje të ndryshme të furrave rutinore të trajtimit të nxehtësisë \ Sobë e atmosferës, sobë me vakum, shtrat gjendjeje, jonxjerr pajisjet e azotit, etj.

2. Linja prodhuese e trajtimit të nxehtësisë: Anne, normalizohet, shuhet, cilësia e transferimit, trajtimi i nxehtësisë së reaksionit, jon që të mos lëshohet linja prodhuese e plating, etj.

3. Teknologji dhe pajisje për trajtimin dhe modifikimin e sipërfaqes

4. Nxehtësia me teknologjinë e re ftohëse, instalimin e ri, djeg pajisjen dhe teknologjinë e tipit të ri

5. Kontrolli i cilësisë së trajtimit të nxehtësisë, matja e instrumentit dhe aparatit, teknologjia automatike;

6. Teknologjia e integruar elektromekanikë, softveri artizanal dhe teknologjia e kontrollit kompjuterik

7. Pajisjet ndihmëse të trajtimit të nxehtësisë: Makinë larëse, topa djegës të makinës, makinerinë shtrirëse, furnizime transporti, pajisje fikse, pajisje ruajtëse, etj .;

8. Materiali artizanal i trajtimit të nxehtësisë dhe materialit ndihmës, shuarja e mesme, oozing farmaceutike, veshja, etj.

9. Gazi artizanal i trajtimit të nxehtësisë përgatit një material të llojeve të ndryshme të trajtimit të nxehtësisë, bazën e sobës, tenxhere materiale, etj. Të sistemit (bën makinën e azotit, gjeneratorin e gazit, etj.);

10. Ndërtoni materialin e sobës, materialin zjarrdurues, ngrohjen e përbërësit, të aftë të mbani izolant të nxehtë adiabatic të nxehtësisë dhe përbërësve dhe pjesëve përkatëse, etj.

11. Pajisjet për kursimin e energjisë dhe teknologjia e trajtimit të nxehtësisë, trajtimi i tepërt i nxehtësisë së tepërt dhe pajisjet dhe teknologjia përkatëse për mbrojtjen e mjedisit;

12. Furra e sobës me industri dhe punë të nxehtë përdorin pajisjet etj. Për zanatet e tjera (çeliku, metalet jo-ngjyra, kallëp, industria petrokimike, industria e lehtë, elektroni, qelqi, materialet ndërtimore qeramike, etj.);Booking.com

500 Figurë u larguan