Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare e Bilardave e Kinës (Guangzhou)


From May 09, 2021 09:30 until May 11, 2021 18:00
020-36657000/36657008

Ekspozita Ndërkombëtare e Bilardave e Kinës (Guangzhou)

Ekspozita Ndërkombëtare e Bilardave e Kinës (Guangzhou) (GBE) është ekspozita më e hershme dhe më me ndikim në industri në Azi

Ekspozita Ndërkombëtare e Bilardave e Kinës (Guangzhou) (GBE) u themelua në 2007, e cila është ekspozita e parë profesionale aziatike me temë nga projekti i bilardave. Pas më shumë se dhjetë viteve të promovimit global dhe akumulimit të markave, GBE është zhvilluar në ngjarjen më të ndikuar, më të madh dhe të nivelit më të lartë të industrisë së bilardos në botë. Që industria e bilardos të krijojë një platformë më të plotë të blerjeve të biznesit me një ndalesë, të përqëndrohet në përmirësimin e produkteve të reja, teknologji të re, teknologji të re, materiale të reja, të promovojë aplikimin e katër në një model të ri, është e angazhuar për ekspozuesit, vizitorët, investitorët për të zgjeroni fokusin në tregun e synuar, me shpirt profesional për të krijuar vlera biznesi përgjithmonë! Industria e bilardos nuk është të humbasë ngjarjen e industrisë.

Si ekspozita më e hershme dhe më me ndikim në industri në Azi, GBE është përqëndruar në blerësit vendas dhe të huaj dhe blerësit profesionistë që nga ekspozita e parë e bilardos u mbajt me sukses në 2007. Ekspozita Ndërkombëtare e Bilardave e Kinës (Guangzhou) (GBE) u hap në zonën A të Panairit të importit dhe eksportit Guangzhou të Kinës në Prill 5. Produktet e ekspozitës mbulojnë të gjitha furnizimet e bilardave dhe sistemin e menaxhimit të funksionimit të klubit të bilardave dhe shumë produkte të tjera mbështetëse të lidhura. GBE bilardo ndërkombëtare dhe objektet mbështetëse të Guangzhou ofrojnë një platformë të gjerë për industrinë globale të bilardo dhe bilardo për të bashkëvepruar me njëri-tjetrin përmes produkteve të pasura dhe të larmishme, Shërbim i përpiktë dhe intim i audiencës, formacion i super ekspozitës i ndërmarrjeve dhe aftësi të lojtarëve të ftohtë të yjeve.

Me mbështetjen dhe pjesëmarrjen e shumë shoqatave të bilardos, mediave dhe revistave në të gjithë botën, GBE ka ndërtuar burimet e saj të klientit dhe shërbimin e shkëlqyeshëm gjatë dekadës së fundit. Ekspozita Ndërkombëtare e Bilardave e Kinës (Guangzhou) (GBE) do të mbahet në zonën A të Panairit të importit dhe eksportit të Guangzhou në Kinë për ditë 3. Ne mezi presim pjesëmarrjen tuaj!

Kategoritë e produktit:
  • Produktet e bilardos: Tabelat e bilardos, sugjerimet, pllaka e bilardos, rrobat e bilardos, topat, rastet e çelësave, shkumësa, dorezat, dritat e bilardos, projektet e bilardos, Këshillat e sugjerimeve, tabela e rezultateve, Tripodi, aksesorët, pajisje pajisje për një tavolinë bilardo, etj.
  • Të tjerët: Shigjetat, Bordi i Shigjetave, Shuffleboard, Lojëra dhe produkte Dëfrim, etj.

Klikime: 8318

vend


LEE GUANG MING
GJETJET E SHENJME
Jam interesante të marr pjesë në panair
0

500 Figurë u larguan